Ana Sayfa » Rehber » Barbara Palvin Boy – Barbara Palvin Nereli?

Barbara Palvin Boy – Barbara Palvin Nereli?

Barbara Palvin Boy , ünlü bir süpermodel, Dylan Sprouse ile evli. Dylan Sprouse, Zack ve Cody’nin Lüks Yaşamı adlı dizide tanınan bir aktör. Çift, 2023 yılında Macaristan’da evlendi. İlk buluşmaları 2018’de gerçekleşti ve 2022’de nişanlandılar. Ancak büyük haberi paylaşmak için neredeyse bir yıl beklediler. İlişkilerinin ayrıntılarını özel tutmayı tercih ediyorlar, ancak kırmızı halıda birlikte poz vermekten veya Palvin’in Instagram hesabında tatlı hayat anılarını paylaşmaktan çekinmiyorlar. İlişkileri, Sprouse’un bir partide Palvin’le tanışmasıyla başladı ve olayın ardından aktör, modelin DM’lerine girdi. Palvin, Sprouse’un Çin’e gitmesinin ardından ona geri döndü ve ilk buluşmaları için Çin’e uçtu. Çift, 2018’de resmi olarak çıkmaya başladı. Sprouse ve Palvin, ilişkilerini 2018’de Instagram’da resmi hale getirdi ve bir ay sonra New York Moda Haftası partisinde bir çift olarak kırmızı halıda ilk kez göründüler.

Barbara Palvin Boy

Barbara Palvin Boy, Kilo 2023

  • Kilo: Barbara Palvin’in kilosu 2023 yılı itibariyle yaklaşık 55 kg.
  • Boy: Barbara Palvin’in boyu 1.75 m (5 ft 9 in).
  • Ayakkabı Numarası: Ayakkabı numarası 7.5 (ABD ölçüsü).
  • Ebeveynler: Barbara Palvin’in annesi Ágnes Palvin, babası ise Bens Palvin’dir.

Ayrıca Barbara Palvin, Dylan Sprouse ile evli. Dylan Sprouse, Zack ve Cody’nin Lüks Yaşamı adlı dizide tanınan bir aktör. Çift, 2023 yılında Macaristan’da evlendi. İlk buluşmaları 2018’de gerçekleşti ve 2022’de nişanlandılar. Ancak büyük haberi paylaşmak için neredeyse bir yıl beklediler. İlişkilerinin ayrıntılarını özel tutmayı tercih ediyorlar, ancak kırmızı halıda birlikte poz vermekten veya Palvin’in Instagram hesabında tatlı hayat anılarını paylaşmaktan çekinmiyorlar. İlişkileri, Sprouse’un bir partide Palvin’le tanışmasıyla başladı ve olayın ardından aktör, modelin DM’lerine girdi. Palvin, Sprouse’un Çin’e gitmesinin ardından ona geri döndü ve ilk buluşmaları için Çin’e uçtu. Çift, 2018’de resmi olarak çıkmaya başladı. Sprouse ve Palvin, ilişkilerini 2018’de Instagram’da resmi hale getirdi ve bir ay sonra New York Moda Haftası partisinde bir çift olarak kırmızı halıda ilk kez göründüler.

🚀 Daha fazla bilgi ve eğlence için şu yazımıza da mutlaka göz atın!

05557570155 Telefon Kime Ait

Barbara Palvin Nereli?

Barbara Palvin, Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de doğmuştur. Macar kökenlidir ve Macaristan’ın zengin kültürel mirasını temsil eder.

🚀🎉Rehberimize göz atın! Bilgi dolu bir yolculuk sizi bekliyor. Hemen tıklayın!

Barbara Palvin’in Çocuğu Var Mı?

Hayır, Barbara Palvin’in çocuğu yok.

Barbara Palvin ve Dylan Sprouse

Barbara Palvin, Amerikalı aktör Dylan Sprouse ile evlidir. İkili, 2018’de bir partide tanıştı ve Sprouse, olayın ardından Palvin’in DM’lerine girdi. Sprouse, Çin’e gitmek üzereyken Palvin ona geri döndü ve ilk buluşmaları için Çin’e uçtu. Çift, 2018’de resmi olarak çıkmaya başladı ve 2022’de nişanlandılar. Ancak büyük haberi paylaşmak için neredeyse bir yıl beklediler. İlişkilerinin ayrıntılarını özel tutmayı tercih ediyorlar, ancak kırmızı halıda birlikte poz vermekten veya Palvin’in Instagram hesabında tatlı hayat anılarını paylaşmaktan çekinmiyorlar.

SIK SORULAN SORULAR

🚀 Sevgiyle hazırladık, BizdeKalmasin ekibi 🎮 | bizdekalmasin.com

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın