Ana Sayfa » Rehber » Ayrılmış Sevgiliye Doğum Günü Mesajı – Eski Sevgiliye Mesaj

Ayrılmış Sevgiliye Doğum Günü Mesajı – Eski Sevgiliye Mesaj

Ayrılmış sevgiliye doğum günü mesajı atmak çoğu kişiye göre erdemli bir davranış olarak adlandırılır. Neticede kişiler birbirlerine değer verdikleri için sevgili olmuştur. İlişki sırasında yaşanan sorunlar ayrılığa kadar gitse de verilen değer çoğu zaman düşmez. Ayrıca dilerseniz Rehber kategorimizdeki yazılara bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Eski Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Uzun

Eski Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Uzun
Eski Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Uzun

Özellikle sevgililerinden ayrılmış fakat şuan da arkadaş olarak kalan kişiler eski sevgililerinin doğum günlerini kutlarken oldukça kararsız kalırlar. Çünkü Eski Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Uzun yazmak oldukça zordur. Sizler için önerebileceğimiz bir kaç tane mesaj aşağıda verilmiştir. İşte o mesajlar şu şekildedir:

 • Yaşadığımız o güzel günleri asla unutamam. Yüzünden gülümsemeler eksik olmasın, iyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.
 • Hatalar ve keşkeler geçmişi geri getirmiyor ama ben geçmişimden hiç pişman değilim. Gönlüne göre bir yaşamın olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun.
 • Bu mesajı sana değer veren bir arkadaşın olarak yazıyorum iyi ki seni tanımışım, doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yaşlara.

Ayrılmış Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Genellikle sevgililerinden ayrılmış kişiler onların doğum gününü kutlayıp kutlamamakta oldukça kararsızdır. İşte Ayrılmış Sevgiliye Doğum Günü Mesajı şu şekildedir.

 • Bu özel gününde seni sevgiyle kucaklıyorum ve tüm dileklerinin gerçekleşmesini diliyorum. Ayrıldık ama seninle geçirdiğimiz güzel anılar hala kalbimde saklı. Her ne olursa olsun senin için her zaman en iyisini istediğimi bilmeni istiyorum. Seni hala değerli buluyor ve mutluluğunun peşinde olduğunu biliyorum. Belki yollarımız ayrıldı ama seni unutmadım. Her doğum gününde hatırlamak ve sana iyi dileklerimi iletmek istiyorum. Umarım bu yeni yaşında hayatının her alanında mutlu olursun.

Eski Sevgiliye Doğum Günü Mesaj Örnekleri

Eski Sevgiliye Doğum Günü Mesaj Örnekleri aşağıda verilmiştir. Dilerseniz bunlardan birini kullanabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Patrona Doğum Günü Mesajı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

 • Bugün senin doğum günün ve seni kutlamak için buradayım. Her ne kadar ayrılmış olsak da seni hala önemsiyor ve düşünüyorum. Her ne kadar ayrılmış olsak da hayatında mutluluklar.
 • Seninle birlikteyken geçirdiğimiz doğum günlerimizi hatırlıyorum ve senin için özel bir şey yapmadan geçmek istemedim.
 • Seni hala çok önemsiyorum ve senin hayatındaki tüm başarıları takip ediyorum. Umarım yeni yaşın senin için büyük fırsatlarla dolu olur ve tüm hayallerini gerçekleştirirsin.

Eski Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Uzun

Eski Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Uzun atmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İşte o mesajlar aşağıda verilmiştir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Doğum Günü Mesajına Cevap yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Umarım yeni yaşın senin için birçok başarı ve mutluluk getirir. Senin hayatında hep mutlu olmanı ve istediğin her şeyi başarmanı diliyorum.

Belki artık bir çift olmadık ama senin arkadaşlığın benim için hala çok önemli. Seni seviyorum ve doğum günün kutlu olsun.

Seni tanıdığımdan beri her zaman hayatıma olumlu bir etki yaptın. Seninle birlikte geçirdiğimiz zamanlar hep benim için özel ve anlamlıydı. Senin gibi güzel bir insana hayatımda şahit olmak beni çok mutlu etti ve seni hiçbir zaman unutmayacağım. Ayrılmış olsak da gerçekten iyi ki seni tanımışım.

Eski Sevgiliye Duygusal Doğum Günü Mesajı Uzun

Eski Sevgiliye Duygusal Doğum Günü Mesajı Uzun bir şekilde arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bunun için aşağıdaki mesajları kullanabilirsiniz.

 • Bugün senin doğum günün ve bu özel gününü seninle kutlamak istedim. Seni her zaman sevdim ve hala seviyorum. Belki artık birbirimizin hayatında değiliz, ama sen hala benim hayatımda çok önemli bir yere sahipsin.
 • Seni tanıdığımdan beri hayatımda çok şey değişti. Senin sayende, hayatın ne kadar güzel olabileceğini ve ne kadar sevgi dolu bir dünya olduğunu keşfettim. Senin güzel yüzün, sıcaklığın ve sevgin, her zaman kalbimde özel bir yerde olacak.

Terk Eden Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Atılır mı?

Terk eden sevgiliye doğum günü mesajı atılır mı konusu tamamıyla kişisel tercihe bağlıdır. Zira ilişkinin sona erdiği bir dönemde duygusal açıdan hassas olunabileceği için mesaj göndermek zor olabilir. Fakat ilişki sonra erdikten sonra yeteri kadar zaman geçtiği düşünülüyorsa mesaj gönderilebilir. Eğer hâlâ iyi niyetle yaklaşmak ve ilişkiyi düşünce dostluk veya uzlaşma temelinde sürdürmek istiyorsanız terk eden sevgiliye doğum günü mesajı atabilirsiniz. Ancak bu mesajı gönderirken sınırları aşmamaya duygusal bir tepki beklememeye ve karşı tarafın tepkisini gözlemlemek için hazırlıklı olmaya dikkat etmeniz önemlidir.

Unutmayın duygusal açıdan iyileşme ve kendinizi iyi hissetmek en önemli öncelikleriniz olmalıdır. Eğer terk eden sevgiliye doğum günü mesajı atmak size rahatsızlık veriyorsa veya daha fazla üzülmeye neden olacaksa bu adımı atmamanız da tamamen doğaldır. Her durumda kendinizi ön planda tutmanız ve duygusal sağlığınızı korumanız önemlidir.

Eski Sevgilinin Doğum Günü Mesajına Ne Yazılır?

Eski sevgilinin doğum günü mesajına ne yazılır diye merak eden kişiler için iki farklı mesaj örneği hemen aşağıda yer alıyor:

 • Bugün doğum günün olduğunu öğrendim ve bu özel günü unutmadığımı belirtmek istedim. Sana en içten dileklerimle doğum gününü kutluyorum. Umarım yeni yaşın sana mutluluk, sağlık ve başarı getirir. Sevgili olduğumuz dönemimizde birçok güzel anı biriktirdik. Hatırladığımız güzel anıları düşünmek beni biraz nostaljik hissettiriyor. Birlikte geçirdiğimiz zamanları ve paylaştığımız güzel anları asla unutmayacağım. Ayrılık sürecimiz zor olsa da zamanın her şeyi iyileştirdiğine inanıyorum. Umarım her ikimiz de hayatta mutlu oluruz ve istediğimiz hedeflere ulaşırız.
 • Doğum günün kutlu olsun. Bugün senin özel günün ve bu vesileyle sana en içten dileklerimi iletiyorum. Umarım yeni yaşın senin için mutluluk ve başarılarla dolu olur. Geçmişte birbirimize sevgiyle bağlı olduğumuz güzel zamanlar geçirdik. Şimdi ayrı olsak da seni unutmak veya hatırlanmamış geçmişi silmek gibi bir niyetim yok. Hayatımızdaki ayrılık süreci bizi belki farklı yollarına yönlendirdi, ancak geçmişimizdeki anıları hafızamdan silmek mümkün değil. Kendine iyi bak.

Sevgiliye Doğum Gününde Ne Yazılır?

Sevgiliye doğum gününde ne yazılır sorusunun yanıtı aşağıdaki gibidir:

 • Bugün senin doğum günün ve bu özel günde sana en derin sevgi ve mutluluklarımı iletiyorum. Hayatıma ne kadar büyük bir anlam kattığını ve ne kadar değerli olduğunu bilmelisin. Seninle birlikte olduğum her an, kalbimde büyük bir sevinç ve huzur hissi yaratıyor. Sen benim için sadece bir sevgili değilsin, aynı zamanda en iyi arkadaşım ve güvenilir bir destekçimsin. Her zaman benim yanımda olduğun ve zor zamanlarımda bile beni cesaretlendirdiğin için minnettarım.

Dilerseniz bizdekalmasin.com adresinden ana sayfaya ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda bunun gibi değerli haberleri içeren rehber yazılarımızı da aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Ayrılmış sevgiliye doğum günü mesajı adlı yazımızın sonuna geldik. Değerli zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederiz. Daha fazlası için takipte kalın.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın