Kim Daha Oyunu Soruları – Zorlayıcı Sorular

Kim Daha Oyunu Soruları yazımız ile sizlerle birlikteyiz. Bu yazımızda sizler, günlük hayatınızda arkadaşlarınızla veya sevgilinizle beraber oynayabilirsiniz ve bil bakalım kim oyunu soruları ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sizlere challange soruları hakkında tüyolar vermeden önce oyun hakkında bilgiler vermek istedik.

Öncelikle oyun en az 2 kişi tarafından oynanabiliyor. Genelde 2 kişi ile oynanıyor fakat dilerseniz ikiden fazla kişiyle de oynayabilirsiniz. Eğer sevgiliniz varsa sizin için eğlenceli bir aktivite haline gelebilir. Son zamanlarda da sosyal medyada birçok ben hiç soruları ile çekilmiş videolar görülüyor.

Ayrıca bu oyunun bir benzeri olan Yaptım Yapmadım Soruları hakkında bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Kim Daha Oyunu Soruları

Oyunumuzu bir de maddeler halinde anlattık. Böylece Kim Daha Oyunu Soruları seçiminde sizlere daha kolaylık sağlayabilir.

 • Oyun en az 2 kişi tarafından oynanır.
 • Bir kişi soruyu sorar.
 • Oyunu oynayan kişiler sorulan sorunun günlük hayatında kime daha çok uyduğunu kendileri karar verip ya kendisini ya da karşısındaki kişiyi işaret ederek veya karton, kağıt vs. bir obje ile belirtir.

Oyun genel olarak böyle oynanıyor. Üstelik oyun içerisinde verilen kararlar sizi veya diğer tarafı şaşırtabilir de, üzebilir de, eğlendirebilir de. Genelde şaşırıp eğlenceli bir oyun olduğu gözlemlenmiştir. Tabii seçtiğiniz sorular oyunun kaderini değiştirebilir. Bu yüzden seçtiğiniz sorulara dikkat etmenizde fayda var. Aşağıda sizler için kim daha soruları derledik.

 1. Uyurgezer olan kişi?
 2. Dünya turuna çıkma olasılığı en çok kimde?
 3. Kim daha çok Dünyayı en iyi şekilde yönetir?
 4. Süper model olma olasılığı en yüksek olan kimde?
 5. Stand-up komedyeni olma olasılığı en fazla kimde?
 6. Ünlü bir oyuncu/aktris olma olasılığına sahip kişi?
 7. Değişiklik yapma olasılığı en çok kimde?
 8. Başka bir ülkeye taşınma olasılığı en fazla kimde?
 9. Oscar Ödülü’nü kazanmaya kim daha çok layık?
 10. Kim daha çok bütün parasını aptalca bir şeye harcar?

Sevgili Soruları Challange

Sevgili Soruları ChallangePin
Sevgili Soruları Challange

Anlatmak istediğimiz oyun aslında genelde 2 kişilik soru sorma oyunu olarak geçiyor. Bunu ister yakın arkadaşınızla isterseniz akrabanızla isterseniz de sevgiliniz ile oynayabilirsiniz. Bu bölümde sizler için Sevgili Soruları Challange hazırladık. Soruları dikkatli seçmenizi tavsiye ederiz.

 1. Küçük şeyler için endişelenen kişi?
 2. Kavgaya girme olasılığı en fazla kimde?
 3. Her zaman kalp kırıcı olma olasılığı en fazla kimde?
 4. Kim daha çok duygusal?
 5. Kim daha çok yalancı?

Zorlayıcı Sorular

Bazen oyun sırasındayken karşınızdaki kişiden merak ettiğiniz soruların cevaplarını ararsınız. Bunları öğrenmek için bu bir fırsattır. Bunun için biraz zorlayıcı sorular ile karşımızdaki kişiyi zora sokmamız gerekir. Halbuki kullanıcılar internet üzerinde itiraf soruları aratmaktadırlar. Sonuçta sorulara genellikle ” Bil bakalım kim …” olarak başlanır. Bazı insanlar da zaten bu oyunun ismini bil bakalım kim oyunu olarak da ifade etmektedirler. Biz de yazımızın bu bölümünde bil bakalım oyunu için zorlayıcı soruları sizler için derledik.

 • Doğum günü partisine davet edilmeyen kişi?
 • Kim daha çok Dedikodu yaymayı sever?
 • Kim daha çok alaycı?
 • Mükemmeliyetçi olma olasılığı en çok kimde?
 • Kim daha çok güvensiz?
 • Hayırsever kim?
 • Kim daha çok alkolik?
 • Bilimsel bir yasayı en çok kim araştırır?
 • Mükemmeliyetçi olma olasılığı en çok kimde?
 • Psikiyatri hastanesine ben mi yatırılırım?

Aynı zamanda daha fazla oyun kategorisindeki yazılarımızı incelemek isterseniz aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ana sayfaya dönmek için bizdekalmasin.com bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Kim Daha Oyunu Soruları yazımızın sonuna geldik. Değerli zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederiz. Daha fazlası için bizi takip edin.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın