Ana Sayfa » Oyun » Clash Of Clans 6. Seviye Köy Düzeni – BB6

Clash Of Clans 6. Seviye Köy Düzeni – BB6

Clash Of Clans 6. Seviye Köy Düzeni yazımızla beraberiz. Eğer belediye binanızı 6. seviyeye getirmeyi başardıysanız doğru yoldasınız demektir. Belediye Binası 6 oldukça önemli seviyelerden biridir. Bu aşamada oldukça fazla binaya sahip olacaksınız. Böylece köy düzeni yapmak çok zor olacaktır. Üzerinde çalışmanız gereken ilk şey kesinlikle köyünüzün güvenliğidir. Düşmanları engellemek için sert duvarlar gerektiğinden duvarı son seviyeye getirmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Peki köy düzenim nasıl olmalı? Merak etmeyin. Bu konuda size yardımcı olacağız. Verdiğimiz Clash of Clans Köy Düzeni önerileri ile en iyi temel düzeninizi bulabilir veya diğer seviyeler için de bilgilere ulaşabilirsiniz.

Köyünüzü tasarlamaya başlamadan önce, hedefiniz konusunda kafanızda net olmalısınız. Kupa kasmaya yönelik bir köy düzeni mi arıyorsunuz? Yoksa kaynaklarınızı mı korumak istiyorsunuz? Ve en önemlisi klan savaşı için köy tasarımı mı hazırlıyorsunuz? Hepsi için en iyi örnekler alt başlıkta bulunuyor istediğinizi kopyalayıp kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca, bu yazımıza Clash Of Clans 5. Seviye Köy Düzeni yazımızı da okuyabilirsiniz.

6. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni ⭐

6. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni ile şaşırtıcı tasarımlar yapabilirsiniz. Ve alt kısmında tasarımlar açıklamalarla bahsedilmiştir. Açıklama, oyuncuların aynı üssü herhangi bir zorluk yaşamadan tasarlamasını kolaylaştırmasını sağlar. 

Vereceğimiz köy tasarımları ile köyünüzü oldukça korunaklı bir hale getireceksiniz. 2023 yılında kupa, kaynak koruma ve klan savaşı için kullanabileceğiniz en iyi Clash Of Clans 6. Seviye Köy Düzeni 2023 sizlerle. Böylece hem kaynaklarınızı korumuş olacaksınız hem klan arkadaşlarınıza mahcup olmayacaksınız. Bizde kalmasın dedik.

Coc 6 seviye köy düzeni

Coc 6 seviye köy düzeni
Clash Of Clans 6. Seviye Köy Düzeni

Bu Coc 6 seviye köy düzeni bu ince ayarlı versiyonu, standart saldırı stratejilerine daha iyi karşı koymak için biraz daha iyi bir tuzak yerleşimine ve savunma düzenlemesine sahiptir. Özellikle de saldırgan bunları üssü doğru bir şekilde gözetlemeden gerçekleştirirse.

Belediye binası 6 köy düzeni

Belediye binası 6 köy düzeni

Daha yüksek İnşaatçı Salonu seviyelerinin de kullandığı bölmelere sahip halka tarzı bir Belediye binası 6 köy düzeni, tüm popüler İnşaat Salonu 6 saldırı stratejilerine karşı gerçekten etkili bir şekilde çalıştığı kanıtlanmış bu köy düzeni için ilham kaynağımdı.

Sonraki seviyeye geçtiyseniz diğer yazımıza göz atabilirsiniz: Clash Of Clans 7. Seviye Köy Düzeni

6 seviye köy düzeni

6 seviye köy düzeni

Birkaç kıvrımlı bu halka tarzı 6 seviye köy düzeni, özellikle çoğu oyuncunun kullandığı standart saldırıları kullanırken, herhangi bir BB6 saldırganına zor anlar yaşatacaktır. İnşaatçı Salonunun bulunduğu çekirdeğe yaklaşmak zordur ve çevre, saldırganın uygun bir huni inşa etmesini pahalı hale getirecektir.

6 belediye binası köy düzeni

6 belediye binası köy düzeni

2023 yılında belki de en çok kullanılan köy düzeni budur. Köşe kısımlarda bölmelerin olduğu açık çekirdek bölüm, özellikle 6 belediye binası köy düzeninde sıkça gördüğünüz hücum kompozisyonları ile saldırganın üsse etkili bir şekilde girmesini zorlaştırıyor, bu yüzden bu üs iyi bir yedek olacaktır.

6. seviye köy binası düzeni

6. seviye köy binası düzeni

Bu genel 6. seviye köy binası düzeni stili geçmişte daha ünlüydü ama yeni bir yaklaşım yapmak ve bazı şeylere ince ayar yapmak istedim ve testlerimde bu köy düzeni diğer BB6 saldırganlarına karşı, özellikle de beyin ölümü standart saldırılarını uyarlamadan kullandıklarında gerçekten iyi performans gösterdi. Sağ.

Clash of Clans 6. seviye belediye binası köy düzeni

Clash of Clans 6. seviye belediye binası köy düzeni
clash of clans 6 seviye köy düzeni

Bu temel stil, daha yüksek İnşaatçı Salonu seviyelerinde giderek daha fazla dava edildi, ancak burada İnşaatçı Salonu 6’nın, BB6 gibi yaygın saldırı stratejilerine karşı savunmanıza yardımcı olacak bir sürümü var. Bölmeler, saldıran birlikleri yeniden yapılandırmak ve onları tuzaklara yönlendirmek ve savunmaları etkili bir şekilde sıçratmak için tasarlanmıştır, bu nedenle saldırganın çok yetenekli olmadan burada iyi bir 2 Yıldız elde etmesine imkan yoktur. Clash of clans 6. seviye belediye binası köy düzeni arıyorsanız oldukça etkili bir seçimdir.

Bb 6 köy düzeni

Bb 6 köy düzeni
coc 6. seviye köy düzeni

Çekirdeğe açık giriş noktalarına sahip bu halka bb 6 köy düzeni, özellikle BB6’da standart saldırı stratejileri kullanıldığında, ağır adaptasyon olmadan 3 Yıldızlı yapmak imkansız olduğundan ve İnşaat Salonu 6’da neredeyse hiçbir saldırgan bunu yapamaz olduğundan, saldırgan için bir ölüm tuzağıdır.

Clash of Clans belediye 6 köy düzeni

Clash of Clans belediye 6 köy düzeni
Clash of clans en iyi 6. seviye köy düzeni

Bunun gibi clash of clans belediye 6 köy düzeni tarzları son zamanlarda çok trend oldu, çünkü saldırganın birlikleri sağa ve sola dağılmadan üsse girmek için yalnızca çok sınırlı seçenekleri var – ve savunma açısından bu harika çünkü savunmaları ve tuzakları bir arada düzenleyebilirsiniz. kırılmayı gerçekten zorlaştıran bir yol.

6. seviye clash of clans köy düzeni

Bu üsdeki açık halka, 6. seviye clash of clans köy düzeni çokça gördüğünüz popüler saldırı stratejilerine karşı gerçekten iyi çalışır, bu da saldırganın üssün merkezine ulaşmasını zorlaştırır ve Kırıcı, İnşaatçı Salonundaki geç Savaş makinesi girişimlerine karşı iyi çalışır.

Clash of Clans altıncı seviye köy düzeni

Clash of Clans altıncı seviye köy düzeni
Clash of clans 6. seviye köy düzeni savunma

Özellikle dış çevredeki açık bölümler, saldıran birliklerin dikkatini dağıtmak ve birlik yapay zekası ile uğraşmak için gerçekten iyi çalışıyor. Birkaç hafta önce benzer bir clash of clans altıncı seviye köy düzeni gördünüz. Ben aslında onu değiştirdim. Ve daha da etkili hale getirmek için biraz daha ayrıntı üzerinde çalışıyordum.

Köy binası 6 düzenleri

Köy binası 6 düzenleri
Clash of clans 6. seviye köy düzeni kaynak koruma

Önceki köy binası 6 düzenlerini aldım ve gerçekten harika olması için birkaç şeyde ince ayar yaptım. Burada bu üsle patika ve bina yerleşiminin çalışma şekli oldukça özel. İnşaatçı Salonu 6’da çokça gördüğünüz popüler saldırı stratejilerine karşı çok etkili. Bu köy düzeni sayesinde clash of clans 6. seviye köy düzeni ganimet koruma derdiniz kalmayabilir.

Bb6 köy düzeni

Bb6 köy düzeni

Daha etkili giriş noktalarına (savunma açısından) sahip önceki üssün ince ayarlı versiyonudur. Bina düzenlemesindeki diğer bazı ince ayarlar, bu bb6 köy düzeninin İnşaatçı Salonu 6’da sık sık karşılaşacağınız standart saldırılara karşı daha iyi performans göstermesini sağlıyor.

belediye 6 köy düzeni

Bu üssün temel düzeni, açık bölümleri olan bir elmas köy düzenidir. Düşmanları yavaşlatın ve saldıran birliklerin yapay zekası ile uğraşın ve ayrıca onları sıçrama savunmalarınıza ve tuzaklarınıza verimli bir şekilde yönlendirin. saldırgan bu konuda hiçbir şey yapamaz. Ve bu köy düzeni iyi çalışan şey budur. Bu arada üssün düşük yükseltme durumu için özür dilerim. BB 6 üslerini inşa etmek için yeni bir mini hesap açmam gerekiyordu ve bunu maksimuma çıkaramadım. Ancak verdiğimiz belediye 6 köy düzeni hala iyi çalışıyor.

Clash of Clans 6. Seviye Köy Düzeni Savunma

Yukarıda bahsettiğimiz Clash of Clans 6. seviye Köy Düzeni Savunma ile ilgili bilgileri kullanabilirsiniz. Bu sayede köyünüzün savunması daha stratejik bir hale gelecektir. Beğenmediğiniz taktikler elbet olabilir. Buradaki amacımız en optimal köyü hazırlayabilmektir. Görsellerdeki köy düzenlerinden ilham alarak kendi köy stratejinizi oluşturabilirsiniz.

Clash of Clans 6 Seviye Köy Düzeni En iyi Savunma 2023

Clash of Clans 6 Seviye Köy Düzeni En iyi Savunma
Clash of Clans 6 Seviye Köy Düzeni En iyi Savunma

6.seviye belediye binası köy düzeni

Best TH6 war Layout

6. seviye belediye binası köy düzeni kopyala

th6 anti everything bases

6. seviye belediye binası köy düzeni link

6. seviye belediye binası köy düzeni link

clash of clans 6. seviye köy düzeni kopyala

clash of clans 6. seviye köy düzeni kopyala

inşaatçı binası 6 köy düzeni

inşaatçı binası 6 köy düzeni

6. seviye inşaatçı üssü köy düzeni

6. seviye inşaatçı üssü köy düzeni

Sonuç

Bizim önerilerimizin sonuna geldik. Hem kupa hem klan savaşları için birçok bb6 köy düzeni önerisi yaptık. Yazımız hakkındaki en beğendiğiniz köy düzenini yorumlara yazmayı unutmayınız. Ayrıca sizin kullandığınız bir taktik varsa onu da yazabilirsiniz. Yazımız sürekli güncellenmektedir. O yüzden yeni taktiklerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Bunun dışında 6. seviye belediye binası köy düzeni hakkında sıkça sorulan sorulara alt kısımda yanıt verdik.

Yazımız sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. coc 6. seviye köy düzeni hakkında daha çok bilgiye ulaşmak isterseniz aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Bunun dışında dilerseniz oyun ile alakalı diğer yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İsterseniz bizdekalmasin.com adresinden ana sayfamıza da göz gezdirebilirsiniz.

3.7/5 - (6 Oy)
Yorum yapın