Ana Sayfa » Rehber » Chrome Video İndirme Programsız Nasıl Yapılır?

Chrome Video İndirme Programsız Nasıl Yapılır?

Chrome Video İndirme Programsız yazımız ile karşınızdayız. Google’ı kullanmak için en çok tercih edilen tarayıcılardan biri Google Chrome’dur. Çünkü daha hızlı olması, güncelliği ve kullanılabilirliği açısından Chrome diğer tarayıcılara göre daha fazla tercih edilmektedir. Bununla birlikte birçok farklı özelliği de bulunmaktadır. Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz! 🌟

Google Chrome’da istediğiniz siteden video izleyebilirsiniz. Ayrıca izlediğiniz videoları da bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bunu yapmak için program kullanmadan eklenti sayesinde yapabilirsiniz. Yazımız içerisinde sizlere bu eklentilerden bahsedeceğiz.

Google Chrome’den Video İndirme Programı

Google Chrome tarayıcısı ülkemizde de en çok kullanılan tarayıcıların başında gelmektedir. En güzel özelliklerinden biri de video, film ya da dizileri eklentiler sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Bunun için öncelikle yapmanız gereken Google Chrome’a FBDown video downloader eklentisini indirmeniz gerekmektedir. Özellikle Google Chrome’den Video İndirme Programına gerek bile kalmaz.

Google Chrome'den Video İndirme Programı
Google Chrome’den Video İndirme Programı

Bundan sonra yapmanız gereken tek şey indirmek istediğiniz videoyu seçmektir. Video birkaç dakika oynatıldıktan sonra eklentinin üzerine tıklanmalıdır. Bu sayede indirme sayfası açılacaktır ve videoyu dilediğiniz yere indirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Google Güvenli Aramayı Kaldırma Nasıl Yapılır? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Chrome’de İzlediğim Videoyu Nasıl İndirebilirim?

Chrome’de İzlediğim Videoyu Nasıl İndirebilirim? Sorusu son zamanlarda sık sık karşımıza çıkmaktadır. Çünkü insanlar internette izlediği ve hoşlarına giden videoları indirmek isterler. Fakat bunu nasıl yapacaklarını bilmedikleri için internette araştırma yapmaktadırlar. Bunun için öncelikle google’a video downloadhelper yazmanız gerekir.

Buradan dilediğiniz eklentiyi chrome’a ekleyebilirsiniz. İndirmek istediğiniz videoyu açtıktan sonra eklentiye basarsanız videoyu indirebilirsiniz. Ayrıca açtığınız bir videoyu sağ tıklayıp indir seçeneğine tıklarsanız istediğiniz videoyu da indirebilirsiniz.

Chrome Video İndirme Eklentisi

İnternete girmek için Chrome tarayıcısını kullanıyorsanız video indirme şansınız bulunmaktadır. Bunun için birçok eklenti vardır. Bunlardan herhangi birini kullanarak istediğiniz videolarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca internetinizin olmadığı zamanlarda bile videoyu izleyebilirsiniz. İşte o eklentiler şunlardır:

  • Video Downloader Plus
  • CocoCut Video Downloader
  • Open Video Downloader
  • Web Video Downloader
  • Free Video Downloader
  • Media Download Manager

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Chrome Video İndirme Programsız yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (3 Oy)
Yorum yapın