Ana Sayfa » Genel Kültür » Tiktok Aslan Ne Kadar? Tiktok Hediye Fiyatları

Tiktok Aslan Ne Kadar? Tiktok Hediye Fiyatları

Tiktok Aslan Ne Kadar yazısı ile sizlerle birlikteyiz. Dünyaca ünlü ve milyonlarca kişi tarafından kullanılmakta olan Tiktok uygulamasında sevdiğiniz favori içerik üreticilerinize hediye gönderebiliyorsunuz. Hediyeler, onları taktir etmeniz için gönderebileceğiniz sanal eşyalardır. Aynı zamanda diğer Genel Kültür yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Tiktok Hediye Fiyatları

Tiktok Hediye Fiyatları
Tiktok Hediye Fiyatları

Ayrıca Tiktok kullanıcılarının en çok merak ettiği şeylerden biri de Tiktok hediye fiyatları olmaktadır. Birbirinden farklı fiyatlara sahip yüzlerce hediye bulunmaktadır. İşte Tiktok hediye fiyatları listesi şu şekildedir: 

 1. Kalp hediye fiyatı: 2,00 TL 
 2. Kağıttan turna hediye fiyatı: 19,80 TL 
 3. Nazar boncuğu hediye fiyatı: 1,00 TL 
 4. Dondurma külahı hediye fiyatı: 0,20 TL 
 5. Türk kahvesi hediye fiyatı: 1,00 TL 
 6. Mikrofon hediye fiyatı: 1,00 TL 
 7. Ağırlık hediye fiyatı: 0,20 TL 
 8. Mini hoparlör hediye fiyatı: 0,20 TL 
 9. Gül hediye fiyatı: 0,20 TL 
 10. Parmak kalp hediye fiyatı: 1,00 TL 

Tiktok Para Yağmuru Ne Kadar?

Tiktok uygulamasında üyeler sevdikleri içerik üreticilerine destek amaçlı hediyeler göndermektedir. Sık kullanılan hediyelerden biri ise para yağmurudur. İzleyicilerin merak ettiği Tiktok para yağmuru ne kadar olduğudur.

 • Tiktok para yağmuru: 100,00 TL  

Aynı zamanda bu yazımıza benzer olan TikTok Ne Kadar İnternet Yer? yazımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tiktok 1 Elmas Kaç TL?

Tiktok ucuz jeton fiyatı 0,20 TL’dir. Bu uygulamada hediye puanlarını hesaplamaktan çok daha önemli olan şey elmaslardır. Çünkü hesabınızda kazanmış olduğunuz hediyeleri nakite çevirmek için elmas gerekmektedir. Tiktok 1 elmas kaç TL sorusunun net bir cevabı yoktur. Çünkü Tiktok’ta elmas para ile satın alınmamaktadır. Elmaslar hediyelerin nakite çevrilebilmesi için kullanılmaktadır. 

Tiktok Jeton Hesaplama

Tiktok uygulamasında takip ettiğiniz kişilere canlı yayın sırasında hediyeler gönderebilirsiniz. Aynı zamanda Tiktok jeton hesaplama yapmanız için 1 jetonun kaç TL olduğunu bilmeniz gerekmektedir. 1 jeton fiyatı 0,20 TL’dir. Bu şekilde hediye gönderdiğiniz kişilerde para kazanabilmektedir. Aynı şekilde, aynı kişilerden jeton satın alarak sizde para kazanabilirsiniz. 

Tiktok Aslan Ne Kadar?

Tiktok uygulamasında en pahalı hediyelerden biri aslandır. Ayrıca Tiktok aslan ne kadar kazandırıyor sorusunun cevabı uygulamayı kullananları oldukça mutlu edecektir. Şık ve güç göstergesi olan bu hediye çok sık kullanılmaktadır. 

 • Tiktok aslan ne kadar sorusunun cevabı: 5.999,00 TL 

Tiktok’ta En Pahalı Hediye Ne Kadar?

Tiktok uygulamasında kullanılan birçok hediye vardır. Bazı hediyeler oldukça pahalıdır. Tiktok’ta en pahalı hediye ne kadar sizler için araştırdık. İşte Tiktok’un en pahalı hediyeleri şunlardır: 

 • Tiktok Universe fiyatı: 6.999,80 TL 
 • Altın spor araba fiyatı: 5.999,80 TL 
 • Görkemli şato fiyatı: 4.000,00 TL 

Tiktok’ta Spor Araba Kaç TL?

Tiktok’un bir diğer pahalı hediyelerinden biri de spor arabadır. Tiktok’ta spor araba kaç TL sorusu internet üzerinde çok araştırılmaktadır. Fiyatı şu şekildedir: 

 1. Tiktok altın spor araba fiyatı: 6.999,80 TL 
 2. Spor araba fiyatı: 1.400,00 TL 

Tiktok’ta Yat Ne Kadar?

Tiktok uygulamasının lüks hediyelerinden biri de yattır. Güzel kazanç getiren bu hediye sayesinde kazancınızı arttırabilirsiniz. Tiktok’ta yat ne kadar sorusunun cevabı ise: 

 • Tiktok yat hediye fiyatı: 1.977,60 TL 

Ayrıca diğer Genel Kültür kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Tiktok Aslan Ne Kadar? adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bununla birlikte değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi takip etmeyi unutmayın.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın