Ana Sayfa » Oyun » PUBG TDM Ne Demek? – En Çok Kullanılan Terim

PUBG TDM Ne Demek? – En Çok Kullanılan Terim

TDM Ne Demek yazımız ile karşınızdayız. PUBG son zamanlarda en çok oynanan oyunların başında ilk sıralarda gelmektedir. Çünkü hem bilgisayardan hem de mobilden oynayabildiğiniz, arkadaşlarınızla da girip keyif alabileceğiniz çok eğlenceli bir oyundur.

PUBG oynayan oyuncular kendi aralarında sürekli TDM terimini geçirmektedir. BU kelime aslında “Team Deathmatch” kelimesinin kısaltmasıdır. Yazımız içerisinde oyunda ne anlama geldiğinden bahsedeceğiz.

TDM Ne Demek Pubg

Özellikle TDM Ne Demek Pubg sorusu son zamanlarda sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Çünkü PUBG oyuncuları Team Deathmatch kelimesinin kısaltılmışı olan TDM terimini sık sık kullanmaktadır. Türkçesi takımlı ölüm maçı demektir. Takımlı ölüm maçlarına girdiğiniz zaman normalde girdiğiniz yerden farklı bir haritada ve daha az kişiyle oyunlar oynarsınız. Birçok oyuncu TDM’yi maça girmeden önce ellerini ısıtmak için kullanmaktadır.

Pubg Mobile TDM Ne Demek?

Pubg mobile pubg oyuncularının bilgisayar dışında mobilden de oynayabileceği battle royale oyunudur. İlk çıktığı zaman çok büyük yankı uyandırdı. Çünkü hemen hemen herkes bu oyunu oynuyordu. Çocuk, genç hatta yetişkinler bile bu oyunu oynuyordu. Çıktığı günden beri uzun zaman geçmesine rağmen hala belli kitlesi tarafından oldukça fazla oyunlardan biridir.

Pubg Mobile TDM Ne Demek?
Pubg Mobile TDM Ne Demek?

Oyuncular oyun içerisindeki birçok terimi kullanmaktadır. Fakat Pubg Mobile TDM Ne Demek? Sorusunun cevabını bilmiyor olabilirsiniz. Bu kelime takımlı ölüm maçı demektir. Yani bu modda oynayan insanlar kendi takımlarıyla farklı haritada ve daha az kişiyle savaşmak zorunda kalır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Pubg 60 Fps Veren Telefonlar yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Pubg Takımlı Ölüm Maçı Nedir?

Pubg Takımlı Ölüm Maçı Nedir? Bu oyunda çok fazla oynanan bir oyun modudur. Genellikle oyuncular maça girmeden önce bu oyun moduna girip ellerini ısıtırlar. Daha az kişiyle oynanmasından dolayı ve bununla birlikte kısa süren bir oyun modu olmasından dolayı oldukça fazla tercih edilmektedir. Öldükten kısa bir süre sonra doğup tekrar savaşa katılabilirsiniz. Bu yüzden çok tercih edilmektedir.

Oyunlarda TDM Ne Demek?

PUBG oyununda en çok oynanan modlardan biri TDM modudur. Açılımı Team deathmatch’tır. Böylece oyuncular bu moda girip hızlı bir şekilde oyun oynayabilirsiniz. Öldükten sonra tekrar doğup yeniden savaşabilirsiniz. Böylece normal oyuna girmeden önce ellerinizi ısıtmış olursunuz. Oyunlarda TDM Ne Demek? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Oyun kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (4 Oy)
Yorum yapın