Ana Sayfa » Oyun » En İyi Minecraft Seed Kodları 2024 – Minecraft Köy Seed

En İyi Minecraft Seed Kodları 2024 – Minecraft Köy Seed

En İyi Minecraft Seed Kodları nelerdir? Diğer bir deyişle Minecraft tohumları, oyunun sizin için dünyalar oluşturmak için kullandığı kodlardır. İlginç manzaralarla dolu ve keşfedilmeye hazır maceralarla dolu dünyaları keşfetmeye hazırlanın. Ağızları açık bırakan manzaralardan ve ganimetlerle dolu heyecan verici zindanlara kadar bir çok minecraft dünya seedleri sizlerle.

Minecraft’ta, çoğu şey genellikle içinde doğduğunuz rastgele dünyaya bağlıdır. Son derece şanslı olabilir ve sakin bir ovaya inebilir veya doğar doğmaz kendinizi hayatınız için koşarken bulabilirsiniz. Bu rastgeleliğin üstesinden gelmek için, hayal gücünüzü daha iyi yakalayan veya Minecraft’taki becerilerinizi zorlayan bir dünyada doğmayı seçebilirsiniz. Bu yüzden minecraft eğlencenizi arttırmak istiyorsanız güzel minecraft tohumları seçmek çok önemlidir. 2024 yılında kesinlikle denemeniz gereken en iyi Minecraft seed kodları nelermiş bir bakalım.

Minecraft Seed Nedir?🧱

Oyunda, gittiğiniz her alan rastgele oluşturulmuş gibi görünebilir, ancak hepsinin arka kısmında aslında onu üretmek için kullanılan belirli bir tohum var. Minecraft Seed nedir sorusu rastgele dünya oluşturmak istemeyip güzel bir Minecraft dünyası ile oynamak isteyenlerin araştırdığı bir konudur. Soruyu cevaplamaya gelirsek Minecraft Seed, oynadığınız dünyaları oluşturan kodlardır. Karanlık zindanlar ve muhteşem manzaralara sahip manzaralar dahil olmak üzere çok çeşitli yerleri dünyaları kapsarlar. Kısacası bir kez uygulandığında, bu kodlar inşa edebileceğiniz ve keşfedebileceğiniz bir dünya yaratır. Özellikle Minecraft harita kodları sizin çok iyi olacaktır.

Minecraft Seed Kodları Nasıl Kullanılır?⛏

Minecraft Seed Kodları Nasıl Kullanılır sorusunu soranlar için ve Minecraft dünyalarının nasıl oluşturulacağı konusunda bir hatırlatmaya ihtiyaç duyanlar için aşağıdaki adımları izleyin:

1. Minecraft’ın açılış ekranında Singleplayer seçeneğine tıklayın .

2. Sizi mevcut dünyalarınızın bir listesine götürecektir. Burada, özel bir dünya oluşturmak için “ Yeni Dünya Oluştur ” düğmesine tıklayın.

3. Açılan sonraki ekranda , ekranın sağ alt köşesindeki “Daha Fazla Dünya Seçeneği” butonuna tıklayın. Dünyayı kurarken zorluğu ve diğer ayarları kendi tercihlerinize göre ayarlayabilirsiniz.

4. En üstte, tohum numarasını girmek için siyah bir metin kutusu göreceksiniz. Keşfetmek istediğiniz dünyanın seed kodunu girin . Ardından, “ Yeni Dünya Oluştur ” a tıklayın ve bitirdiniz. Seed kodunu girerken, katılmak istediğinizden farklı bir dünyaya yükleyeceğiniz başka bir dünyaya sahipse değere eksi işaretini ekleyin.

En İyi Minecraft Seed Kodları

En iyi Minecraft Seed Kodları neler olduğunu belirlemek kolay bir iş değil, özellikle de nasıl oynadığınıza ve oyunda da ne yapmaktan hoşlandığınıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bununla birlikte, bazı tohumlar, indirilme sayısına ve devam eden popülerliklerine göre listemizde yer almaktadır. İşte bir sonraki oynadığınızda deneyebileceğiniz harika Minecraft tohumları. Yazımız içerisinde sizlere Minecraft dünya oluşturma kodlarından bahsedeceğiz.

Listemize geçmeden önce bunları Minecraft Pocket Edition üzerinde denemeyin çünkü Minecraft PE, sınırlı dünya boyutu nedeniyle çok farklı ve kısıtlı bir dünya kurma mekanizması kullanır. Bunu bir kenara bırakarak, İşte karşınızda Minecraft Seed Kodları:

1. Kırık Savana

En İyi Minecraft Seed Kodları

Devasa bir deliği olan devasa dağın dışında, bu özel tohum, doğduğunuz yerde yan yana iki köy sunuyor. Hem minecraft köy seed arayanlar için hem de Savana biyomu oynamak isteyenler için güzel bir tercihtir. Bunun yanında hemen köşeyi dönünce çöl ve orman biyomu olan bir okyanusun hemen yanındadır. Tek bir dünyada benzersiz Minecraft biyomlarının bu nadir kombinasyonu, oynamak için hiç beklemeyin.

 • Seed Kodu : 7066636907367338630
 • Koordinatlar : X: -100, Z: 50

2. Mercan Adası Köyü

Minecraft köy koordinatları arayanlar için doğal manzaralı bir sahil köyünde doğurur ve bundan daha iyisi olamaz. Köy, binlerce blok içinde neredeyse hiçbir büyük alana sahip olmayan izole bir köydür. Köyleri birbirine bağlayan ahşap platformlar da bulacaksınız. Bu güzel köyün gece manzarasında parlayan mürekkep balığı gibi deniz canlılarını görmek adeta pastanın üzerindeki krema gibi. Minecraft ev seedleri arayanlar için güzel bir haritadır.

 • Seed Kodu : 6341454152401905754
 • Koordinatlar : X: 100, Z: -40

3. Donmuş Ada Minecraft Tohumu

Minecraft Tohum Kodları

Bu nadir Minecraft tohumu sizi, nereye bakarsanız bakın rastgele donmuş adalarla çevrili ıssız bir adaya götürür. Kutup ayıları ve okyanus ile dünyanın mavimsi beyaz tonu, kışın geldiğini resmen hissettirecek. Gün içinde güzel görünen bir tohum ama ay doğar doğmaz Donmuş Ada’nın büyüsüne kapılacaksınız.

 • Seed Kodu : -7865816549737130316
 • Koordinatlar : X: 121, Z: -9

4. Dev Bambu Ormanı

En İyi Minecraft Seed Kodları

Bu eşsiz bir tohum türüdür, çünkü sizi devasa bambu ağaçlarından oluşan bir ormana sokar. Ancak, bunu, sürekli yanan bir ateşin yanı sıra büyülü eşyalarla dolu bir sandık bulacağınız ilginç bir harap Nether portalının yanında alırsınız . Zaten özel bir dünyaya yapılan bu benzersiz ekleme, bu tohumu oyunda karşılaşılabilecek en nadir seedlerden biri yapıyor.

 • Seed Kodu : 1959330209
 • Koordinatlar : X: 211, Z: -8

5. Bir Demirci Köyü ve Birleştirilmiş Portal

Minecraft Tohum Kodları

Bu tuhaf tohum, bir Nether portalı ve bir lav havuzu ile birleştirilmiş bir eve sahip bir demirci köyü sunuyor . Bir nedenden dolayı birçok atı olan, iyi hazırlanmış, işleyen bir başka köydür. Kulağa tuhaf gelse de, bu Minecraft tohumu, doğduğunuz yerin hemen yanında size çift zindan sunuyor. Minecraft maden seed kodları arıyorsanız iyi bir tercih olarak gözükmektedir.

 • Seed Kodu : 4275582192035986655
 • Koordinatlar : X: -26, Z: -228 & X: 230, Z: 124

6. Çölde Savannah Dağı

Minecraft Seed Kodları

Minecraft çöl kodu arıyorsanız bu tohum, sizi devasa bir Savannah dağı içeren çölle buluştuğu bir ormanın kenarında doğurur. Oldukça tuhaf, değil mi? Bu özel tohumun benzersiz kullanışlı özellikleri yoktur. Bununla birlikte, bu tohumun rastgeleliği ve ormanların yanına eklenen kum tepeleri , benzersiz bir Aslan Kral tarzı manzara sunar . Bu mükemmel yeri uzun Elytra uçuş seansları için de kullanabilirsiniz.

 • Seed Kodu : -676569119515363
 • Koordinatlar : X: -300 Z: -100

Bu içeriğimize benzer olan Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar yazımızı da inceleyebilirsiniz

7. Okyanustaki Kale Kütüphanesi

Minecraft tohum kodları

Minecraft tohum kodları arasında bu tohumun, okyanusun tam ortasında, gelip kullanmanız için bekleyen bir kale kütüphanesi var. Minecraft’ta Stronghold kitaplıklarını bulmak genellikle zordur, bu nedenle doğduğunuz yerden birkaç yüz blok ötede açık bir kitap bulmak oldukça nadirdir. Bu tohum aynı zamanda kütüphane civarında arayabileceğiniz minik bir mantar adası da sunuyor.

 • Seed Kodu : -4184000969893959047
 • Koordinatlar : X: 1840 Z: 978

8. İki Woodland Konağı Minecraft Tohumu

Minecraft Seed Kodları

Bir değil iki ormanlık konağın yanındaki bir köyde yumurtladığınızı hayal edin. Sadece bu değil, bu süper nadir Minecraft tohumunda bir cadı kulübesi de var. Bu tohum, herhangi bir kaşifin hayal dünyasıdır. Yine de, her zaman saldırıya uğraması gereken köylüler için çok fazla değil. Minecraft köy koordinatları arayanlar için çok güzel bir haritadır.

 • Seed Kodu : -8993723640229201049
 • Koordinatlar : X: -109 Z: 181

9. Okyanusta Zombi Köyü ve Çiftlik Köyü

Minecraft Tohum Kodları

En iyi minecraft seed kodları arasında olan bu harita manzara güzelliği ile kaos görmek istiyorsanız, bu sizin için Minecraft tohumu. Etrafı mantar adaları ile çevrili, okyanus üzerinde adeta bir köprü ile birbirine bağlanan iki köyümüz var. Buradaki ilginç kısım, bu köylerden birinin bir Zombie köyü olmasıdır. Bu ada köylerinde dolaşmayı seçerseniz, her gece eğlenceli ve zorlayıcı olur.

 • Seed Kodu : 5329177101860618450
 • Koordinatlar : X: 0 Z: 0

10. 3 Köylü Hayatta Kalma Adası

En İyi Minecraft Seed Kodları

Minecraft köy seed arıyorsanız bu harita tam size göre. Minecraft’ı hardcore modda oynamak istiyorsanız, başka yere bakmayın. Bu Minecraft tohumu, aradığınız şey. Bağımsız çalışan üç köyün olduğu bir adada doğarsınız. Ayrıca sahneyi tamamen birleştirmek için bir gemi enkazı elde edersiniz. 3 köyü birbirine bağlamak için inşa etmeye başlayın ve kendinize güvenli bir cennet edin.

 • Seed Kodu : -4060839488929676108
 • Koordinatlar : X: 17 Z: -159

11. Buzlu Köy

Bu listedeki çoğu tohumdan farklı olarak, bu tohum doğrudan ortaya çıkmadan ödeme yapmaz. Ancak aşağıda belirtilen koordinatlara gittiğinizde Minecraft’taki en nadide köylerden birine sahip oluyorsunuz. Bir dağın farklı katlarına ayrılmış, karla çevrili şirin bir köyünüz var. Evet, hala kar içinde çiftlikleri var, bu da onu oyuncular için daha da harika kılıyor. Minecraft en büyük köy kodu bu diyebiliriz.

 • Seed Kodu : -4919525955627568481
 • Koordinatlar : X: -28812 Z: 14596

12. Sonsuz Buz Tohumu

En İyi Minecraft Seed Kodları

Bir kar dağına dayalı köyü sevdiyseniz, bu tohum bunun bir sonraki aşamasıdır. Her formda görünüşte sonsuz bir buz biyomu elde edersiniz. Konum, Narnia’nın kış dünyasından bir sahneden başka bir şey değil.

 • Seed Kodu : -7882587612848022640
 • Koordinatlar : X: -602 Z: 1421

13. Yağmacı Karakol Tohumu

Minecraft Tohum Kodları

Rastgele bu Minecraft tohumuna uzaktan bile yakın bir şey alırsanız, koşmanız gerekir. Bir tarafında lav, diğer tarafında tırmanabileceğiniz bir dağ bulunan bir yağma karakolunun hemen yanında doğarsınız. Bu tohum, heyecan arayanlar için en iyi Minecraft tohumlarının her listesindeki en heyecan verici ve tehlikeli tohumdur .

 • Seed Kodu : 2327370183894455166
 • Koordinatlar : X: -173 Z: 118

14. Sonsuz Çöl

Minecraft Seed Kodları

Bu tohum sizi birkaç gece hayatta kalmaya yetecek kadar yeşillik olan bir çölün ortasında doğurur. Ancak işleri daha da kötüleştirmek için, hemen köşede sizi görmek için bekleyen bir Pillager karakolu var. Bu tam olarak tehlikeli bir tohum değil ama kesinlikle işleri normal bir Minecraft dünyasından çok daha zorlaştırıyor.

 • Seed Kodu : 1297970985505311939
 • Koordinatlar : X: 0 Z: 0

Bu içeriğimize benzer olan Fifa Online 4 Sistem Gereksinimleri yazımızı da inceleyebilirsiniz

15. Çalışan 12 Gözlü Son Portal ile Minecraft Tohumu

Bu tohum, ortaya çıkan en genel görünümlü Minecraft tohumudur , aynı zamanda aynı zamanda en nadir olanlardan biridir . Kelimenin tam anlamıyla böyle bir tohuma tökezleme şansı trilyonda birdir. Ama evet, hala çalışıyor ve umut edebileceğiniz en nadir Minecraft tohumlarından biri. Doğru koordinatlarda, bu tohum size eksiksiz bir Son Portal’a erişim sağlayacaktır. Bu, Nether’ı atlayabileceğiniz ve doğrudan End Dragon ile savaşabileceğiniz anlamına gelir. Bu, arzu ettiğiniz bir zorluksa, aşağıda verilen tohum kodunu girin ve gücünüzü test edin!

 • Seed Kodu : 9009198391873876587
 • Koordinatlar : X: 723 Z: 1149

16. Spawn’daki Tall Woodland Konağı

En İyi Minecraft Seed Kodları

Bu tohum oldukça özel bir tohum. Ayrıca Minecraft köy koordinatları arayanlar için de bire bir diyebiliriz. Doğduğunuz anda, arka tarafınızdaki odasından bulutların geçtiği devasa, uzun bir ormanlık konak bulacaksınız. Bu sadece nadir bulunan bir tohum değil, aynı zamanda kaçırmak istemeyeceğiniz çok sayıda heyecan verici ganimet yumurtlamalarına da sahip. İşleri bir adım öteye taşımak için, konağın hemen altında, içinde demirci olan bir çöl köyü var.

 • Seed Kodu : -7457009251932508969
 • Koordinatlar : X: 0 Z: 0

17. Yağma Karakollu Mantar Adası

Minecraft Tohum Kodları

Minecraft’ta normal bir oyuncuysanız, Mantar adalarının çetelerin olmamasıyla ünlü olduğunu bilmelisiniz. Bu tohum yalnızca yumurtlamada bu kuralı çiğnemekle kalmaz, aynı zamanda dünya yüklenir yüklenmez hayatınız için kaçmanızı sağlar. Çünkü Mantar Adasında bulunan bir Yağma Karakolunuz var . Nadir ve güzel Mesa biyomu da var, ancak bunun tadını çıkarmak için hayatta kalmakla çok meşgul olabilirsiniz.

 • Seed Kodu : -8560773816677027204
 • Koordinatlar : X: 24 Z: 50

18. Yumurtlamada On Bir Biyom

Minecraft Seed Kodları

Bu Minecraft tohumları çeşitliliğe odaklanır ve doğduğunuz yerde size on bir biyom verir. Sadece bu da değil, aynı zamanda her kütük türünü birkaç yüz blok içinde ve çok da uzak olmayan iki cadı kulübesinde elde edersiniz. Unutmamak için, içinde altın bir blok bulunan harap bir portal da elde edersiniz .

 • Seed Kodu :-8401040335508653605
 • Koordinatlar : X: 0 Z: 0

19. Dağ Tepesinde Köy

Bu tuhaf tohum, sizi bir Yağma Karakolu ve tepesinde bir köy bulunan dev bir ada görünümünde ortaya çıkarır. Savana köyü, köyler, bir demir golem ve çok sayıda kedi tarafından doldurulur. Ayrıca her turda boş haritaların olduğu sandıklara sahiptir. Bu Minecraft tohumunu Yaratıcı modda oynamıyorsanız, dağa saatlerce tırmanmada iyi şanslar. Minecraft köy seed arayanlar için güzel bir tercihtir.

İşleri daha da karmaşık hale getirmek için, aynı dağın altında çeteler ve bir cadı kulübesi tarafından karşılanacaksınız.

 • Seed Kodu : -5694368681594500133
 • Koordinatlar : X: 0 Z: 200

20. Woodland Konağının Altında Doğma

Minecraft Seed Kodları

En iyi Minecraft Seed kodları listemizdeki son giriş biraz can sıkıcı. Minecraft şato kodu arıyorsanız oynayabilecek iyi tercihlerden biridir. Yerin altında doğarsınız ve herhangi bir ekipman olmadan toprak ve taştan çıkmak zorunda kalacaksınız. Doğruca yukarı çıkmayı seçerseniz, sizi ölümcül bir Woodland Malikanesi’ne götürecek uzun ve yorucu bir yola girmiş olacaksınız.

 • Seed Kodu : 10931311583393626
 • Koordinatlar : X: 40 Z: 50

Minecraft Köy Seed

Minecraft köy koordinatları arayanlar için en iyi Minecraft Köy Seedlerini sizin için derledik. Öncelikle Minecraft köyleri, doğal olarak oluşan ev ve bina gruplarıdır. Bu evlerde, oyuncuların ticaret yapabileceği ve etkileşime girebileceği pasif gruplar olan köylüler yaşıyor.

Köyler birçok farklı Minecraft Köylü Meslekleri özelliklerine sahip olabilir. Bu, köyün hangi biyomun içinde doğduğuna bağlıdır. Köyler, genellikle yararlı bloklar, ekinler, yataklar ve ganimet içeren sandıklar içerdiklerinden, oyuncular için mükemmel bir kaynaktır. 2024 yılında en beğenilen Minecraft Köy Seedleri sizlerle.

1. Köylü Çöl Tapınağı

Minecraft Köy Seed

Çöl Tapınağı bir Çöl Köyünde ortaya çıkan oyuncular için harika bir başlangıç ​​noktası olarak bilinmektedir! Çöl çorak bir arazidir ancak Köy, başlangıçta oyuncular için bol miktarda hazine sağlar. Köy seedleri arasında en tehlikeli haritalardan biridir.

 • Seed Kodu : -5694368681594500133

2. Köy Adası

Minecraft Köy Seed

Bu tohum mc köy seed için birebirdir. Her tarafı suyla çevrili bir adada oyuna sakin bir başlangıç ​​yapmak isteyen oyuncular için harika bir haritadır. Üstelik adanın üzerinde aynı anda bir değil tam olarak üç adet köy bulunmaktadır. 

 • Seed Kodu: -4060839488929676108

3. Mayın Mili ile Badlands Köyü

Minecraft köy koordinatları

Badlands köyü Mesa’da vahşi bir yumurtlayan macera severler için oldukça güzel bir haritadır. Oyuncular oyuna bol kaynaklarla başlayabilir ve ardından doğrudan maceraya atılabilirsiniz.

 • Seed Kodu: 94454061

4. Dağlarda Savana Köyü – Minecraft Seed Kodları Arasında En Sevileni

Minecraft Köy Seed

Bu tohum minecraft büyük köy seed arayanlar için tam aranan bir haritadır. Savanna Dağı’nın eteklerinde bir Köy ile doğal bir görünüme sahiptir. Köy, yumuşak yamaçlarda rahatça görünür ve oyuncular onlara kolayca ulaşabilir. Ayrıca oyuncuyu başlatmak için harika bir ganimet ile oldukça güzel manzaraya sahip bu haritamızı oynamanızı öneriyoruz.

 • Seed Kodu: -698247204184653391

5. Yağmacı Karakollu İki Köy

Minecraft köy koordinatları

Bu tohumun tam doğduğunuz yerde, biraz ileride yağmacı karakolu olan bir köy göreceksiniz. Minecraft’ta hiç baskın yapmadıysanız, bu heyecanı yaşayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken karakola saldırmak ve ardından köye girmek. Neyse ki, baskın korkunç bir şekilde ters giderse diye tepenin ardında hemen karşısında ikinci bir köy daha var.

 • Seed Kodu: 572779209

6. Zombi Köyü

Minecraft Köy Seed

Özellikle Minecraft’ta korku haritası gibi olan bir şey arıyorsanız, bu tam sizin için tohumdur. Bir zombi köyünün tam ortasında doğacaksınız ve kaçmayı başarsanız bile, ovaların hemen karşısında korkunç yaratıklarla dolu başka bir köy daha var.

 • Seed Kodu: 572779209

Ana sayfaya bizdekalmasin.com ulaşabilirsiniz.

Son olarak Minecraft Seed Kodları yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4.6/5 - (30 Oy)
“En İyi Minecraft Seed Kodları 2024 – Minecraft Köy Seed” üzerine 19 yorum
 1. 1. Tapınaklı cöl köyu var ya
  Benim sürüm 1.19.51.01 olmadı başka yerdiyim kordinat ta yok söylememis

  Cevapla
Yorum yapın