Ana Sayfa » Rehber » Instagram Mavi Tik Alma Ücreti – İnanılmaz Fiyatlar!

Instagram Mavi Tik Alma Ücreti – İnanılmaz Fiyatlar!

Instagram mavi tik alma ücreti yazımız ile beraberiz. Instagram mavi tik, biliyorsunuz ki hesabın gerçek sahibine ait olduğunu ve güvenilirliğini göstermektedir. Bu mavi tik yaklaşık 2 yıldan fazla süredir herkese verilmeye başlandı. Belirli bir tanınırlığa gelen kişilerin bu mavi tiki alması normal bir duruma geldi. Herkes, Instagram hesabını onaylatabileceği yönünde yapılan duyurular karşısında insanların akıllarına şu soru geldi Instagram Mavi Tik Alma Ücreti ne kadar? Bu yazımızda sizlere mavi tik fiyatının yaklaşık ne kadar olduğundan bahsedeceğiz. Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz! 🌟

Instagram Mavi Tik Fiyat

Instagram Mavi Tik Fiyat
Instagram Mavi Tik Fiyat

Sosyal medya platformu olan Instagram uygulamasında hesaplarını yoğun kullanan kişiler Instagram mavi tik fiyatı konusunda acaba ne kadar diye sorulan soruları gülerek okuyabilirler Bunun sebebi de Instagram mavi tik ücretli bir hizmet olmamasıdır. Yani demek istediğimiz şey parası olan mavi tik sahibi olamıyor. Sadece Instagramın şartlarını sağlayan kişiler mavi tike sahip olabiliyor. Fakat Instagram mavi tik veren firmalar vardır. Örneğin: Ajans PR gibi bazı şirketler Instagram mavi tik için onay hizmeti verdiğini ve hatta mavi tikli hesapların satışını yaptığını söylüyor. Ayrıca benzer bir yazımız olan Mavi Tik Emoji – Instagram Mavi Tik Kopyalama içeriğimize de bakabilirsiniz.

İnsanlar Instagram mavi tik fiyatı kaç para diye sorması yerine, onaylı bir hesabın fiyatı ne kadardır? şeklinde de sorabilir. Ajans PR gibi şirketlerin onaylanmış hesap satışlarındaki belirlediği fiyatlar yaklaşık 50 bin lira gibi bir miktarla başlıyor. Ayrıca, bu fiyatın içinde kullanıcı adını değiştirmek dahil değildir.

Mavi tik fiyatı ne kadar şeklinde soru soran bazı kullanıcılar kendi hesaplarını onaylatmak için bu olayın ne kadar fiyatı olduğunu öğrenmek için de soruyor olabilirler. Tabii ki de Instagram mavi tik fiyatı hakkında net bir bedel söylemek pek mümkün değildir. Bunun sebebi ise hesaplar arasındaki farklılıklardan kaynaklanmaktır.

Bazı hesapların eksiklikleri daha fazladır bazılarının ise daha azdır. Eksiklerin tamamlanması için bazı çalışmalar yapılmakta ve onların ücreti de sonradan fiyata dahil edilmektedir. Bu yüzden dediğimiz gibi net bir cevap söz konusu olamıyor. Ajans PR Instagram mavi tik alma ücreti hesabın durumuna göre 15 bin ile 30 bin TL arasında değişiklik göstermektedir. Hatta bazı hesaplar için 200 bin TL gibi fiyatlardan bahsetmektedirler.

Instagram Mavi Tik Satın Alma

Sosyal medya platformu olan Instagram mavi tik satın alma günden güne zor bir hale geliyor. Mavi tik sembolü bulunan hesaplar takipçi sayısını hızla artmakta ve tanıtım ve reklamlardan ciddi gelir elde ediyorlar. Instagram yalnızca tanınmış şirketlere ve kişilere mavi tik veriyor. Son yıllarda talebin artması sebebiyle mavi tik sahibi olmak iyice zorlaştı. Yeme içme sektöründeki şirketler ya da başka bir konuda topluluğa hitap eden şirketler de imaj açısından mavi tik almak için ciddi çaba sarf ediyor. Böyle bir durum olunca da bu işin bir pazarı oluyor.

Mavi tik almak için hizmet veren bazı ajansların belirledikleri fiyatlar 50 bin ila 200 bin liraya kadar ulaşabiliyor. Bu hesabın değerine göre değişiklik göstermektedir. Fakat bazı durumlarda bu satış Instagram’ın denetimine takılabiliyor. Eğer mavi tikli hesapların el değiştiği anlaşılırsa, Instagram o hesapları tamamen kapatıyor. Bu yüzden böyle mavi tik almak istiyorsanız olumsuz sonuçları da göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca benzer bir yazımız olan Instagram Reels Keşfete Düşme Taktikleri içeriğimize de bakabilirsiniz.

Instagram Mavi Tik Alma Şartları

Instagram, “şu şartları yapmazsanız mavi tik alamazsınız” gibi bir şey söylemiyor. Yani net bir şart bulunmuyor. Fakat internet sitesindeki yazılan bilgilere göre onay alınması için bazı gerekli şartlardan bahsediliyor. İşte Instagram Mavi Tik Alma Şartları!

  • Özgün olmak: Hesabın gerçek bir kuruluşu, kişiyi veya işletmeyi temsil etmesi gereklidir.
  • Benzersiz olmak: Hesabı temsil eden kişi veya işletmenin benzersiz olması gerekir. Bir işletmenin veya kişinin yalnızca tek bir hesabı onaylanabilir. Ayrıca genel ilgiye hitap eden hesap adları da doğrulanamaz. Örneğin: @yavrukediler
  • Eksiksiz olmak: Hesabın herkese açık olması gerekir. Hesap bilgileri eksiksiz doldurulması ve en az bir gönderiye sahip olması gerekiyor.
  • Dikkate değer olmak: Hesabın tanınmışlığı olması ve insanların sıkça aratması mavi tik almak için büyük bir etkendir.

Instagram Mavi Tik Alma Ücreti

Instagram “mavi tik” (blue tick), bir kullanıcının doğrulanmış bir hesabı olduğunu gösterir. Mavi tik, Instagram tarafından belirli kriterlere uyan kullanıcılar için verilir ve hesabın güvenilirliğini ve gerçekliğini doğrular.

Ancak, Instagram resmi olarak mavi tik satın alımını desteklememektedir. Ve herhangi bir fiyatlandırma ya da satış için destek vermez. İnstagram tarafından mavi tik verilmesi için belirli kriterlere uymak gerekir. Ve bu kriterlere uymayan hesaplar mavi tik alamazlar.

Instagram kullanıcılarının mavi tik almak için pazarladıkları hizmetler veya ücretli hizmetler bulunmaktadır. Ancak bu hizmetlerin güvenilirliği ve etkililiği konusunda garanti verilmez ve Instagram tarafından desteklenmez. Ayrıca, bu tür hizmetler kullanarak mavi tik almanın Instagram kullanım kurallarına aykırı olduğunu ve hesabınızın yasaklanmasına sebep olabilme ihtimali bulunmaktadır. Bu sebeple Instagram Mavi Tik Alma Ücreti hakkında resmi bir bilgi yoktur fakat 50.000 ₺’ye dışarıda sayılmaktadır.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

3.7/5 - (3 Oy)
Yorum yapın