Ana Sayfa » Genel Kültür » Dizi ve Film Önerileri » Alchemy of Souls 2. Sezon Ne Zaman? – Net Tarih!

Alchemy of Souls 2. Sezon Ne Zaman? – Net Tarih!

Alchemy of Souls 2. sezon ne zaman sorusu dizi tutkunlarının yönelttiği bir konumda yer almaktadır. Ayrıca bu Güney Kore yapımı dizisi yeni sezonuyla da seyircilerin bir hayli fazla dikkatini çekecektir. Güney Kore yapımlarına ilgi duyanların Alchemy of Souls dizisi dahilinde hareket etmeleri de kesin olacaktır. Bu Güney Kore dizisinin izleyici kitlesinin geniş olması da ne kadar etkili bir yapım olduğunu da kanıtlayacaktır.

Alchemy of Souls 2. Sezon Ne Zaman?

18 Haziran 2022 tarihinde yayınlanmaya başlayan Alchemy of Souls, Güney Kore yapımı olarak açığa çıkmaktadır. Ayrıca Alchemy of Souls dizisi komedi, dram, gizem ve fantastik türlerinde varlık göstermektedir. 20 bölümden oluşan bu dizinin Mydramalist bünyesinde 8,4 gibi bir puana sahip olması da ne kadar başarılı bir yapım olduğunu göstermektedir. Alchemy of Souls dizisinin oyuncu kadrosu da oldukça geniştir. Bu dizinin başrolleri içerisinde Lee Jae Wook, Jung So Min, Hwang Min Hyun, Shin Seung Ho, Oh Na Ra, Yoon Joon Sang, Jo Jae Yoon ve Loo Doo Kyung gibi isimler varlık göstermektedir. Alchemy of Souls 2. Sezon Ne Zaman? Sorusu için de net bir tarih verilmese de aşağıda tahminler bulunmaktadır:

 • Alchemy of Souls 2. Sezon: Temmuz-Ağustos 2023

18 Haziran 2022 tarihinde başlayan Alchemy of Souls dizisinin ilk sezonu 21 Ağustos 2022 tarihli bölümüyle son buldu. Ayrıca Alchemy of Souls dizisinin yönetmeni olarak Park Joon Hwa, senaristleri olarak da Hong Jung Eun ve Hong Mi Ran öne çıkmaktadır. Alchemy of Souls dizisinin her bölümü 70 dakikadır. Ayrıca haftanın 2 günü yeni bölümleri yayınlanmaktadır. Bununla beraber tvN ve Netflix bünyesinde yayınlanan bu dizinin İngilizce adı olarak da Return ismi öne çıkmaktadır.

Bunun yanında Demon Slayer 4 Sezon Ne Zaman? içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Alchemy of Souls Dizisi Konusu

Alchemy of Souls Dizisi Konusu
Alchemy of Souls Dizisi Konusu

İlk olarak Alchemy of Souls dizisinin olay örgüsü de merak edilmiştir. Bunun yanında Alchemy of Souls Dizisi Konusu Güney Kore menşeili bir yapım olan Alchemy of Souls içerisinde kör bir kadının bedeninde yaşayan bir büyücü ile kaderini değiştirmek için ona gelen zengin bir aileden adamla karşılaşmasıyla gelişen olaylar dizisini ele almaktadır.

Alchemy of Souls adı altındaki drama daha kurgusal bir evrende geçmektedir. Ayrıca yeniden yaşamaya başlayan ruhlarla bağlantılı olmaktadır. Özellikle Alchemy of Souls dizisi fantastik ve romantik öğeleri içerisinde barındırmaktadır. Bununla beraber kaderleri çarpışan insanların hayatlarını ele alan bir olay örgüsüne de sahiptir.

Bunun yanında Arabalar 4 Ne Zaman Çıkacak? içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Alchemy of Souls Oyuncular ve Karakterleri

Alchemy of Souls dizisinde yer alan isimler de son derecede önemli bir yer tutmaktadır. Ayrıca Alchemy of Souls oyuncular ve karakterleri noktasında da ilgi çeken isimleri görmek söz konusu olacaktır.

 • Lee Jae-wook, Jang Uk rolünde
 • Park Sang-hoon, genç Jang Uk rolünde
 • Jung So-min, Mu-deok / Nak-su rolünde (ruhların simyasından sonra)
 • Yoon-jung’a Nak-su olarak git (ruhların simyasından önce)
 • Gu Yoo-jung, genç Nak-su rolünde
 • Hwang Min-hyun, Seo Yul rolünde
 • Moon Seong-hyun, genç Seo Yul rolünde
 • Oh Na-ra, Hizmetçi Kim rolünde
 • Joo Sang-wook, Jang Gang rolünde
 • Bae Gang-hee, Do-hwa rolünde

Alchemy of Souls 3. Sezon Olacak Mı?

Güney Kore dizileri arasında yer alan Alchemy of Souls son zamanlarda fazlasıyla ilgi çeken yapımlar arasındadır. Ancak bu yüzden Alchemy of Souls 3. Sezon olacak mı gibi bir soru da gündeme gelmektedir. 2022 yılının yaz aylarında 2. Sezonu izleyicisiyle buluşan Alchemy of Souls dizisinin yeni sezonu hakkında net bir açıklama kendini göstermiyor. Ancak Alchemy of Souls dizisinin yeni sezonunun 2023 yılının sonlarına doğru izleyicisiyle buluşacağı da gelen tahminler arasında yer alıyor. Güney Kore dizisi sevenler için de bu durum bir hayli sevindirici bir halde yer alıyor.

Ayrıca, Genel Kültür kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Alchemy of Souls 2. sezon ne zaman yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın