Ana Sayfa » Rehber » Doğum Günü Mesajına Cevap – Teşekkür Mesajları

Doğum Günü Mesajına Cevap – Teşekkür Mesajları

Doğum günü mesajına cevap vermek de oldukça önemli bir iştir. Nitekim yakın çevre tarafından uzun düşünceler ve denemeler sonucunda oluşturulmuş olan doğum günü mesajına aynı titizlikle yanıt vermek oldukça önemlidir. Bu durum özellikle son birkaç yıldır 18-24 yaş arasındaki kitle tarafından merak ediliyor.

Doğum Günü Mesajlarına Karşılık Teşekkür Mesajları

Doğum Günü Mesajlarına Karşılık Teşekkür Mesajları
Doğum Günü Mesajlarına Karşılık Teşekkür Mesajları

Sizlerde Doğum Günü Mesajlarına Karşılık Teşekkür Mesajları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü Doğum günü mesajlarına karşılık teşekkür mesajı göndermek, dostluk ve sevgi bağlarınızı güçlendirecek harika bir yoldur. Aşağıda, farklı durumlarda gönderebileceğiniz teşekkür mesajı örnekleri bulabilirsiniz:

 1. Teşekkür ederim! Sizlerin doğum günümü kutlamak için ayırdığınız zaman ve düşünceli mesajlarınız için çok minnettarım.
 2. Sevgili ailem, doğum günümde beni yalnız bırakmadığınız ve güzel mesajlarınızla yanımda olduğunuzu hissettirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Sizi seviyorum!
 3. Doğum günümde beni yalnız bırakmadınız ve güzel mesajlarınızla günümü özel kıldınız. Sizlerle birlikte olmak benim için her zaman özel bir anıdır. Teşekkür ederim!

Doğum Günü Mesajına Cevap Kısa 🎂

Doğum günleri bir insanın kendini özel hissettiği en güzel günlerden biridir. Genellikle insanlar doğum günlerini kutlayan kişilere karşı ne cevap vereceğine karar veremezler. Bu yüzden sizler için yaptığımız araştırma sonucunda Doğum Günü Mesajına Cevap Kısa şu şekildedir:

 • Sen de iyi ki varsın sevgilim. Hayatıma anlam kattığın ve beni her yıl daha değerli hissettirmeye devam ettiğin için teşekkür ederim. Bundan sonraki tüm doğum günlerimin de seninle birlikte olmasını isterim.
 • Dostum iyi dileklerin ve tebriğin için minnettarım. Eminim seninle daha çok badireler atlatacak ve birbirimizin arkasında duracağız. Her şeyin gönlünce olmasını diler güzel sözlerin için teşekkür ederim.
 • Anne ve babacığım, bu zamana kadar beni kendiniz gibi yetiştirdiğiniz için size olan borcumu nasıl öderim bilmiyorum. İyi ki varsınız, iyi ki hayatımın ışığı oldunuz. Sizleri çok seviyorum. Allah sizi başımdan eksik etmesin.

Doğum Günümü Kutlayanlara Nasıl Teşekkür Etmeliyim?

Yaptığımız araştırmalara göre birçok insan doğum günlerini kutlayan insanlara cevap verirken ne yazacaklarına karar veremezler. Bu yüzden Doğum Günümü Kutlayanlara Nasıl Teşekkür Etmeliyim? Diye sık sık araştırmaktadırlar. İşte sizlere önerebileceğimiz birkaç tane teşekkür mesajı aşağıdaki gibidir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Patrona Doğum Günü Mesajı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Doğum günümde sosyal medya hesaplarımdan mesaj göndererek yanımda olduğunuzu hissettirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Sizlerin dostluğu benim için çok değerlidir.

“Doğum günümde mesajınızı görmek beni çok mutlu etti, teşekkür ederim.”

Doğum Günü Teşekkür Mesajları Örnekleri

Doğum gününüzü kutlayan insanlara teşekkür etmek, onların sizin için ne kadar önemli olduğunu göstermenin güzel bir yoludur. İşte Doğum Günü Teşekkür Mesajları Örnekleri şu şekildedir:

 • “Sevgili [İsim], doğum günümü kutladığın için çok teşekkür ederim. Senin gibi bir arkadaşım olduğu için kendimi şanslı hissediyorum.”
 • Teşekkürler, harika bir arkadaş olarak iyi ki hayatımdasın.
 • Sizler gibi dostlarım olduğu için çok şanslıyım.

Doğum Günün Kutlu Olsun Mesajına Ne Cevap Verilir?

Biri sizin doğum gününüzü kutladıysa bunun için sıcak ve samimi bir yaklaşım ile teşekkür etmeniz gerekir. Doğum Günün Kutlu Olsun Mesajına Ne Cevap Verilir? Diye merak ediyorsanız aşağıdaki mesajları yazabilirsiniz.

 • Çok teşekkür ederim. İnşallah hep birlikte nice yaşlara.
 • Allah razı olsun, çok şükür bir yaşımıza daha girdik.
 • Senden haber almak harikaydı. Doğum günümde beni çok mutlu ettin.

Doğum Günü Mesajına Karşılık Teşekkür Mesajı

Doğum Günü Mesajına Karşılık Teşekkür Mesajı için sizler için birçok araştırma yaptık ve en güzel teşekkür mesajlarını sizler için derledik. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Müdüre Doğum Günü Mesajı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Doğum Günü Mesajı Olarak Ne Yazılır?

En çok önemsenen özel günlerden birisi doğum günleridir. Nitekim doğum gününde yakın çevresinden mesaj ya da arama almayan kişilerin o günü buruk geçebilir. Bunun için önemsenen kişilere mesaj göndermek oldukça önemlidir. Doğum günü mesajı gönderirken kişiye özel şekilde hazırlamak ve içerisinde o kişiyle olan bazı anı ve ipuçlarına yer vermek mesajın etkisini arttıracaktır. Sevgiliye, arkadaşa, akrabaya ve aileye gönderilebilecek bazı örnekler aşağıdaki gibidir:

 • Seninle olan her günüm gibi bu günüm de mükemmeldi. Desteğin, sevgin, saygın ve ilgin için sana minnettarım. Beni hiç yalnız bırakmadın ve her zaman arkamda durdun sevgilim. Seninle geçireceğim diğer doğum günlerimi iple çekiyorum. Çünkü sen varsan her şey çok daha güzel oluyor.
 • İyi niyetin için çok teşekkür ederim. Kutlamanı bile beklemiyordum. Bu, bana verdiğin değeri gösterir. Uzun yıllar süren dostluğumuzun nişanesi olarak kabul edeceğim bu kutlama için sana minnettarım. Umarım sevdiklerinle mutlu ve huzurlu bir yaşam geçirmeye devam edersin.
 • Merhaba hala, mesajını yeni gördüm. Yeni yaşımda da yanımda olmaya devam etmeniz çok özel. İyi günümde kötü günümde sizin gibi akrabalarıma sığınabilecek olduğumu bilmek çok güçlü hissettiriyor. İyi ki varsınız.
 • Size en son mesajı göndermek istedim. Çünkü siz benim için her zaman özel ve güzelsiniz. Sizinle ve diğer tüm sevdiklerimle birlikte mutlu bir yaşamdan başka hiçbir şey istemiyorum. Allah sizleri başımdan eksik etmesin.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajına Cevap

Bir erkeğin ya da bir kadının dikkat etmesi gereken en önemli şeylerden birisi doğum günlerini unutmamaktır. Nitekim Sevgiliye Doğum Günü Mesajına Cevap yazmak için birkaç gün önceden başlamak da oldukça önemlidir. Sevgiliye gönderilebilecek doğum günü mesajları aşağıdaki gibidir:

 • Sen, yaşadığım ömrüm ve en güzel günlerimsin. Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun sevgilim. İyi ki hayatımdasın.
 • Yaşanacak tüm güzellikler gözlerindeki ışık gibi umut verici. Umutların her zaman kalbin kadar temiz olsun. Umutların seni huzurla doldursun. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın. Doğum günün kutlu olsun ay yüzlüm.
 • Dünyanın eşi benzeri olmayan güzelliklerinden birisi de sensin. Kalbinden geçen her neyse yeni yılda seninle olsun. Dilerim tüm hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirirsin. Seni çok seviyorum hayatımın anlamı.
 • Seninle bir gün değil her gün çok değerli. Fakat bugünün bir diğer değeri de doğum günün olması. Hayatımın bir parçası olduğun ve bana renk kattığın için seni çok seviyorum bir tanem.

Ayrıca, rehber kategorimizdeki son yazılara ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, ana sayfaya dönmek için bizdekalmasin.com bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Son olarak Doğum günü mesajına cevap yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

3/5 - (1 Oy)
Yorum yapın