Ana Sayfa » Oyun » Clash Royale 3. Arena Destesi – 2024

Clash Royale 3. Arena Destesi – 2024

Clash Royale 3. Arena Destesi – 2024 önerileriyle karşınızdayız. Aslında Clash Royale dışarıdan basit bir oyun gibi görünüyor. Basit olarak iki oyuncu, birimlerini savaş alanına bırakır ve rakibin kulelerini yok etmeye çalışır. Ancak 2024 yılında yeni başlayanlar için clash royale desteleri şaşırtıcı derecede karmaşıktır. 

Her destede yalnızca sekiz adet kart olabilir. Ancak birçok yönden bu deste stratejik olarak yüksek seviyede olmalıdır. İşte birbirinden güçlü kupa kasabileceğiniz clash royale en iyi 3. arena destesi önerileri sizlerle.

Clash Royale 3. Arena Destesi

Bugün kendinizin deneyebileceğiniz 2024 yılında mevcut metadaki en iyi Clash Royale 3. Arena Destesi örneklerinden bazıları!

Aşağıdaki desteler arasındaki kazanma yüzdesi farkı oldukça azdır. Bu yüzden oynarken en rahat hissedeceğiniz desteyi seçmelisiniz!

Clash Royale En İyi 3. Arena Destesi

Clash Royale En İyi 3. Arena Destesi
Clash Royale En İyi 3. Arena Destesi

Bu destenin sırrı, Goblin Fıçısını Dev  ile  birlikte kullanmaktır, eğer Dev’in düşman kulesinin saldırılarını engellemesini sağlayabilirseniz, Goblin Fıçısının düşman kulesini yok edecektir.

Bu tür desteler  daha yüksek arena seviyelerinde oldukça yaygındır, bu yüzden pratik yapabilirseniz arena yükselirken rakiplerinizi yok etmenizin iyi bir yolu olacaktır. Savunmadan çok saldırı destesidir.

Clash Royale 3. Arena Deste

Clash Royale 3. Arena Deste
Clash Royale 3. Arena Deste

Çok defansif bir deste ama aynı zamanda  çok iyi bir saldırı sunan bu deste kesinlikle bu arenada çok kolay hareket etmenizi sağlayacaktır. Kullanımı ve anlaşılması çok kolaydır.

Şövalye ve Top,  çok kolay savunma  yapmanızı  sağlar.  Bunun yanında Dev ve Silahşör, Arena 3’teki tüm rakipler için büyük bir tehdittir.

Clash Royale 3. Arena Destesi arıyorsanız ve fazla zorluk çekmeden tırmanmak istiyorsanız bunu kullanın.

Clash Royale 3. Arena En İyi Deste

Clash Royale 3. Arena En İyi Deste

Devi ortadan kaldırmaya ve açıkçası çok iyi bir hücum varlığına sahip kartlara sahip olmaya odaklanan çok eksiksiz bir deste. İskelet ordusunu defansif olarak kullanın ve ardından harika bir saldırı hazırlayın.

Bu saldırının sırrı , en güçlü kart olan Dev’e karşı çok fazla karşı koyması , hem Mini Pekka’nın hem de iskelet ordusunun devi durdurması için emrinizde.

Devlere karşı oynamaktan sıkıldıysanız, bu kesinlikle sizin için en iyi deste. 

Clash Royale Deste 3. Arena

Clash Royale Deste 3. Arena
Clash Royale Deste 3. Arena

Arena 3 için mevcut en iyi seçeneklerden biri şu deste listesidir: Oklar, Ateş topu, Dev, Goblin kafesi, Mega minyon, Mini PEKKA, Silahşör ve iskeletler.

En İyi 3. Arena Destesi

En İyi 3. Arena Destesi
En İyi 3. Arena Destesi

Bir başka harika seçenek de bulacağınız Dev destelerinin çoğundan biraz farklı olan bu listeyi kullanabilirsiniz. Bu deste listesi Bebek Ejderha, Barbar Fıçısı, Ateştopu, Goblin Fıçısı, Mini PEKKA, Silahşör, iskelet orduru ve Valkyrie ile çalışıyor. Bu 2024 yılında kullanabileceğiniz 3. arena için en iyi deste diyebiliriz.

3. Arena Deste

3. Arena Deste

Üst desteye biraz benziyor. Ancak bu birkaç farklı kartla tasarımı değiştirdik. 

Clash Royale 3. Arena Taktikleri

Clash Royale 3. Arena Taktikleri

Dev çok kullanılan bir karttır ve saldırıda da çok kullanışlıdır. Bu kartı maksimum seviyeye çıkarmaya odaklanın çünkü size düşük arenalarda çok sayıda kupa kazandıracaktır.

Düşman ordusunu yok etmek için destenizde her zaman 1 veya 2 büyü ve size  karşı bir bebek ejderha kullanmaları durumunda en az bir uçaksavar kartı bulundurun.

Arena 3’te öğrenin çünkü arena 4’te yeni kartlar gelir ve oyun tamamen değişir, daha deneyimli ve daha güçlü kartlara sahip oyuncular ile eşleşeceksiniz!

Clash Royale 3. Arena Taktikleri hakkında konuştuk. Şimdi 3. arenada açılan yeni kartlara bir bakalım.

Arena 3 Açılan Yeni Kartlar

İşte 3. arenada açılan yeni kartlar:

  • top
  • barbarlar
  • mega minyon
  • savaş koçu
  • barbar varil
  • goblin varil

Bunlar kullanabileceğiniz Clash Royale 3 Arena Destesi önerilerini verdik. Clash Royale 2. Arena Destesi ve Clash Royale Ne Kadar İnternet Yer? yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

İsterseniz bizdekalmasin.com adresinden ana sayfamıza da göz gezdirebilirsiniz.

5/5 - (5 Oy)
Yorum yapın