Ana Sayfa » Oyun » Clash Of Clans 2. Seviye Köy Düzeni

Clash Of Clans 2. Seviye Köy Düzeni

Clash Of Clans 2 Seviye Köy Düzeni arıyorsanız doğru yerdesiniz. Belediye binası 2 için en iyi temel köy düzenlerini sizin için listeledik. Bu COC BB2 önerileri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız hemen yazımızın devamına geçelim. Verdiğimiz Clash of Clans Köy Düzeni önerileri ile en iyi temel düzeninizi bulabilirsiniz.

Belediye binasını 2. seviyeye getirmeyi başardıysanız oyunda oldukça yenisinizdir. Bu aşamada oldukça az binaya sahipsiniz. Ama yine de düzgün bir köy düzeni yapmak çok önemlidir. Üzerinde çalışmamız gereken ilk şey köy binanız ve depolarınızın güvenliğidir. Bunun için en başarılı köy düzenleri hakkında fikirler vereceğiz.

Clash of Clans 2. Seviye Köy Düzeni

Clash of Clans 2. seviye belediye binası köy düzeni için bazı işe yaramış köy düzenleri ve kısa açıklamaları sizlerle. Açıklamalar, oyuncuların aynı tasarımı herhangi bir zorluk yaşamadan tasarlamasını kolaylaştırmasını sağlamak içindir. İşte karşınızda 2022 yılında kullanabileceğiniz en iyi coc 2. seviye köy düzenleri:

Clash of Clans 2. Seviye Köy Düzeni

2022 yılında Belediye Binası 2 için yeni bir temel yerleşim planı oluşturacağız. Bu köy düzeni, özellikle şimdiye kadarki en son ve en güncel köy düzenidir. Depolarımız duvarlarla korunuyor. Ve Belediye binamızın önü açık gibi görünse de 2 topla çevrilidir. Oldukça etkili bir tasarımdır.

  • Kopyalama Linki

Bu köy düzeni yukarıdakine benzer. Ancak okçu binasının önü biraz daha boş. Köy binasının önü daha kalabalık tuttuk. Bu köy düzeninde belediye binasını yıkmak oldukça zor.

  • Kopyalama Linki

Clash of Clans 2. Seviye Köy Düzeni

Bu tür bir 2. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni kullanmak oldukça mantıklıdır. Çünkü tüm savunma binaları duvarın arkasında. Oldukça mantıklı ve etkili bir yöntem.

  • Kopyalama Linki

Bu yazımıza benzer olan Clash Of Clans 3. Seviye Köy Düzeni yazımızı da okuyabilirsiniz.


Clash of Clans 2 Köy Düzeni

Clash of Clans 2 Köy Düzeni

Bu, bir kupa tabanının başka bir 13. Seviye Köy Düzenidir. Ana amaç, yukarıdaki tabandakiyle aynıdır. Birkaç diziliş farkı vardır. Ve bunları bu bölümde ele alacağız. Her zamanki gibi, Belediye binası ortada çünkü asıl amaç Belediye Binası’nı güvence altına alarak kupaları güvence altına almak. 

  • Kopyalama Linki

Bu tipik bir çiftçilik Clash of Clans 2 Köy Düzeni önerimiz kaynaklarınızı toplamak isteyen rakiplere karşı tasarlanmış bir tür temel yerleşim düzenidir. Ayrıca kaynakların etrafındaki bombalar sayesinde güvende olduğunu söyleyebiliriz.

  • Kopyalama Linki

Clash of Clans 2 Köy Düzeni

Clash of Clans 2. Seviye Köy düzeni 2022, için karışık bir düzendir diyebiliriz. Bunun yanında kafa karıştırıcı bir düzen olması ile etkili olabilir.

  • Kopyalama Linki

Bu yazımıza benzer olan Clash Of Clans 4. Seviye Köy Düzeni yazımızı da okuyabilirsiniz.


2. Seviye Köy Düzeni

2. Seviye Köy Düzeni

2. Seviye Köy Düzeni savunma binalarımızı kaynakları koruyacak şekilde yerleştiriyoruz. Bu köy düzeni de buna çok güzel bir örnektir.

  • Kopyalama Linki

Bildiğiniz gibi bu seviyede etkili bir şekilde yerleştirilmesi gereken oldukça az sayıda savunma binası ve duvar var. Özellikle bu köy düzeni altın, iksir korumanıza yardımcı olacaktır. 

  • Kopyalama Linki

2. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni

2. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni

2. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni önerimizde oldukça etkili bir tasarımla sizlerleyiz. Burada saldıranların girebilmesi için açıklık görüyorsunuz. Bununla birlikte bu açıklığa giren askerleri bombalar karşılıyor. Oldukça etkili değil mi?

  • Kopyalama Linki

BB çevresinde güçlü bir savunma olduğunu görüyoruz. Duvarların içinde bölmesinin dışında olan diğer ıvır zıvır şeyler var.

  • Kopyalama Linki

Son olarak Clash Of Clans 2 Seviye Köy Düzeni son olarak yazımız sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz. Dilerseniz oyun ile alakalı diğer yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İsterseniz bizdekalmasin.com adresinden ana sayfamıza da göz gezdirebilirsiniz.

5/5 - (4 Oy)
“Clash Of Clans 2. Seviye Köy Düzeni” üzerine bir yorum
Yorum yapın