Lol Şifremi Unuttum

Lol Şifremi Unuttum yazımız ile karşınızdayız. Eğer uzun zamandır League of Legends oynamadıysanız, yokluğunuz sırasında hesap bilgilerinizi tamamen unutmuş olabilirsiniz. Ancak, bu bağımlılık yapan oyun, oyuncularının gitmesine asla izin vermez ve oyunu nasıl bıraktıysanız hesabınız aynı şekilde kalmaktadır. Şifreyi hatırlayamıyorsanız, oyuna hızlı bir şekilde geri dönmek için yapmanız gereken sadece birkaç adım vardır. Oyuna tekrar giriş yapabilmek için mutlaka yazıyı okumalısınız.

Şifremi Unuttum Lol

Yakın zamana kadar oyuncular, League of Legends web sitesindeki hesaplarına erişiyordu. Ancak 2020’de her şey bir video oyunu geliştiricisi olan Riot Games’in bayrağı altına alındı. Artık Riot Games hesabına giriş yapmak, sadece League of Legends’a değil, aynı zamanda tüm riot oyunlarına da erişim sağlamaktadır. Ve şifreyi unutursanız, bunların hepsinden kilitlenirsiniz. Bunu nasıl sıfırlayacağınız aşağıda açıklanmıştır:

  1. Account.riotgames.com adresinden Riot Games hesabınıza giriş yapın.
  2. Sağ üst köşedeki Hesabım seçeneğine tıklayın .
  3. Karşınıza çıkan menüden Ayarlar’ı ve Hesap’ı seçin .
  4. Parolanızın yanındaki düzenle simgesine tıklayın.
  5. Eski parolanızı girin, yeni bir parola oluşturun ardından Gönder’e tıklayın.

Bununla beraber yazımıza benzer olan Lol sana özel mağaza ne zaman gelecek yazımızı da okuyabilirsiniz.

Lol Şifremi Unuttum
Lol Şifremi Unuttum

Lol Kullanıcı Adımı Unuttum

Her oyunda olduğu gibi League Of Legends oyununda da kullanıcı adınızı veya şifrenizi unutma problemiyle karşılaşabilirsiniz. Kullanıcı adınızı değiştirmek istiyorsanız Riot Games “kullanıcı adımı unuttum” sayfasına gidin. Sizden e-posta adresi isteyecektir, adresinizi girdikten sonra size kullanıcı adı kurtarma e-postası göndereceklerdir. Fakat şifrenizi unutmuş olabilirsiniz, uzun bir süre oyuna girmezseniz veya kısa süreliğine ara vermişseniz oyuna geri döndüğünüzde şifrenizi hatırlayamayabilirsiniz. Böyle bir şey yaşarsanız yapmanız gerekenler şunlardır:

  1. account.riotgames.com adresine gidin.
  2. Hesabınıza giriş yapın.
  3. Kullanıcı Adını Değiştir’e tıklayın.
  4. Yeni kullanıcı adınızı yazın.
  5. Evet’i tıklayarak değişikliği onaylayın.

Bununla beraber yazımıza benzer olan Lol sana özel mağaza ne zaman gelecek yazımızı da okuyabilirsiniz.

Lol Hesap Şifre Değiştirme

League of Legends hesabın var ama şifresinin ne olduğunu hatırlamıyor musun? Tekrar giriş yapmak için League of Legends hesabınızı sıfırlayabilmektesiniz. Şifrenizi sıfırlamak kolaydır ve sadece birkaç dakika sürer. Bunu nasıl yapacağınızdan emin değilseniz, süreç hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam etmelisiniz. Yapmanız gereken ilk şey, giriş sayfasından “Kullanıcı adımı unuttum” bağlantısına erişmek. Bir zamanlar hesabınızla ilişkilendirilmiş bir e-posta adresi girin ve yeni bir şifre oluşturmak için devam‘ı tıklayın. Bunu yaptıktan sonra yeni şifrenizi iki kez girin ve formu gönderin. Eski oturum açma bilgileriniz size e-posta yoluyla gönderilecek, bu nedenle devam etmeden önce herhangi bir sorun olmadığından emin olun!

Lol Şifremi Unuttum yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımız sizlerle olacak. Takipte kalın.

Dilerseniz oyun kategorimizdeki son yazılara ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın