Ana Sayfa » Oyun » Clash Of Clans 9. Seviye Köy Düzeni ( Rakiplerinizin Kafasını )

Clash Of Clans 9. Seviye Köy Düzeni ( Rakiplerinizin Kafasını )

Clash Of Clans 9. Seviye Köy Düzeni önerilerimize sizlerleyiz. Eğer belediye binanızı 9. seviyeye getirdiyseniz hem klan savaşlarında hem de köy saldırılarına karşı savunmada oldukça iyi olmalısınız. Endişelenmeyin. Bu konuda size yardımcı olmaya çalışacağız. Verdiğimiz Clash of Clans Köy Düzeni önerileri ile en iyi temel düzeninizi bulabilirsiniz. Ayrıca diğer seviyeler için de bilgilere ulaşabilirsiniz.

Köyünüzü tasarlamaya başlamadan önce, hedefiniz konusunda kafanızda net olmalısınız. Kupa kasmaya yönelik bir köy düzeni mi arıyorsunuz? Yoksa kaynaklarınızı mı korumak istiyorsunuz? Ve en önemlisi klan savaşı için köy düzeni mi arıyorsunuz? Hepsi için en başarılı örnekler alt başlıkta bulunuyor. İstediğinizi kopyalama linkleri sayesinde kolayca kullanabilirsiniz.

Clash Of Clans 9. Seviye Köy Düzeni

Clash Of Clans 9. Seviye Köy Düzeni tasarımları ile köyünüzü oldukça savunmalı bir hale getirebilirsiniz. 2023 yılında kupa, kaynak koruma ve klan savaşı için kullanabileceğiniz en başarılı köy düzenleri sizlerle. Böylece hem kaynaklarınızı korumuş olacaksınız hem klan arkadaşlarınıza mahcup olmayacaksınız.

9. seviye belediye binası köy düzeni

9. seviye belediye binası köy düzeni

İşte en son ayarlamalar. İlk tuzak hattının daha içeride olduğunu fark edebilirsiniz, bu, bu günlerde 9. seviye belediye binası köy düzeninde şu anda saldırıların nasıl gerçekleştirildiğine dair deneyimlerime göre daha fazla savunmaya yardımcı oluyor. Ayrıca, daha fazla etkinlik için merkezdeki savunma yerleşiminde ince ayar yaptım

  • Kopyalama Link (Süresi Doldu)

Coc 9. seviye köy düzeni

coc 9. seviye köy düzeni

Bu coc 9. seviye köy düzeni ile güçlü bir çekirdeğe sahip üslerin genel olarak iyi performans göstermesi, ancak daha yetenekli oyuncular tarafından kolayca atlanabilmesi gibi basit bir nedenden dolayı çevreyi sertleştirmeye daha fazla odaklanmak istedim – bu üs, içeri girmelerini zorlaştıracak çekirdek ve saldırılarını istedikleri gibi gerçekleştirin.

9. seviye köy düzeni

Saldırana daha az seçenek bırakmak için tuzaklarla yaklaşan birliklerle başa çıkma şeklini daha etkili hale getirmek için çevre düzenini optimize ettim. Çekirdek daha kapalı. 9. seviye köy düzeni ile gördüğünüz yaygın saldırı stratejilerine karşı çok iyi çalışır.

Belediye binası 9 köy düzeni

belediye binası 9 köy düzeni

Çevrenin ve tuzakların tasarlanma şekli, bu üs, saldıran birlikleri iyi “hazırlama” konusunda iyi bir etkinliğe sahiptir, böylece çekirdekteki tüm savunmalar ve tuzaklar işlerini mümkün olduğunca etkili bir şekilde yapabilir. İyi çalışır. Bugünlerde belediye binası 9 köy düzeni çoğu savaşta göreceğiniz saldırı stratejileri.

9. seviye köy binası düzeni

İlk bakışta son temele çok benziyor. Gerçekten de öncekini temel olarak kullandım çünkü iyi performans gösterdi ancak daha iyi çalışması için birkaç noktada ince ayar yaptım – temelde daha deneyimli saldırganların kötüye kullanabileceği bazı noktaları kaldırdım. Buradaki, 9. seviye köy binası düzeni için gerçekten zor.

Belediye 9 köy düzeni

Bu belediye 9 köy düzeni, çekirdeğe daha fazla bina yerleştirdim. Savunmaların düzenlenme şeklini optimize ettim, böylece saldıran birliklere karşı bir saat gibi çalışacaklar, dış çevrede birliklerin toplanmasına yardımcı olacak sadece birkaç ama aynı zamanda etkili yapılar da var. böylece sıçrama savunmaları ve tuzaklar tam yıkım seviyelerine ulaşır.

bb9 köy düzeni

bb9 köy düzeni

Bb9 köy düzeni bu yeni üs tasarımında, daha çok çekirdek alanı güçlendirmeye ve çevre üslerini olabildiğince minimalist tutmaya ve birlikleri olabildiğince iyi bir şekilde savunmaya, gruplandırmaya çalışıyordum.

Clash of clans belediye 9 köy düzeni

clash of clans belediye 9 köy düzeni

İşte son üssün, bazı stratejilere karşı, özellikle de tuzak yerleştirme konusunda. Ayrıca savunmaya giden birlik yolunun çalışma şekline karşı daha etkili hale getirmek için daha fazla ince ayar yaptığım ince ayarlı bir versiyonu. Azami clash of clans belediye 9 köy düzeni arıyor iseniz, bu üs daha yüksek ganimet aralıklarında kupaları itmek için çalışacak.

Coc bb9 köy düzeni

coc bb9 köy düzeni

Tüm bu coc bb9 köy düzeni boyunca güzel giriş noktaları ve yol ile, kupaları gerçekten iyi bir şekilde zorlayabileceksiniz. Bunu 6.000’den fazla bölgede sorunsuz kullandım.

9 belediye köy düzeni

9 belediye köy düzeni ile giriş noktaları üzerinde daha fazla çalışıyordum. Bu üssü yaygın saldırılara karşı çok test ettim. Gerçekten iyi çalışıyor – kupa aralığında ne kadar yüksek olursanız, saldırganlar o kadar fazla uyum sağlar ancak bu taban 6.000 kupaya kadar iyi çalışır.

Clash of clans 9. seviye belediye binası köy düzeni

clash of clans 9. seviye belediye binası köy düzeni

Son zamanlarda üssün bazı giriş noktalarını kapattım. Ve diğer kısımlarını değiştirdim ve onuclash of clans 9. seviye belediye binası köy düzeni sayesinde daha yüksek kupa aralıklarında popüler saldırı stratejilerine karşı test ettim. Bu üs gerçekten iyi çalıştı, özellikle saldırgan saldırıyı protokole göre oynuyorsa. Sevdiğim güzel özellikler ve ayrıca tuzak yerleşimi gerçekten etkiliydi.

Kb 9 köy düzeni

kb 9 köy düzeni

O kadar vahşi görünmeyen ama yine de bugünlerde İnşaatçı Salonu 9’da çoğu saldırganın savurduğu şeylere karşı gerçekten etkili olan bir çevre ile köşede düz. maksimize edilmemiş BB9 için harika çalışacak bir üs, sadece buna dikkat çekiyorum çünkü bazen üslerimin çalışmadığı, ancak yeni/acele edilmiş bir kb 9 köy düzeni olduğu mesajlarını alıyorum

9 belediye binası köy düzeni

2023’nin son üssü için, bazı farklı şeylerle oynamak istedim. Çekirdekteki kesişme duvarı oldukça umut vericiydi ve saldırganların bununla düzgün bir şekilde başa çıkmakta sorunları var gibi görünüyor. Bunun dışında, bu üssün savunma özellikleri 9 belediye binası köy düzeni için oldukça standarttır, bu nedenle 5000’den fazla kupanın üzerinde olsa bile, Karşı Savaşlarınızı yaparken arkanızdadır.

Clash of clans 9. seviye en iyi köy düzeni

clash of clans 9. seviye en iyi köy düzeni

Bu tür üsler hakkında fazla bir şey söylememe gerek yok sanırım, onlar gerçekten de clash of clans 9. seviye en iyi köy düzeni etkili bir şekilde çalışıyorlar. Çalıştırmanız gerekenler bunlar. Her zaman farklı çevre kurulumları ile oynarım. buradaki bu oldukça iyi çalışıyordu.

Clash of clans 9. seviye köy düzeni en iyi savunma

clash of clans 9. seviye köy düzeni en iyi savunma

Bir süredir bu üssün çevresiyle ve girişin ana işe giden yolu ile ilgili ince ayar yapıyorum. Birçok Karşı Savaşta ne kadar iyi performans gösterdiğinden gerçekten memnun kaldım. Sağlam veya maksimum bir clash of clans 9. seviye köy düzeni en iyi savunma arıyorsanız, buradaki bu düzen sizin için harika bir iş çıkaracaktır.

9. sv köy düzeni

9. sv köy düzeni gördüğünüz hemen hemen aynı olan genel taban düzenlerinden biraz sıkıldığımı kabul ediyorum. Bu yüzden uçları biraz gevşetmek için bazı alternatif kurulumlarla oynadım. Oldukça iyi çalıştığı ortaya çıktı. bu yüzden bu tasarımı bir deneyin.

Seviye 9 köy düzeni

seviye 9 köy düzeni

Bölmelerin dış hattındaki bu kesişmeler, son zamanlarda üzerinde gerçekten çalıştığım ve ince ayar yaptığım bir şey. Görünüşe göre seviye 9 köy düzeni giderek daha fazla saldırgan bununla ilgili sorunlar yaşıyor. Bu yüzden bu üs onlara zor anlar yaşatacak.

9. seviye belediye binası

Birkaç alternatif düzene sahip olduktan sonra 9. seviye belediye binası için daha “klasik” bir düzen. Bunun nedeni, klasik all-in çekirdeği ile gerçekten sağlam bir temel oluşturmanın bir yolunu denemem. Etrafımda çok iyi çalıştığı için bu haftanın BB9 temel tasarımını yapmaya karar vermemdi.

Clans of clash 9. seviye köy düzeni

clans of clash 9. seviye köy düzeni

Bu düzen, clans of clash 9. seviye köy düzeni için birkaç savunma konseptini çok iyi bir şekilde birleştiriyor. Çevreniz var, ancak açık giriş bölümleri ve etrafındaki açık bölmelerle karşılaştırıldığında. Amaç, birliklerin AI’yı çılgına çevirmesini sağlamak. Saldırgana gerçek bir zor zaman zamanlaması vermek ve saldırıyı doğru yapmak. Küçük hatalar başarısızlığa yol açacaktır. Savunucunun bakış açısına göre size avantaj sağlayacak olan budur.

9. seviye koy duzeni

bh9 üssü 13 eylül 2021

Bu 9. seviye koy duzeni tabanının genel tasarım stili hakkında fazla bir şey söylememe gerek yok sanırım. çekirdekte çoğu, huni çevresi ve tuzakların ince ayarı, bu üssün benim için en yüksek kupa aralıklarında iyi bir şekilde hayatta kalmasını sağladı.

Clash of clans köy düzeni 9 savunma

İşte geçen ay sahip olduğumuz clash of clans köy düzeni 9 savunma üssünün, tuzakları daha verimli hale getiren ve aynı zamanda birlik akışını daha güçlü hale getiren bazı iyileştirmelerle değiştirilmiş bir versiyonu. Bu özellikle BB 9 için çokça gördüğünüz saldırı stillerine karşı yardımcı olur.

9 bb köy düzeni

9 bb köy düzeni

İşte son zamanlarda benim için gerçekten iyi çalışan yeni bir üs yaklaşımı. Tüm savunmaları içeren geniş bir orta bölmeye sahip değilseniz, bu 9 bb köy düzeni üssü, saldırganı her şeyi göndermeden daha zamanlı bir saldırı yapmaya zorlamak için daha fazla bölüm kullanır.  Saldırganların çoğu bununla uğraşmaya alışkın değil. Bu yüzden bu üsle iyi puanlar almak için iyi bir şansınız var.

Clash of clans köy düzeni 9 link

clash of clans köy düzeni 9 link

Son olarak bu clash of clans köy düzeni 9 link tasarımı stili tam bir canavar ve saldırması zor. Bu tür tasarımların çok uzun süredir var olduğunu biliyorum. Ancak gerçekten etkili. En yüksek kupa aralıklarında çok iyi çalıştığını kanıtladı.

  • Kopyalama Link (Süresi Doldu)

Yukarıdaki listeden hangi köy düzenlerini denediniz? Kendi güçlü temel tasarımınız var mı?

Eğer var ise yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayınız.

Clash Of Clans 7. Seviye Köy Düzeni ve Clash Of Clans 5. Seviye Köy Düzeni konuları için ilgili bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

Son olarak coc 9. seviye köy düzeni link için yazımızda belirtilen bağlantılardan yararlanabilirsiniz.

5/5 - (5 Oy)
Yorum yapın