Ana Sayfa » Oyun » Candy Crush Saga Kaç Bölüm? – Son Level Kaç?

Candy Crush Saga Kaç Bölüm? – Son Level Kaç?

Candy Crush Saga Kaç Bölüm yazımız ile karşınızdayız. Son Level Kaç? Oyunun sonunu gören olmuş mu? Bu oyun şu ana kadar yapılmış en güzel oyun olmasa bile en çok oynanan ve bağımlılık yapan eğlenceli bir oyundur. Facebook’ta en çok oynanan oyun olan Candy Crush bulmaca ve beceriye dayalı oldukça zevkli olan bir oyundur.

Fakat bağımlılık yapan bu oyunda Candy Crush kaçta bitiyor? Sorusu sık sık sorulmaktadır. Çünkü çok fazla level olduğundan dolayı oyunun sonunu gören oyuncu sayısı çok azdır. Yazımız içerisinde bu oyunda kaç bölüm olduğundan bahsedeceğiz.

Siz Candy Crush Saga’Da en son kaçıncı bölüme geldiniz yorum kısmına yazabilirsiniz. Bakalım rekor kimde?

Candy Crush Saga Kaç Level 2023

Candy Crush Saga Kaç Level 2023 açıklamadan önce bu oyunda her güncellemeden sonra bölüm sayısı artabilir. Bağımlılık yaptığı için yeni bölümleri oynamak isteyebilirsiniz. Bu yüzden bu oyun sonsuz döngüye girer. Yaş fark etmeksizin hemen hemen herkesin en az bir kere oynadığı bu oyunda toplam 14000 bölüm bulunmaktadır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan League Of Legends Oyun İçi Ayarları Nasıl Olmalı? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Candy Crush Saga Kaç Bölüm?

Candy Crush Saga Kaç Bölüm? Sorusu oyun bağımlıları tarafından oldukça merak edilmektedir. Oyunda her seviye atladıktan sonra karşınıza yeni bölümler çıkmaktadır. Birçok oyuncu oyunu yüklerken hemen bölümleri geçip bitirmek istese de bu neredeyse imkansızdır. Oyun içerisinde tam olarak 14000 bölüm vardır. Yani bu oyunu bitirmek imkansıza yakındır. Daha son bölüme ulaşan olmamıştır. Böylece Candy Crush Kaçta Bitiyor? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Candy Crush Saga Kaç Level Var?

Candy Crush Saga Kaç Level Var?
Candy Crush Saga Kaç Level Var?

Her yaştan kitleye sahip olan Candy Crush’ta zaman geçirmek ne kadar eğlenceli olsa da bazı bölümleri geçmek oldukça zordur. Bu yüzden bazı oyuncular para yükleyerek bölüm geçmektedir. Fakat biz kesinlikle bunu tavsiye etmiyoruz. Önceden de dediğimiz gibi her güncellemeyle birlikte bu oyunda bölüm sayıları artabilir. Şuanda mevcut 14000 bölüm bulunmaktadır. Böylece Candy Crush Saga Kaç Level Var? Sorusunu bu şekilde cevaplayabiliriz.

Candy Crush Saga Son Bölüm

Oyunun ilk bölümleri oldukça kolay olduğu için insanlar bu oyunu kısa sürede hemen bitirebileceklerini düşünürler. Fakat 10-20 bölüm sonra bölümler git gide zorlaşmaktadır. Bununla birlikte doğal olarak insanlar hırs yaptıkları için oyunda bölümü geçmek için çok zaman harcamaktadır. Candy Crush Saga Son Bölüm 14000. bölümdür. Bu levele şu ana kadar kimse gelememiştir.

Candy Crush Saga Son Level

2023 yılında Candy Crush Saga Son Leveli gören olmamıştır. Oyun toplam 14.000 bölümden oluşmaktadır. Youtube kısmında araştırdığımızda son bölüm olarak 10.000’inci bölüme gelinmiştir. Video aşağıya eklenmiştir.

Candy Crush En Son Bölüm Zor Mu?

Oyunun ilk aşamalarında oldukça kolay olduğunu biliyoruz. Ancak zorluk seviyeleri o kadar güzel ayarlanmıştır ki son bölüme ulaşabilen daha olmamıştır. Böylece son bölümün ciddi derecede zor olduğunu düşünüyoruz. Siz en son kaçıncı bölüme geldiniz yorum kısmına yazabilirsiniz.

Candy Crush Saga Kaçıncı Seviyede Bitiyor?

Candy Crush 14000. bölümde bitiyor. Fakat oyun yapımcısı sürekli yeni bölümler eklediği için bu seviyeye yaklaşan insanlar için oldukça kötü bir haberdir. Çünkü sürekli yeni bölümler gelmeye devam edecektir. Candy Crush Saga Kaçıncı Seviyede Bitiyor? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Oyun kategorimizdeki yazılara ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Candy Crush Saga Kaç Bölüm adlı yazımızın sonuna geldik. Yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

3.8/5 - (5 Oy)
“Candy Crush Saga Kaç Bölüm? – Son Level Kaç?” üzerine 14 yorum
 1. Merhabalar bugün 13.655’inci seviyeye geldim ve oyun bitti :(( yeni bölümler ne zaman eklenir???

  Cevapla
  • 15306 . bolumdeyim size bir sinraki bolum icin 1 hafta bekleyin yazisi cikabilir bu 5000 bilmem kacinci bolumdeki icinde gecerli 10 binlerde olanlar icinde bilerek sanki sona yaklasma hissi verdirmek istiyorlar sanirim

   Cevapla
  • oyunu sil, ilk 17 18 bölum oyna bazı haklar ve 50 altın veriyor 50 altınla toplam 9 lolipop gelyor, sonra faceboktan oyunu ayni kaldığın srviyeye getir ve aldığın haklarla geçebilirsin.

   Cevapla
Yorum yapın