Ana Sayfa » Fiyatları » 2. El Şişme Bot Fiyatları 2023- Zodyak Bot Fiyatları 2. El Güncel!

2. El Şişme Bot Fiyatları 2023- Zodyak Bot Fiyatları 2. El Güncel!

2. El Şişme Bot Fiyatları yazımız ile sizlerle birlikteyiz. Şişme botlar günlük hayatımızda bize birçok kolaylık sağlamaktadır. Birden fazla kullanım yeri vardır ve diğer araçlar gibi fazla hasar görmezler. Fakat hasar aldıklarında da ciddi boyutlarda sıkıntılar çıkarabilir. 2. el şişme bot satışları da bu yüzden fazladır.

İkinci el şişme bot fiyatlarının yanında sizlere bot özellikleri hakkında da bilgiler vereceğiz. 2. el deniz botu bir çok özelliğe sahip olmakla beraber fiyatları da buna göre değişmektedir. Ayrıca bu ve bunun gibi çeşitli hisse senedi fiyatları için de kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

2. El Şişme Bot Fiyatları

Aslında dışarıdan bakıldığı zaman bot denildiğinde çok bir özelliği olmayan akla gelir. Ve ucuz bir küçük bot olarak düşünebilirsiniz. Fakat botların bir çok özelliği olmakla beraber farklı markaları da mevcuttur. Ekonomimizin ve üretilen botların dışarıdan temin edilmesinden ötürü vergilendirmeleriyle beraber satılmaktadır. Bu yüzden motorlu bot fiyatları çok yüksek fiyatlarda satılmaktadır. Ayrıca, benzer bir yazımız olan Almanya Araba Fiyatları içeriğimize de bakabilirsiniz.

Bunlar motorlu şişme bot olarak da geçerler. Satılık bot arayan kişiler sıfır fiyatlarını gördükten sonra 2. el bot araştırmasını da yapmalılar. İkinci el şişme bot fiyatlarına sahibinden ve ikinci el şişme bot letgo gibi sitelerden bulabilirsiniz. Aramış olduğunuz tüm özelliklerde çeşit çeşit bot mevcuttur. En çok aranan botlar arasında ise balıkçı bot fiyatları olmaktadır.

2. El Şişme Bot Fiyatları
2. El Şişme Bot Fiyatları

Botlar satılırken iki kişilik bot , 4 kişilik bot gibi özelliklere sahiptir. Aynı zamanda bir botu alırken unutmayın ki üstündeki motor genelde fiyata dahil olmuyor. Ayrı olarak bot motor fiyatları araştırmasına da girmeniz gerekmektedir. Bazı bot markaları ve fiyatları şu şekildedir:

  • Intex Mariner 4 kişilik = 13.036 ₺
  • Intex Excursion 5 Kişilik = 6400 ₺
  • Intex Seahawk 3 Kişilik = 3890 ₺

2. el fiber tabanlı şişme bot fiyatları da sahibinden gibi bir sitede ortalama 50.000₺ – 100.000₺ arasında yer almaktadır.

Satılık şişme bot fiyatları ise düşük bütçeli fazla özelliği olmayan basit bir bot için ise 2023 yılı içinde taban fiyatı 3800-14.000₺ arasında çeşit çeşit ürün bulunmaktadır.

Deniz botu sahibinden fiyatları bu şekilde yer alıyor. Tabi fiyatlar her geçen gün güncellendiği için site içerisinden kendiniz kontrol etmenizde fayda var. Söylemiş olduğumuz bot fiyatları motorsuz fiyatlarıdır. Ekstra motorlu şişme bot fiyatları ise 50.000₺ ile 750.000₺ arasında yer almaktadır.

Zodyak Bot Fiyatları 2. El 🌟

En çok bilinen ve büyük gemilerin de özellikle kullanmış olduğu zodiac bot fiyatları da dikkat çeken botlar arasındadır. Aynı zamanda isteyen kişilerin balık tutmak için kullandığı bir bot türüdür. Bununla birlikte isteyen kişilerin ise büyük tekneleri için aldıkları zodiac bot sahibinden sitesindeki fiyatları 35.000₺ – 200.000₺ aralığında Zodyak bot fiyatları 2. el olarak satışa sunuluyor.

Kolibri Bot İkinci El

Kolibri Bot İkinci El bulmak zor seçeneklerden bir tanesidir. İkinci eli zor bulunan bu botların fiyatları da ortalamanın üstünde yer almaktadır. Aynı zamanda kolibri bot ikinci el letgo gibi sitelerde de bulabilirsiniz. Bu bot türünün ikinci el fiyat ortalaması ise 40.000₺ – 70.000₺ arasında ikinci el sitelerde yer almaktadır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Bulgar Viskileri Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

İkinci El Bot fiyatları bu şekilde yer alıyor. Sıfır almak isteyenler için fiyatlar biraz daha artacaktır.

Dilerseniz fiyatları kategorimizdeki son yazılara ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

2 El Şişme Bot Fiyatları yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederiz. Daha fazlası için takipte kalın.

4.5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın