Ana Sayfa » Fiyatları » Amerika’da Fast Food Fiyatları – Amerika Burger King Fiyatları 2023

Amerika’da Fast Food Fiyatları – Amerika Burger King Fiyatları 2023

Amerika’da Fast Food Fiyatları adlı yazımız ile sizlerle birlikteyiz. Bildiğiniz üzere Amerika’da insanlar genellikle fast food tarzı besinler ile öğünlerini sağlamaktadır. Bu nedenle Amerika’da fast food satışı oldukça fazladır. Özellikle hamburger satışlarıyla ünlü bir ülke olduğu için dünya genelinde hamburger denildiğinde ilk akıllara gelen ülke Amerika Birleşik Devletleri oluyor. Bu nedenle turist olarak Amerika’ya gidecek olan insanlar oradaki fast food zincilerinin fiyatlarını da merak etmektedir. Biz de bu yazımızda sizlere Amerika üzerindeki fast food fiyatlarını aktaracağız. Ayrıca bunun gibi diğer Fiyatları kategorisindeki yazılarımıza bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Amerika’da Pizza Fiyatları

Fast food denildiğinde ilk aklımıza gelen yiyeceklerden bir tanesi de pizza oluyor. Bu nedenle insanlar hem pizza hem de hamburger fiyatlarını merakla araştırmaktadır. Pizzanın yapıldığı en iyi yer olarak bilinen İtalya’nın ardından Amerika’da da oldukça güzel pizza yapan mekanlar olduğu biliniyor. Bu yüzden Amerika’ya gittiğinizde pizza açısından mağdur olmayacağınızı söyleyebiliriz. Aşağıdaki listede de Amerika üzerinde satılan pizza fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

 • Dilim Pizza 1 Dolar
 • 2 Büyük Dilim Pizza + Kutu İçecek 2.99 Dolar

Gitmiş olduğunuz eyalette pizza fiyatları değişmektedir. Fakat üstteki listede ortalama bir fiyat ile sizleri bilgilendirdik. Aynı zamanda seçmiş olduğunuz restoranda da fiyat farklılıkları ile karşılaşabilirsiniz.

Amerika Burger King Fiyatları 2023

Amerika Burger King Fiyatları
Amerika Burger King Fiyatları

Hamburger, bir Amerikalı yiyeceği olarak bilinmektedir. Bu nedenle insanlar Amerika Burger King lezzeti konusunda hassastırlar. Aynı zamanda ülke içerisinde çok sayıda fast food mekanı bulabilirsiniz. Biz sizlere dünya genelinde büyük başarılar elde etmiş olan fast food zincirlerinin Amerika’daki şubelerinde satılan Burger King menü fiyatları hakkında fiyatlandırma bilgilerini paylaşıyoruz.

 1. Whopper – Meal Fiyatı: 6.49 Dolar
 2. Double Whopper Fiyatı: 5.29 Dolar
 3. Crispy Chicken Sandwich Fiyatı: 4.99 Dolar
 4. Whopper Jr. Fiyatı: 2.19 Dolar
 5. Big Fish Sandwich Fiyatı: 3.99 Dolar

ABD McDonald’s Fiyatları

Dünya genelinde fast food olarak büyük rekabet içerisinde olup kendini kanıtlamayı başarmış bir diğer fast food zinciri olan McDonald’s, Amerika’da da çok büyük ilgi görmektedir. Bu sayede insanlar hem eve sipariş verebiliyor, hem şubelere gidip oturup yiyebiliyor hem de araba içerisinde paket servis olarak direkt alabiliyorlar. Aynı zamanda Mcdonald’s Amerika fiyatları da aynı diğer burger fiyatlarına oranla eş değerdir. Bu nedenle insanlar fiyattan daha çok lezzete önem vererek seçim yapmaktadırlar. Bununla birlikte çalışanlar da saatlik olarak ücret almaktadırlar. Bir çalışan için Amerika McDonald’s saatlik ücret ise 9 Dolar olarak bilinmektedir. Bu yaşadığınız eyalete göre değişim gösterir.

Big Mac3.99 Dolar
2 Cheeseburgers2 Dolar
Quarter Pounder with Cheese3.79 Dolar
Double Quarter Pounder with Cheese4.79 Dolar
Bacon Clubhouse Burger4.49 Dolar

Amerika’da Hamburger Fiyatları

Dünya üzerinde kendini kanıtlamış bir çok hamburger zinciri vardır. Fakat insanlar yerel yemek yerlerinde de hamburger yemek isteyebilirler. Bunun için Mcdonald’s veya Burger King aramaya gerek kalmadan direkt olarak herhangi bir mekanda. da hamburger satışı yapılmaktadır. Bu nedenle insanlar Amerika’da Hamburger Fiyatları araştırması yapar. Biz de bu bölümde diğer hamburger firmalarının fiyatları hakkında bilgiler sunacağız.

 • Subway Ultimate Steak Fiyatı : 7.29 Dolar
 • Subway Spicy Italian Fiyatı : 5.99 Dolar
 • Popeyes Classic Chicken Sandwich Combo Fiyatı : 7.69 Dolar
 • Arby’s Mid Roast Beef Fiyatı : 4.29 Dolar
 • Arby’s Mid Beef ‘n Cheddar – Meal Fiyatı: 7.39 Dolar

Ayrıca dilerseniz bu yazımıza benzer olan Amerika Market Fiyatları adlı yazımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ayrıca diğer Fiyatları kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Amerika’da Fast Food Fiyatları adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Aynı zamanda ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Takip etmeyi unutmayın.

3/5 - (2 Oy)
Yorum yapın