Ana Sayfa » Rehber » Cinsel Emoji Anlamları – Whatsapp’da Kullanılan Emojiler

Cinsel Emoji Anlamları – Whatsapp’da Kullanılan Emojiler

Cinsel emoji anlamları konusu da en fazla merak edilen konular arasında yer almaktadır. Özellikle mesajlaşma esnasında kolay yoldan bu tip anlamları ifade etmede emojiler de yaygın olarak kullanımda olacaktır. Bununla beraber cinsel mesaj içeren sembollere de yer verilmesi de genel itibarıyla geçerlidir. Bununla beraber söz konusu emojilerin anlamlarını bilerek hareket etmek de mümkün olacaktır. Fazla kelimeye yer vermeden isteneni ya da durumu belirtmek açısından bu simgeler son derecede yeterlidir.

Mesajlaşma uygulamalarının genelinde emojilerle beraber de haberleşme işlemi gerçekleşecektir. Ayrıca bu sanal sohbetler üzerinde cinsellik üzerine de iletişim kurma konusunda birtakım emojiler yeterli seçenekler olacaktır. Bununla beraber daha etkili bir sohbet içerisinde de olacaklardır. Aynı zamanda diğer Rehber adlı yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Cinsel Mesajlaşma Sembolleri

Genel olarak genç nesil mesajlaşmada emoji kullanımına büyük oranda yer veriyor. Ayrıca bu tip etkili kullanım durumu sadece erkeklerle de sınırlı olmayan bir durum olarak da öne çıkıyor. Genel itibarıyla cinsel mesajlaşma sembolleri noktasında da isteklerini karşılayacak ve herkes tarafından aynı anlamları taşıyan öğeleri bulacaklardır. Bu hususta da farklı emojilere dair seçim yapmaları da mümkün hale gelecektir. Bu hususta pek çok farklı seçenek de varlık gösterecektir.

 • Gülücük

Gülücük emojisini kullanan erkek ya da kadınlara her zaman temkinli yaklaşmakta fayda vardır. Dalga geçme ya da üstünlük yaratma konusunda bu emoji yaygın olarak gündeme gelecektir. Ayrıca konuşulan konunun karşı tarafı pek de ilgilendirmediğini belirtme konusunda da bu emoji yerinde bir kullanıma sahip olacaktır. Bununla beraber etkin bir kullanım durumu da söz konusudur.

 • Utangaç Maymun

Utangaç maymun emojisini kullanan kızlar ve erkekler iletişime her zaman açıktır. Ayrıca istemeseler dahi bu konuya açık olduklarını ifade edecektir. Ayrıca utangaç maymun emojisiyle birlikte ağırdan bir sohbet gerçekleştirmekte her zaman fayda vardır.

 • Bunalmış Emojisi

Bunalmış emojisi alınması halinde daha dikkatli bir iletişim içinde olmak gerekecektir. Israrcı olmamak ve daha dikkatli davranarak ağırdan almak gerekecektir. Aceleci davranmak ya da sürekli bir konu hakkında ısrarcı olmak iletişimin aniden kopmasına neden olacaktır.

 • Kalpli Surat Emojisi

Bir konu hakkında merak edilen bir soru sorulduğunda onaylandığını belirtmek için önemli bir husustur. Ayrıca daha ihtiraslı ve etkili bir görüşme için başlangıç adımı olacaktır.

 • Öpücük Emojisi

Duygusal sapıklığı olan kadınların emojisi olarak kendini gösterir. Onaylama ve istekli olduğunu gösteren bir sembol olduğunu da genel olarak ortaya koymaktadır.

 • Dil Çıkaran Surat Emojisi

Dil çıkaran surat emojisiyle beraber cinsellik konuşmaya hatta harekete geçmeye hazırdır manası çıkacaktır. Bununla beraber dil çıkaran surat emojisi noktasında da böyle bir kullanım durumu söz konusu olacaktır.

Cinsel İlişki Cinsel Emoji Anlamları🌟

Emojiler her ne kadar cinsel olarak kullanılmasa da bazı kişiler tarafından cinsellik için kullanılmaktadır. Fakat unutmayın ki birçok insan bunların anlamını bilmemektedir. Bunları öğrenmek için internette Cinsel İlişki Cinsel Emoji Anlamlarının neler olduğunu merak ediyor. İşte cinsel emoji anlamları şu şekildedir:

 • 🍑12
 • 🍒
 • 🍆
 • 🍌
 • 🥒
 • 👌
 • 🌭
 • 💦
 • 💋

Whatsapp Cinsel Emoji Anlamları

Whatsapp Cinsel Emoji Anlamları
Whatsapp Cinsel Emoji Anlamları

Genellikle insanlar hangi platformda olursa olsun cinsellik için hep aynı emojileri kullanırlar. Bu yüzden bu durum platformdan platforma değişen bir şey değildir. Whatsapp Cinsel Emoji Anlamları da normalde kullanılan cinsel emoji anlamları ile aynıdır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Bir Erkek Bir Kadını Arzuladığını Nasıl Belli Eder? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Cinsel İlişki Cinsel Emoji Anlamları

Günümüzde sevgililer veya evli insanlar birbirleriyle mesajlaşırken cinsel emoji atarak ne söylemek istediklerini belli ederler. Bu yüzden yazı yazmak yerine son zamanlarda sık sık emoji kullanırlar. Fakat bu emojilerin hangi anlama geldiğini bilmiyor olabilirsiniz. Sizler için yaptığımız araştırma sonucunda Cinsel İlişki Cinsel Emoji Anlamlarını derledik. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Tahrik Olan Erkek Beden Dili yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Cinsel Mesaj Emojileri

Sanal alemdeki mesaj uygulamalarına yönelik rağbet son derecede fazladır. Özellikle gençler mesajlaşmayla iletişim kurmayı daha da uygun görmektedir. Bununla beraber mesajlaşma sürecinde kullanılacak olan bazı simgeler de varlık gösterecektir. Cinsel mesaj emojileri noktasında da bu tip sembolleri genel olarak farklı manaları da kapsayacaktır.

Uzun uzadıya bir şeyler anlatmak yerine emojilerle rahatlıkla bu işlemi gerçekleştirmek mümkün olacaktır. Konu cinsellik ve seks olduğu anlarda da emojilerden yardım almakta fayda vardır. Duygu durumu ve karşı tarafa net bir mesaj verme konusunda da bu emojiler ne kadar uygun bir halde olduğunu da genel olarak gösterecek bir konumda kalacaktır. Bununla beraber emojilerle daha da verimli bir anlatım durumu da her zaman ortada olacak bir konumdadır.

Ayrıca diğer Rehber kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Cinsel Emoji Anlamları adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi takip etmeyi unutmayın.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın