Ana Sayfa » Rehber » New Balance Orjinallik Sorgulama – New Balance Orjinallik Barkod Sorgulama

New Balance Orjinallik Sorgulama – New Balance Orjinallik Barkod Sorgulama

New Balance Orjinallik Sorgulama ve New Balance Orjinallik Barkod Sorgulama yazımız ile karşınızdayız. Sizde almış olduğunuz New Balance ayakkabı veya kıyafetin orijinal olup olmadığını merak ediyorsanız bunu öğrenmek oldukça basittir. Tabi ki buna hiç gerek olmadan New Balance mağazasından veya internet sitesinden alışveriş yaparsanız bunlar kesinlikle orijinaldir. Fakat maalesef dışarıda başka yerden aynı fiyata aldığınız marka ayakkabılar orijinal olmayabilir. Yazımız içerisinde bu ürünlerin orijinal olup olmadığını nasıl anlayacağınızdan bahsedeceğiz.

New Balance Orjinal Ürün Sorgulama

Piyasada çok fazla sahte ayakkabı olduğu için insanlar ayakkabı satın alırken kesinlikle çok dikkatli olmalıdır. Çünkü aldığınız ayakkabılara o kadar para verip çakma olması sizi oldukça üzer. Bunun için New Balance Orjinal Ürün Sorgulama sayesinde ayakkabınızın çakma olup olmadığını anlayabilirsiniz. Yapmanız gereken şey oldukça basittir. Yalnızca ayakkabıların etiketlerini kutudaki etiketlerle karşılaştırmanız yeterli olacaktır.

New Balance Orjinallik Barkod Sorgulama

New Balance Orjinallik Barkod Sorgulama
New Balance Orjinallik Barkod Sorgulama

Son zamanlarda orijinal ayakkabılara yakın ayakkabılar üretildiği için insanlar ayakkabı satın alırken kesinlikle New Balance Orjinallik Barkod Sorgulaması yapmak zorundadır. Çünkü sahte bir ayakkabıya o kadar para vermek çok saçma olur.

Sadece ülkemizde değil Dünya üzerinde de en çok satışı yapılan ayakkabı markalarından biri olan New Balance QR kod okuyucu sayesinde orijinalliğini sorgulatabilirsiniz. Bununla birlikte isterseniz ayakkabının etiketini de okutabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Adidas Orjinal Ürün Sorgulama yazımızı da inceleyebilirsiniz.

New Balance Orjinallik Kodu Nerede Yazar?

Ülkemizde birçok çeşitli yerlerde New Balance mağazaları bulunmaktadır. Eğer orijinal bir ayakkabı satın almak istiyorsanız sizlere mağazalardan veya kendi internet sitelerinden alışveriş yapılmasını tavsiye ederiz. Çünkü piyasada çok fazla sahte ayakkabı olduğu için almış olduğunuz ayakkabı sahte olabilir. Bu yüzden New Balance Orijinallik Kodu Nerede Yazar? Diye merak ediyorsanız bunun için ayakkabının etiketine bakmanız yeterlidir. Ayrıca ayakkabı kutusunun üzerinde de etiket yazmaktadır. Bunları sorgulatıp orijinalliğini sorgulatabilirsiniz.

New Balance Orjinal Olduğunu Nasıl Anlarız?

New Balance Orjinal Olduğunu Nasıl Anlarız? Sorusu sık sık karşımıza çıkmaktadır. Bunun için yapmanız gereken şey oldukça basittir. Satın almış olduğunuz ayakkabının içerisindeki etiketleri karşılaştırmanız gerekmektedir. SKU kodlarının aynı olmasına dikkat ediniz. Eğer SKU kodları farklıysa ayakkabılarınız orijinal değildir. Bu yüzden ayakkabılardaki etiketlerle ayakkabı kutusunun üzerindeki etiketleri karşılaştırınız.

New Balance 530 Ayakkabı Orjinallik Sorgulama

New Balance’ın çıkarmış olduğu 530 serisi ayakkabı ülkemizde oldukça çok sevilmiştir. Bu yüzden piyasada ise sürekli sahtesi üretilmektedir. Sizde almış olduğunuz ayakkabının orijinalliğinden şüphe duyuyorsanız New Balance 530 Ayakkabı Orjinallik Sorgulama sayesinde bunu öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler şunlardır:

  • Ayakkabının içerisinde bulunan etiketleri karşılaştırın. SKU kodları aynı mı?
  • Ayakkabı kutusunun üzerindeki etiketle ayakkabının içerisinde bulunan etiketi karşılaştırınız.
  • Ayrıca dilerseniz QR kodu ile de orijinalliğini öğrenebilirsiniz.

New Balance 574 Orjinal Nasıl Anlaşılır?

New Balance 574 Orjinal Nasıl Anlaşılır? Sorusu çok merak edilmektedir. Bunun sebebi ise çok sevilen 574 serisinin oldukça fazla satılmasıdır. Bundan dolayı sahte ayakkabılar oldukça artmıştır. Ayakkabının orijinal olduğunu anlamak için QR kodu ile sorgulatmanız gerekir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Puma Orjinallik Sorgulama yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak New Balance Orjinallik Sorgulama yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

4.2/5 - (11 Oy)
Yorum yapın