Ana Sayfa » Rehber » BTA Kart Sorgulama – BTA Yemek Kartı Sorgulama

BTA Kart Sorgulama – BTA Yemek Kartı Sorgulama

BTA Kart Sorgulama yazımız ile karşınızdayız. BTA şirketine ait olan firmalarda insanlar BTA kart sayesinde kredili veya ücretsiz yemek yeme imkanına sahip olabiliyorlar. Bu karta sahip olan kimseler ise, BTA kart sorgulama hakkında gerekli araştırmalar yaparak BTA kartının içerisindeki bakiye miktarının ne kadar kaldığını bilmek istemektelerdir. Hal böyle olunca yemek kartının içerisinde ne kadar para olduğunu öğrenmek için birden çok kontrol yöntemi bulunmaktadır.

BTA firmasındaki çalışanlar yemek ihtiyaçlarını karşılayabilmek için aylık olarak belirlenen ücretlerin karta yüklenmesi gerekiyor. Bu sayede yemek kartını kullanabilmekteler. Bu kartın yanına ek olarak ücretsiz olmayan fakat kredili bakiyesi bulunan BTA kartı da vardır. Bu iki kart da birbirine benzemektedir. Üzerinde kart numarası bulur ve bu numaralar sayesinde sorgulama işlemleri gerçekleşmektedir. Şimdi sizlere bu yöntemler hakkında bilgiler vereceğiz.

BTA Personel Kart Sorgulama

BTA Personel Kart Sorgulama
BTA Personel Kart Sorgulama

Öncelikle BTA firmasında çalışan kişiler yemek kartına sahip olup kartın içerisinde ne kadar para kaldığını öğrenmek istemektelerdir. BTA çalışanları kartlarında ne kadar para var bunu öğrenmeleri için aşağıdaki adımları takip edebilir. İşte BTA Personel Kart Sorgulama yolu.

  • Öncelikle google tarayıcınıza “cards bta” yazıp ilgili bağlantıya giriniz.
  • Giriş yaptıktan sonra ekrana gelen panelde yer alan “Personel Kartı” tuşuna tıklayınız.
  • Son kısımda ise ilgili yerlere kartınızın üzerinde bulunan kart numarasını giriniz. Ardından “Sorgula” tuşuna basınız.

Yukarıdaki adımları uyguladığınız zaman kartınızdaki bakiyenin ne kadar olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

BTA Kart Bakiye Sorgulama

BTA Kart Bakiye Sorgulama hakkında kredili kartlar için sorgulama yapmak çalışanlar yine biraz önce yukarıda bahsettiğimiz adres yoluyla bu bilgiye sahip olabilirler. İlgili bağlantıya giriş yaptıktan sonra “Kredili Kart” tuşuna tıklayarak kart üzerinde bulunan numarayı yazıp kalan bakiyenizi ve başka detayları öğrenebilirsiniz. Böylece online kart bakiyenizi öğrenerek aklınızdaki soruları da cevaplamış olursunuz. Ayrıca, benzer bir yazımız olan Adidas Orjinal Ürün Sorgulama içeriğimize de bakabilirsiniz.

BTA yemek kartı veya kredili kart sahipleri, bu kartın geçtiği yerlerde alışveriş yaptıktan sonra fişin üzerinde bulunan bilgilerden de kartta ne kadar para kalmış bunu görebilirler. BTA kartı ile yapılan alışverişlerde, fişin veya faturanın üzerinde kalan para yazmaktadır. Böylece kartınızda ne kadar para kalmış öğrenebilirsiniz.

BTA Yemek Kartı Sorgulama

BTA Yemek Kartı, sadece şirkete bağlı çalışanlara verilmemektedir. Bazı durumlarda başka kişilere de kredili sunulan bir kart olarak kullanılmaktadır. Bu yemek kartları bazı anlaşmalı restoranlarda ve marketlerde geçerli olmaktadır. Personeller yemek kartlarını bu yollarla kullanabiliyor. Şirket tarafından her ay bazı günlerde kartın içine bir miktar bakiye yüklenmektedir. Bu kartın kullanıcıları da bu bakiyeler sayesinde kartın geçtiği yerlerde kullanabiliyorlar. Ayrıca, İstanbulkart Hes Kodu Hata yazımıza da bakabilirsiniz.

BTA şirketinin vermiş olduğu bu yemek kartlarını kullanmaya başlayan kişiler BTA Yemek Kartı Sorgulama işlemini yaparak kartlarında ne kadar bakiye kalmış bunu öğrenebilirler. BTA yemek kartını kullanan kişiler ne kadar bakiyeleri var öğrenmek için yukarıdaki başlıklarda bulunan yöntemleri kullanabilirler.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve buna benzer yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın