Ana Sayfa » Rehber » Eski Sevgiliyi Geri Döndürme 14 Gün Kuralı – İşe Yarar Mı?

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme 14 Gün Kuralı – İşe Yarar Mı?

Eski sevgiliyi geri döndürme 14 gün kuralı sayesinde pek çok kişi ilişkilerini kurtarmayı başarmıştır. Nitekim bu minvalde pek çok kişi de 14 gün kuralına ilişkin çeşitli aramalar yapmayı tercih ediyor. 14 gün kuralı temelinde ilişkileri kalkındırmak ve hatalardan dönmeyi hedeflese de sağlıksız ilişkilerin de ortadan kalkmasını sağlayan bir kuraldır. Bu kuralı uygulamak için 14 gün boyunca ne sosyal medyadan ne de gerçek hayattan eski sevgiliyle kesinlikle iletişime geçmemiş olmak gerekiyor. Yazımızın içerisinde eski sevgiliyi döndürme ile alakalı detayları sizlere aktarıyor olacağız. Ayrıca dilerseniz Rehber kategorimizdeki yazılara bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme 14 Gün Kuralı

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme 14 Gün Kuralı” adı verilen bir yöntem, eski sevgilinizi geri kazanmak için uygulayabileceğiniz bir stratejidir. Bu yöntem, eski sevgilinizle iletişimi kesmenizi ve ardından 14 gün boyunca ona ulaşmamanızı gerektirir. Bu süre zarfında, kendinize odaklanarak kişisel gelişiminize yatırım yapmanız önerilmektedir. 14 günün sonunda, eski sevgilinize sürpriz bir mesaj göndererek onu geri kazanmaya çalışabilirsiniz. Ancak unutmayın, her ilişki farklıdır ve bu yöntem her zaman işe yaramayabiliyor. Buna benzer bir durum da Ayrılıklarda 21 Gün Kuralı için geçerli olabiliyor. Aşağıdan onu da okuyabilirsiniz.

Ayrılıklarda 21 Gün Kuralı 🌟

Ayrılıklarda 21 Gün Kuralı
Ayrılıklarda 21 Gün Kuralı

Öncelikle Ayrılıklarda 21 gün kuralı uygulamak pek çok kişi için rutine haline geldi. Bu kural sayesinde ayrılığın şok etkilerinden kurtulmak ve yeniden yaşama sarılmak daha mümkündür. Nitekim yapılması gereken şey 21 gün boyunca herhangi bir şekilde iletişimi kesmektir. Buna; sosyal medyadan takip etme, arama, mesajlaşma, buluşma ya da herhangi bir yerden konuşmak dahildir. Hiçbir şekilde görüşmeden geçen 21 gün içerisinde tıpkı 14 gün kuralında olduğu gibi tamamen soyutlanmak gereklidir.

Sonrasında ise onunla yeniden konuşarak işleri yoluna koymanın yollarını aramak tavsiye edilir. Nitekim ayrılıklarda 21 gün sonra yeniden temasa geçerek ayrılığın mantıklı olup olmadığı ölçülmelidir. Eğer ayrılık her iki taraf için de olumlu bir sürecin başladığına işaret etmişse bu noktada yeniden birleşmek manasız olacaktır. Fakat 21 günün ardından iki taraf da birbirini özlemişse oturup tekrardan düşünmek gerekebiliyor. Ayrıca buna benzer olarak Sevgiliyle Ortak WhatsApp Durumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Sevgilinin Geri Gelmesi İçin Ne Yapmak Lazım?

Sevgilinin geri gelmesi için ne yapmak lazım sorusu sevgilisinden yeni ayrılan kişiler tarafından en çok araştırılan konulardan birisidir. Nitekim bunun için yapılması gerekenlerden ilki doğru şekilde iletişim kurmaktır. Ayrılıktan hemen sonraki süreç çoğunlukla duyguların yüksekte olduğu anlardır. Bu sebeple doğru zamanda doğru bir dille iletişim kurmak oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra dürüst olmak da ilişkiye yeniden başlayabilmek için önemli kriterlerden birisidir.

Ayrıca buna benzer olarak Instagram Hesabımın Çalındığını Nasıl Anlarım? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Duası

Öncelikle Eski sevgiliyi geri döndürme duası sayesinde inançlı kimseler ayrıldıkları kişilerle yeniden sağlıklı ve huzurlu bir ilişki içerisine girebilme fırsatına sahiptir. Eski sevgilisine yeniden kavuşmak isteyen kişiler çoğunlukla aşağıdaki duayı tercih ediyor. İslam alimleri tarafından da okunan bu duayı her gün vakit namazının ardından okumak tavsiye edilmektedir.

  • Etâ emrullâhi fe lâ testa’cilûhu, subhânehu ve teâlâ ammâ yuşrikûn. Yunezzilul melâikete bir rûhi min emrihî alâ men yeşâu min ibâdihî en enzirû ennehu lâ ilâhe illâ ene fettekûni. Halakal insâne min nutfetin fe izâ huve hasîmun mubin. Ve tahmilu eskâlekum ilâ beledin lem tekûnû bâlıgîhi illâ bi şıkkıl enfusi, inne rabbekum le raûfun rahîm. Vel hayle vel bigâle vel hamîre li terkebûhâ ve zîneten, ve yahluku mâ lâ ta’lemûn. Ve alâllâhi kasdus sebîli ve minhâ câirun, ve lev şâe le hedâkum ecmaîn.

Ayrıca, Eski Sevgiliyi Geri Döndürme 14 Gün Kuralı konusu ile alakalı sıkça sorulan soruları da sizler için bir araya getirdik.

Ayrıca, Eski Sevgiliyi Geri Döndürme 14 Gün Kuralı yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Eğer isterseniz Rehber kategorimizdeki yazıları da aşağıdan ve bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın