Ana Sayfa » Oyun » PUBG Arkadaş Silme Nasıl Yapılır? – Kolay Yolu

PUBG Arkadaş Silme Nasıl Yapılır? – Kolay Yolu

PUBG Arkadaş Silme yazımızla beraberiz. Bildiğiniz üzere Pubg oyununda arkadaş ekleme sınırı var. Arkadaş listenizde en fazla 369 kişiye kadar limit bulunuyor. Bu sayıyı arttırmak için maalesef bir yol bulunmuyor. Ancak bunun için yapabileceğiniz tek şey, pubg de arkadaş silme yoludur. Arkadaş listenizdeki aktif olmayan veya çok sık iletişim kurmadığınız oyuncuları listenizden kaldırabilirsiniz.

Oyunun geliştiricileri, arkadaş silmeye izin veren yeni bir özellik getirdi. Çok fazla arkadaşı olup arkadaş sınırına takılan oyuncular için bu harika bir özellik. Artık yeni kullanıcıları listeye eklemek için Pubg arkadaş çıkarma özelliğini kullanmanız gerekir. Bunu nasıl yapacağınızı ise yazımızın devamından öğrenebilirsiniz. Yazımızın içerisinde Pubg en son oynadıklarım silme, Pubg facebook arkadaşları silme, Pubg mobile arkadaş çıkarma ve benzeri içerikleri bulabileceksiniz.

PUBG Mobile Arkadaş Silme

PUBG Mobile Arkadaş Silme

Oyuncular arasında sıkça sorulan PUBG Mobile Arkadaş Silme hakkında biraz bahsedelim. PUBG Mobile’da bir arkadaşınızı listenizden çıkarmak için aşağıdaki uygulamaları takip ediniz.

  • İlk olarak telefonunuzdan PUBG Mobile’ı açın ve lobi ekranın solunda yer alan “Arkadaşlar” bölümüne gidin.
  • Daha sonra arkadaşlar sekmesinin altında, “Oyun arkadaşları” kısmına gidin. Bu kısımda PUBG’deki tüm arkadaşlarınızın listesini göreceksiniz.
  • Arkadaş listenizden çıkarmak istediğiniz arkadaşınızın yanındaki kaldır seçeneğine (X) tıklayın.
  • İşlemi onaylamak için “Tamam” tuşuna dokunun. Ardından seçtiğiniz kişi silinecek ve PUBG listenizde bir daha görünmeyecektir. Böylece arkadaş silme işlemini tamamlamış olursunuz.

Pubg de Arkadaş Silme Sebepleri

Oyunda arkadaş sınırı olduğu aşikar. Fakat bunun için yukarıda bahsettiğimiz Pubg de Arkadaş Silme yöntemini kullanabilirsiniz. Burada arkadaş silme sebeplerinden bahsedelim. Bazı insanlar arkadaşlarını silmek için aşağıdaki çözümlere başvururlar. Yeni bir arkadaş listesi yapmak için birden fazla neden vardır. İşte bunlardan birkaç tanesi aşağıdadır. Ayrıca, benzer yazımız olan PUBG Mobile İmza Sözleri hakkındaki yazımızı da okuyabilirsiniz.

İlgilenmeyen Kullanıcıları Düzenleme

Oyuna uzun zamandır girmemiş, sizinle uzun süredir beraber oyun oynamamış veya iletişim kurmamış oyuncuları arkadaş listenizden kaldırabilirsiniz.

Toksik Oyuncular

Oyunu eğlenmek için oynadığınızı unutmayın ve sinir bozan, eğlenmenizi engelleyen veya saygı göstermeyen kullanıcıları arkadaş listenizden silebilirsiniz.

Hile Olduğunu Düşündüğünüz Oyuncular

Hile yaptığını düşündüğünüz oyuncuları arkadaş listenizden silebilirsiniz. Bu sayede hesabınızı daha güvende tutarsınız. Hesabınızın banlanma riskini azaltmış olursunuz.

Oyun kategorimizdeki diğer yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com bağlantısı ile ana sayfaya erişim sağlayabilirsiniz.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve buna benzer yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (3 Oy)
Yorum yapın