Ana Sayfa » Okunacak Dualar » Bende Büyü Var Mı Testi – Diyanet Büyü Nasıl Anlaşılır?

Bende Büyü Var Mı Testi – Diyanet Büyü Nasıl Anlaşılır?

Bende Büyü Var Mı Testi yazımız size yapılan bir büyünün olduğunu düşünüyorsanız bunu nasıl anlayacağınızla alakalı bilgiler içerir. Ayrıca Diyanet Büyü Nasıl Anlaşılır hakkında neler söylemiş onlara göz atacağız. Ayrıca bu tarz yazılarımız dikkatinizi çekiyorsa okunacak dualar ile alakalı bağlantıya tıklayıp devamına erişebilirsiniz.

Büyü Belirtileri?🔮

Öncelikle büyü nedir? kısmını açıklayalım. Büyü veya sihir insanüstü veya paranormal yöntemlerle insanları etkilediği ve bunların çevresinde yaşam dizayn ettikleri kültürel sistemdir. Oldukça tehlikelidir. İslam dininde büyü yapılması kesinlikle yasaktır. Günümüzde rastlanan büyü çeşitleri genelde karışım hazırlama ve büyülü sözcükler söyleme üzerinedir. Genellikle kötü amaçlar için yapılmaktadır. Ayrıca Büyü etkisinde kalan kişilerin hal ve hareketlerinde bazı değişiklikler olur. Bunun dışında birçok büyü belirtileri vardır. İşte bazıları:

 • Hayvanlara karşı tavrı değişir
 • Saldırganlık artar
 • Geçimsizlik artar
 • Arada kendinden geçip bayılacakmış gibi olabilir.
 • Ani korku hissedebilir
 • Ruhsal ve fiziksel anormallikler başlar
 • Vücudun bazı bölgelerinde titreme ve uyuşma olur
 • Eş ve çocuklarını görmeme isteği oluşur

Bu yazımıza benzer Sizinle Uğraşan Birinden Kurtulmak İçin Dua yazımızı okumanızı kesinlikle öneriyoruz.

Diyanet Büyü Nasıl Anlaşılır?

Diyanet Büyü Nasıl Anlaşılır
Diyanet Büyü Nasıl Anlaşılır?

Öncelikle Diyanet’in Büyü nasıl anlaşılır konusundaki açıklaması şu şekildedir. Büyüye maruz kalan bir kişi, çare olarak Hz. Peygamberin önerdiği korunma yöntemleri ile yetinmeli, cinci ve üfürükçülerde çare aramamalıdır. Kendisine büyü yapıldığını sanan ruhsal problemli insanların doktor veya psikiyatri uzmanına tedavi olması uygun olur.

Ayrıca Büyüden korunma yolları hakkında ise diyanet şöyle diyor: Büyüye karşı en etkili korunma Allah’a güvenmek ve ona sığınmaktır. Hz.Peygamber her şeyin şerrinden korunmak için Allah’a sığınarak sürekli Felak ve Nas sureleri ile Ayete-l-Kursi okumuştur. Ayrıca Peygamber efendimizin torunları bu tarz sıkıntılar yaşadığında aşağıdaki duayı okumuştur.

أَعُوذُ بِكَلِمَاتِ اللَّهِ التَّامَّةِ مِنْ كُلِّ شَيْطَانٍ وَهَامَّةٍ ، وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّة

“Her türlü kötülük şeytan ve zehirli hayvanlardan ve bütün kem gözlerden Allah’ın eksiksiz kelimelerine sığınırım.” (Buhari, Ehadisul-enbiya)

Büyü Yapanın Kim Olduğunu Nasıl Anlarız?

Özellikle İnsanların Büyü Yapanın Kim Olduğunu anlaması için bazı yöntemleri eksiksiz uygulaması gerekmektedir. Ayrıca Aşağıdaki verdiğimiz ayetleri istenilen sayıda okumanız yeterli olacaktır. Böylece Büyü yapan kişi ortaya çıkacaktır. Her birini 50 defa okumanız gereken ayetler şu şekildedir.

 • Euzubillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirrahim
 • Ve imma yenzeganneke mineş şeytani nezgun festeiz billah İnnehu semiun alim
 • E yahsebü el ley yakdıra aleyhi ehad
 • Ve la tettebiu hutuvatiş şeytan innehu lekum aduvvum mubin
 • Rabbehu enni messeniyeş şeytani bir nusbiv ve azab
 • İnne keydeş şeytani kane daıyfa
 • Ve le kad alimetil cinnetü innehum le muhdarun
 • Zuk inneke entel aziyzül keriym
 • Ve kur Rabbi euzu bike min hemezatiş şeyatıyn Ve euzu bike Rabbi ey yahdurun
 • Ve hıfzam min külli şeytanim marid

Bu yazımıza benzer Gideni Kesin Döndüren Dua 24 Saate yazımızı da okumanızı öneriyoruz.

Bana Kim Büyü Yaptı?

Bana Kim Büyü Yaptı sorusunun cevabı genelde hayatımızın her alanında bulunan arkadaşlarımız, akrabalarımız ve eşimiz dostumuz çıkmaktadır. Büyü yapan kişinin sizin hayatınızı yakından takip eder. Sizlere güven aşılamaya çalışır. Özellikle özel hayatınıza ilişkin sorular soran kişilere oldukça dikkat etmelisiniz. Bunlar sizin için kötü büyüler hazırlatmış olabilmektedir.

Tuz ile Büyü Anlama

Bende Büyü Var Mı Testi uygulamak istiyorsanız büyü anlamada Tuz oldukça etkili bir yöntemdir. Ayrıca Büyü uygulanan kişiyi erkenden tespit etmek onun hayatını kurtarabilir. Aksi takdirde dönülmeyen sonuçlar doğurabilir. Bu noktada Tuz ile büyü anlama yöntemleri işimizi kolaylaştıracaktır. 3 çeşit büyü anlama metodu vardır. Bunlar şöyledir.

1. Suya Üfleme

Büyü etkisindeki kişi bardağın yarısına kadar su ile doldurur. Ardından 1 çay kaşığı kadar tuzu içine atarak baya bir süre karıştırır. Bardağın içine oldukça yaklaştıktan sonra 7 defa suya hafifçe üfler. Ardından kişi bu sulu bardağı gece yanı başına koyması gerekmektedir. Büyü etkisinde olan bu kişilerin suyu daha hızlı bulanacak ve kirlenecektir.

Tuz ile alakalı bir diğer konu ise Tuz ile Uzaklaştırma Duası yazımızı okumanızı öneriyoruz.

2. Kapı Eşiği Doldurma

Büyü etkisindeki kişi kapı eşine yani giriş kısmına tuz döker. Sabah bu tuzlar temizlenir. 3-4 gün bu süreç uygulanır. Bu uygulama kişiyi rahatlatıyorsa büyü yapıldığı belirlenmiş olur.

3. Tuz Taşımak

Tuz ile Büyü Anlama işlemi için üzerinizde az miktarda tuz taşımak gereklidir. Ancak tuzun miktarı oldukça önemlidir. Öncelikle bir miktar tuzu 4 farklı miktara ayırmamız gerekmektedir. Ardından kişi bu 4 tuz parçasını temiz kumaş içerisine koyduktan sonra birini bedenin sol tarafına yerleştirir. Geriye kalan tuzları ise kimsenin görmeyeceği bir yere saklaması gerekmektedir. Vücudun sol tarafında bulunan tuz ile dışarı çıktığında “Ya nemek, kudam geybek” sözlerini tekrar eder. Ardından anormal durumlar yaşanıyorsa kişiye büyü yapılmıştır.

Evliliğimde Büyü Mü Var?

Özellikle evlilik olaylarında büyüye çok sık rastlanılmaktadır. Eşinize büyü yapıldığını anlamak kolaydır. Eşinize herhangi bir Bende Büyü Var Mı Testi uygulamanıza gerek yoktur. Özellikle Siz eşi olarak değişimleri ve anormallikleri fark etmeniz çok kolaydır. Aşağıdaki belirtiler sizin de eşinizde varsa büyü yapılmış olabilir.

 • Eşine ve çocuklarına karşı ilgisizlik
 • İştahta azalma görülürlmekte
 • Evden çıkmak istemez
 • Eşinden boşanmak bile ister
 • Evi terk edebilmekte

Eğer eşinizle problemleriniz devam ediyorsa Ayetel Kürsi ile Barışma Duası yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Sonuç

Sizin veya bir yakınınızın üzerinde büyü var mı yok mu bunu anlama yollarını anlattık. Ayrıca Büyü etkisinde olan kişinin belirli anormallikler gösterdiği bariz bunları gözlemleyerek büyü etkisinde olduğuyla alakalı şüphelenebilirsiniz. Kurtulma ve korunma yoluna gelirsek de Diyanet Büyü Nasıl Anlaşılır başlığımızda bahsettiğimiz gibi Allah’a sığınmak en etkili yöntemdir. Bana Kim Büyü Yaptı sorusuna cevap ise genelde çevremizden çıkmaktadır. O konuda da oldukça dikkatli olmalısınız.

Son olarak Bende Büyü Var Mı Testi hakkında sık sorulan soruları cevapladık. Sizin de merak ettiğiniz veya aklınıza takılan sorular olursa yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Dilerseniz bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Farklı yazılar için Okunacak Dualar kategorimizdeki son yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yazımızı bitirmeden şunu hatırlatalım. İslam’da büyü kesinlikle yasaklanmıştır. Özellikle Kimsenin büyü ile alakalı şeyler ile uğraşmasını istemeyiz. Oldukça tehlikelidir. Bende Büyü Var Mı Testi yazımızın sonuna geldik okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (3 Oy)
“Bende Büyü Var Mı Testi – Diyanet Büyü Nasıl Anlaşılır?” üzerine 2 yorum
 1. biranda karım için kötü düşüncelere girmem onu düşman görmem ailemi iyi insanları kötü görmem hiç konuşmamam gülmemem

  Cevapla
Yorum yapın