Lole Ne Kadar Para Yatırdım?

LOLe Ne Kadar Para Yatırdım? yazımız ile karşınızdayız. En popüler oyunlar listesinin başında gelen League Of Legends adlı oyunda çeşitli kostümler, ödüller, simgeler ve ganimetler kazanmak için para yatırarak ek fırsatlara sahip olabiliyorlar. Bunun yanında lol ne kadar para yatırdım gibi çeşitli sorularınıza da bu yazımızda detaylı bir şekilde yanıt vereceğiz.

Lole Ne Kadar Para Yatırdım?

Oyun içerisindeki çeşitli özelliklere sahip olmak için lole para yatırmak gerekmektedir. Bu sebeple oyuncular istedikleri içerikleri elde etmek için RP adı verilen Riot puanlarını satın alırlar. Aşağıdaki adımları takip ederek Lole Ne kadar Para yatırdığınızı öğrenebilirsiniz.

  1. Lol’un kendi sitesindeki ilgili makaleyi açın.
  2. Ardından Kullanıcı adı ve şifre bilgileriniz ile giriş yapın.
  3. Daha sonra karşınıza çıkacak para şimdiye kadar harcadığınız paradır.

Buna benzer olarak Lol Sana Özel Mağaza Ne Zaman Gelecek Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Lole Kaç Tl Yatırdım?

Oyuncular hangi sunucuda oyun oynuyorsa o sunucuda harcadığı para miktarını gösteren bir belirteçtir. Bu hesaplamalar, Riot tarafından tutulmaktadır. Riot bu harcamaları kaydeder ve sizler istediğiniz bir zaman diliminde açıp inceleyebilirsiniz. Ayrıca Lole kaç tl yatırdım sorusuna cevap arıyorsanız yukarıdaki adımları takip ediniz.

Lole Kaç Para Yatırdım?

Lole Kaç Para Yatırdım
Lole Kaç Para Yatırdım

Yukarıdaki gibi bir görsel ile karşılaşacaksınız. Sunucunuza bağlı olarak bu para Euro veya Dolar şeklinde de karşınıza çıkabilmektedir. Oyun içerisinde kostümler, simgeler, totem görünümleri, XP takviyeleri, TFT yumurtaları, TFT arenaları, TFT vuruş animasyonları ve bunun gibi daha çok özelliğe de para ile alınmaktadır. Oynayış kalitesini çok değiştirmeyecek şekilde dizayn edilmiştir. Bu paralar ile oyunda daha kuvvetli bir hale gelmiyorsunuz, sadece görünüm olarak bir değişikliğe gidiliyor.

Lole Nasıl Para Yatırılır?

Oyun içerisindeki özelliklere erişmek için oyuna para yatırmanız gerekmektedir. Oyuna para yatırmak içinde aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Birden fazla ödeme yöntemi olduğunu da belirtmek isterim.

  1. Lol istemcisini açın ve hesabınıza giriş yapın.
  2. Sağ üst köşede bulunan mağaza ikonuna tıklayın.
  3. Ardından RP Satın Al butonuna tıklayın.
  4. Orada dilerseniz kredi kartıyla dilerseniz telefon bakiyenizle veya RP koduyla ödeme yapabiliyorsunuz.
  5. Bunun haricinde birde çeşitli oyun parası satan firmalardan da Riot puanı temin edebilirsiniz.

LOLe Ne Kadar Para Yatırdım? yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Oyun kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz.

bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın