Ana Sayfa » Oyun » Mezarcı Hassasiyet Ayarları Telefon 2024

Mezarcı Hassasiyet Ayarları Telefon 2024

Mezarcı Hassasiyet Ayarları Telefon 2024 yazımız ile karşınızdayız. Hepimizin severek takip ettiği ve oyunculuğuyla hayretlere düşüren Mezarcı yani Cihan’ın oyun ayarları son derece kaliteli ve güzeldir. Bizde hal böyleyken onun ayarlarını sizlerle paylaşalım dedik. Mezarcı Hassasiyet Ayarları Telefon 2024 tüm detayları ve metrikleri ile sizlerle olacak.

Oyun içerisinde hassasiyet kontrolleri, kamera açıları, dürbün ve çeşitli ateş etme kontrolleri ile alakalı tüm detayları sizlerle paylaşıyor olacağız. Bu ayarların hepsi Mezarcı’nın kullandıklarıdır.

Mezarcı Hassasiyet Ayarları

Oyunda Mezarcı’nın da dediğine göre herkesin ve her cihazın hassasiyet değerleri farklıdır. Kimse bir başkasının ayarlarını direkt olarak aldığı zaman harika oynayacak değil. Fakat ayarları yaparken bir örnek olması açısından bu görsellerden faydalanabilirsiniz. Mezarcı Hassasiyet Ayarları içinde genel ayarlar aşağıdaki gibidir.

mezarcı pubg hassasiyet ayarları
mezarcı pubg hassasiyet ayarları

Mezarcı Hassasiyet Ayarları Kodu

Herhangi bir kod veya hile söz konusu değil tablet veya telefonunuzdan oyuna girdikten sonra ayarlar kısmına girin ve kamera ayarlarını aşağıdaki 2 görsel gibi yapabilirsiniz.

mezarcı pubg mobile hassasiyet ayarları
Kamera Ayarı 1
mezarcı pubg mobile hassasiyet ayarları telefon
Kamera Ayarı 2

Bu kamera ayarları sayesinde ekranda düşmana ateş ettiğinizde çok sarsılma olmayacak ve rakibiniz ekrandan çıkmayacak. Mezarcı Hassasiyet Ayarları Kodu ise yukarıdaki ayarlarla sağlanmaktadır.

Ayrıca dilerseniz Lol sana özel mağaza ne zaman gelecek yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Mezarcı Hassasiyet Ayarları Telefon

Akıllı telefon veya tabletinizdeki bir diğer ayar ise en önemlisi yani ateş etme animasyonu hassasiyet ayarıdır. Bu ayar sayesinde silahı ateşlediğinizde ne kadar mermi varsa tek bir noktaya toplanmaya çalışır ve sekmez. Sizin kabiliyetiniz de bu konuda etkilidir ama Mezarcı Hassasiyet Ayarları Telefon için bu şekildedir. Gerisi size ve pratiğinize kalmıştır.

Pubg Hassasiyet Ayarları Mezarcı

Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise Jiroskop yani dürbün ayarlarıdır. Dürbünü açtığınızda ekranda rakibinizi görmeniz ve dürbünün sabit kalması rakibi alt etmeniz için olmazsa olmazdır. Bunun yanında Pubg Hassasiyet Ayarları Mezarcı tarafından yapılıyor olsa da sizler kendiniz deneye deneye en doğrusunu bulabilirsiniz.

mezarcı pubg mobile hassasiyet ayarları
Jiroskop (Dürbün) Ayarları

Ayrıca dilerseniz Osm promosyon kodu yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Mezarcı Kimdir?

Cihan, diğer ve en bilinen ismiyle Mezarcı, genel olarak mobil oyunlar oynayan ve Youtube, Twitch, Instagram gibi mecralarda ciddi bir oyun kitlesine hitap etmektedir. 32 yaşında ve Antalya’da yaşayan Cihan, oyun sektörünü Türkiye’de geliştirmek istediğini ve E-spor’un ülkemize ciddi katkı sağlayacağını düşünenler arasındadır. Birçok seveni bulunan Mezarcı’nın sadece Youtube’da 3 milyonu aşkın abonesi ve 480 milyondan fazla izlenmesi vardır. Akıllardaki Mezarcı Kimdir? sorusu ise bu şekilde yanıt bulmaktadır.

Aşağıdan oyun kategorimizdeki diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Mezarcı Hassasiyet Ayarları Telefon 2024 yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Dilerseniz Bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfayı da ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın