Ana Sayfa » Oyun » Clash Of Clans 7. Seviye Köy Düzeni – Kopyalama Linkleri!

Clash Of Clans 7. Seviye Köy Düzeni – Kopyalama Linkleri!

Clash Of Clans 7. Seviye Köy Düzeni arıyorsanız doğru yerdesiniz. Eğer belediye binanızı 7. seviyeye getirmeyi başardıysanız doğru yoldasınız demektir. Belediye Binası 7 önemli seviyelerden biridir. Bu aşamada oldukça fazla binaya sahip olacaksınız. Böylece köy düzeni yapmak çok zor olacaktır. Üzerinde çalışmanız gereken ilk şey köyünüzün güvenliğidir. Düşmanları engellemek için Clash Of Clans Köy Düzeni hakkında fikirler vereceğiz.

Peki köy düzenim nasıl daha etkili olabilir? Merak etmeyin. Bu konuda size yardımcı olacağız. Verdiğimiz en etkili köy düzenleri ile en iyi temel düzeninizi bulabilir ve bağlantılar sayesinde kolayca kopyalayıp kullanabilirsiniz.

Köyünüzü tasarlamaya başlamadan önce, hedefiniz konusunda kafanızda net olmalısınız. Kupa kasmaya yönelik bir köy düzeni mi arıyorsunuz? Yoksa kaynaklarınızı mı korumak istiyorsunuz? Ve en önemlisi klan savaşı için köy tasarımı mı hazırlıyorsunuz? Hepsi için en iyi örnekler alt kısımda bulunuyor beğendiklerinizi kullanabilirsiniz.

Clash of Clans 7. Seviye Köy Düzeni

Clash of Clans 7. seviye belediye binası köy düzeni için bazı şaşırtıcı düzenleri ve kısa açıklamaları ile bahsedilmiştir. Açıklamalar, oyuncuların aynı üssü herhangi bir zorluk yaşamadan tasarlamasını kolaylaştırmasını sağlar. 

Vereceğimiz köy tasarımları ile köyünüzü oldukça korunaklı bir hale getireceksiniz. 2023 yılında kupa, kaynak koruma ve klan savaşı için kullanabileceğiniz en iyi clash of clans inşaatçı üssü 7. seviye köy düzeni sizlerle. Böylece hem kaynaklarınızı korumuş olacaksınız hem klan arkadaşlarınıza mahcup olmayacaksınız.

Clash of Clans 7. Seviye Köy Düzeni

Normalde BB7’de gördüğünüz üslere kıyasla burada çok farklı bir tasarım görüyoruz. Test ettiğim savaşlarda gerçekten işe yaradı. Savunmaların çoğuna sahip tek bir giriş noktasına sahipsiniz. Diğer bölmelere saldırmak ve temizlemek oldukça zor. Birlik ve zaman açısından da oldukça masraflı. Bu nedenle 3 Yıldız, bu köy düzenine karşı çok nadiren olacaktır.


Rakibi çevre duvarlarına daha açık alanlarla çatışma biçimine zorlar. 3 yıldız alınması oldukça zor bir üs tasarımıdır.


Bu yazımıza benzer olan Clash Of Clans 5. Seviye Köy Düzeni yazımızı da okuyabilirsiniz.


7. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni

7. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni

Buradaki önceki 7. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni için geliştirdim ve saldırganların yararlanabileceği bazı küçük noktalarda güçlendirdim. Popüler saldırı kurulumlarına karşı daha iyi performans göstermesi için tasarıma bazı küçük ayarlamalar ekledim.

7. Seviye Köy Düzeni

Birden fazla bükülmeye sahip bu elmas tarzı tabanla, şu anda 7. Seviye Köy Düzeni yaklaşacak olan tüm yaygın saldırı stratejilerine karşı harika bir savunma düzeniniz var ve saldırganın düzgün bir 2 Yıldız elde edebilmek için birkaç aşamayı aşması gerekiyor.


Bu yazımıza benzer olan Clash Of Clans 4. Seviye Köy Düzeni yazımızı da okuyabilirsiniz.


COC 7. Seviye Köy Düzeni

COC 7. Seviye Köy Düzeni

Açık bölümler ve elmas tarzı bir çekirdek, COC 7. Seviye Köy Düzenindeki popüler saldırı stratejilerine karşı gerçekten etkilidir. Bunun yanında tuzakların ve savunmaların düzenlenme şekli, saldırgana bu üsse nasıl yaklaşılacağı konusunda çok sınırlı seçenekler sunar.

Belediye Binası 7 Köy Düzeni

Belediye Binası 7 Köy Düzeni

Bu Belediye Binası 7 Köy Düzeninde halka tabanlar giderek daha fazla geliyor ve onlar da BB7’ye doğru yol alıyorlar, işte benim başarıyla test ettiğim yaklaşımım. Bu üste, özellikle gruplama ve dikkat dağıtmada iyi çalışan çevre binaları ile, saldıran birliklere zor anlar yaşatacak birçok özellik var.


Bu yazımıza benzer olan Clash Of Clans 3. Seviye Köy Düzeni yazımızı da okuyabilirsiniz.


7. Seviye Köy Binası Düzeni

Bu 7. Seviye Köy Binası Düzeni, tüm yolların çekirdeğe götürdüğü ancak arkasındaki mekaniklerin, özellikle saldırgan stratejilerden birini kullandığında, birliklerin etkili bir şekilde çıkarıldığı noktalara doğrudan yönlendireceği “Twister” olarak adlandırabilirsiniz. İnşaatçı Salonu 7 için ortaktır. Ayrıca, birlikler orada bir huninin içine girdikten sonra yapacak çok az şey olduğundan, bu çok yardımcı olur.

7 Belediye Binası Köy Düzeni

7 Belediye Binası Köy Düzeni

Bu köy düzeni, açık çekirdeği, bugünlerde BB7’de gördüğünüz tüm temel saldırı stratejileriyle karşılaşmaktan kaçınmayı neredeyse imkansız kılan bölmeler mevcut. Aynı zamanda bir çevre ile saldırganlara gerçek bir zor anlar yaşatan tuzaklar ve Kırıcı kombinasyonu ile birleştirir. Oldukça etkili bir 7 Belediye Binası Köy Düzeni diyebiliriz.

Belediye 7 Köy Düzeni

Özellikle bu tasarımla bir araya gelen birkaç şey var, çekirdeğin dışını koruyacak elmas şeklindeki elemanlar, Kırıcıların çekirdeğe doğru olduğu açık bölümler ve kapalı bir çevre de bir halka tabanının huni yönleri var. Uzun lafın kısası, bu Belediye 7 Köy Düzeni çok uygun.

Köy Binası 7 Düzeni

Önceki üsse benzer, ancak daha da iyi çalışmasını sağlamak için bu köy düzeni üzerinde birkaç ayar yaptım, özellikle Köy Binası 7 Düzeninde çok yaygın olan popüler saldırı stratejilerine karşı etkili bir şekilde çalışmak için tuzak yerleşimleri ve birliklerin yolu üzerinde.

KB 7 Köy Düzeni

KB 7 Köy Düzeni

,Yakın halka ve kavşaklar ile bu KB 7 Köy Düzeninin sunacağı çok fazla yönlendirme var ve saldırganın saldırının gerçekte nereden geldiğini doğru bir şekilde tahmin etmesini zorlaştırıyor – bu günlerde çok sık gördüğünüz popüler saldırılara karşı son derece iyi çalışıyor .

BB 7 Köy Düzeni

BB 7 Köy Düzeni

Bir önceki üste sahip olduğumuz Clash Of Clans 7. Seviye Köy Düzeni stiline benzer. Bu BB 7 Köy Düzeni, açık unsurlar ve kavşaklar ile elmas ve halka tasarım arasında bir melezdir ve bu, birlik huni ve tuzak yerleştirme sizin savunma lehinize çalıştığı için popüler saldırı stratejileriyle saldırmayı hemen hemen bir kabus haline getirir ve saldırganlara sadece görevlerini yerine getirmelerini sağlar. “her zamanki gibi planla” kötü bir sürprizle saldırır.

7. Seviye Köy Düzeni

Üssün “düşük” yükseltme durumu için özür dilerim, yeni bir 7. Seviye Köy Düzeni mini hesabı başlatmam gerekiyordu. Bunu yeterince hızlı bir şekilde maksimuma çıkaramadım… Ayrıca köy düzeni hala iyi çalışmaktadır.

Clash of Clans 7. Seviye Köy Düzeni Link

Clash of Clans 7. Seviye Köy Düzeni Link

Bu, ayrı dış bölmelere sahip bir tür halka tarzı köy düzendiri. Birlik hunisini daha fazla karıştırma avantajına sahiptir ve ayrıca saldıran birliklerin yerleştireceği noktalara yerleştirebileceğiniz tuzaklarınızın tüm yıkıcı potansiyelini kullanma fırsatı verir. kesin geçer. Genel olarak, bu Clash of Clans 7. Seviye Köy Düzeni Link herhangi bir saldırgana zor anlar yaşatacak gerçekten güzel bir üs.

Clash of Clans 7. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni

Clash of Clans 7. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni

Birden fazla çizgiye sahip elmas şeklindeki bir köy düzeni, huni şeklinde tatlı noktalar ve etkili bir tuzak kurulumu, bu tabanla birçok Clash of Clans 7. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni saldırganına karşı size iyi bir avantaj sağlayacaktır. Bu arada, döndürüyorsanız da tabanı köşeye yerleştirdiğinizden emin olun. Bunun yanında bu, bu tabana karşı bir huni oluşturmanın etkinliğini büyük ölçüde azaltacaktır.

7. Seviye Köy Binası Düzeni Savunma

7. Seviye Köy Binası Düzeni Savunma

Ring üsleri, özellikle çoğu saldırgan, bazı video tekrarlarında gördükleri gibi beyinsiz kontrol listesi saldırıları yaptığından, 7. Seviye Köy Binası Düzeni Savunma‘da oradaki popüler saldırı stratejilerine karşı daha iyi ve daha iyi çalışma eğilimindedir. Ayrıca buradaki bu köy düzeni, bu tür saldırganlara karşı iyi çalışacak ve size iyi bir avantaj sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

clash of clans 7. seviye köy düzeni

clash of clans 7. seviye köy düzeni

inşaatçı binası 7 köy düzeni

inşaatçı binası 7 köy düzeni

7. seviye inşaatçı üssü köy düzeni

th7 anti everything bases

clash of clans inşaatçı üssü 7. seviye köy düzeni

clash of clans inşaatçı üssü 7. seviye köy düzeni

inşaatçı üssü 7 köy düzeni

inşaatçı üssü 7 köy düzeni

7. seviye belediye binası köy düzeni link

7. seviye belediye binası köy düzeni link

clash of clans 7. seviye köy düzeni en iyi savunma 2023

clash of clans 7. seviye köy düzeni en iyi savunma 2023

coc 7 seviye köy düzeni

coc 7 seviye köy düzeni

Sonuç

Birbirinden güzel clash of clans 7. seviye köy düzeni hakkında önerilerde bulunduk. Sizce en işe yarayan köy düzeni hangisi yorumlara yazmayı unutmayınız.

Bunun dışında 7. seviye belediye binası köy düzeni hakkında sıkça sorulan sorulara alt kısımda yanıt verdik.

Özellikle Coc 5. seviye köy düzeni hakkında bilgilendirici videoyu alt kısma ekliyoruz. Sizin de sormak istedikleriniz varsa yorum kısmına belirtmeyi unutmayınız.

Son olarak yazımız sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz. Dilerseniz oyun ile alakalı diğer yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İsterseniz bizdekalmasin.com adresinden ana sayfamıza da göz gezdirebilirsiniz.

3.7/5 - (6 Oy)
“Clash Of Clans 7. Seviye Köy Düzeni – Kopyalama Linkleri!” üzerine bir yorum
Yorum yapın