Ana Sayfa » Oyun » CS GO Graph Küçültme – FPS Göstergesi Küçültme

CS GO Graph Küçültme – FPS Göstergesi Küçültme

CS GO Graph Küçültme yazımızla beraberiz. Counter Strike Global Offensive “CS GO” İlk çıktığından beri oldukça fazla oynanan bir FPS oyunudur. Ağustos 2020 tarihinde kullanıcıya ulaşan oyun hala aynı ilgiyi görmeye devam ediyor. Birçok oyuncu CS GO maçlarını oldukça eğlenceli ve bir o kadar da rekabetçi buluyor.

Oyunda yetenek grupları mevcuttur. Bu yetenek grupları olan oyunda, insanlar rekabetçi maçlardaki durumlarına göre gruplara yerleştiriliyor. Yerleştirme olaylarından sonra her yetenek grubu kendi içerisinde savaşmaya başlar. Arkadaşları ile oynayabilen oyuncular, bir çok farklı kodlar kullanarak oyunda çeşitli avantajlar elde eder.

CS GO graph küçültme kodu oyunda en önemli kodlardan biridir. FPS göstergesi Net Graph’da açıldığı zaman ekranın büyük bir kısmını kaplar. Böylece oynarken zorluklar çıkmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle CS GO graph göstergesi küçültme, oyunun kontrolünü sağlamayı kolaylaştırır. Yazımızın içerisinde graph küçültme, net_graph küçültme, csgo fps göstergesi küçültme, csgo graph kodları hakkında bilgileri bulabilirsiniz.

CS GO Net Graph FPS Göstergesi Küçültme İşlemi Nasıl Yapılır?

CS GO Net Graph FPS Göstergesi Küçültme

Genelde oyuncuların sıklıkla merak ettiği CS GO Net Graph FPS Göstergesi Küçültme İşlemi Nasıl Yapılır? Sorusunu cevaplayalım. Bu kod sayesinde göstergeyi ekranın çeşitli bölgelerine taşıyabilirsiniz. Bunun için farklı farklı kodlar kullanmanız gerekir. Bu işlemi aşağıdaki adımlar ile pratik bir şekilde yapılabilirsiniz. Ayrıca, benzer yazımız olan CS GO Silahı Öne Alma içeriğimize de bakabilirsiniz.

Öncelikle Net Graph’ın aktif olabilmesi için konsola “net_graph 1” yazmanız gerekiyor. Bu sayede FPS göstergesi açılmaktadır. Fakat, açılan bu gösterge büyük bir şekilde çıkacaktır.

  • Eğer Graph FPS göstergesini küçültmek istiyorsanız konsola “net_graphproportionalfont 0” yazmanız gerekiyor.
  • Graph FPS göstergesini ekranın ortasına almak istiyorsanız “net_graphpos 2” yazmanız gerekiyor.
  • Graph FPS göstergesini ekranın sol köşesine almak istiyorsanız “net_graphos 3” yazmanız gerekiyor.
  • Eğer Graph FPS göstergesini ekranın sağ köşesine almak istiyorsanız “net_graphos 1” yazmanız gerekiyor.
  • Graph FPS göstergesini kapatmak istiyorsanız “net_graph 0” yazmanız gerekiyor.

Bu adımları uyguladıktan sonra hem küçültüp hem de istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Oyun kategorimizdeki diğer yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com bağlantısı ile ana sayfaya erişim sağlayabilirsiniz.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve buna benzer yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın