Ana Sayfa » Rehber » İnstagram Unfollow Sitesi – İnstagram Takip Etmeyenleri Görme

İnstagram Unfollow Sitesi – İnstagram Takip Etmeyenleri Görme

İnstagram Unfollow Sitesi yazımız ile karşınızdayız. Aktif olarak en çok kullanılan sosyal medya mecralarından biri İnstagram’dır. Bu platformda insanlar genellikle takipçi sayılarının fazla olup, takip ettiklerinin az olmasına önem göstermektedir. Buna bağlı olarak takibe takip yapan platform kullanıcılarını rahatsız eden bir duruma düşürmüştür. Eğer fazla takipçiniz varsa sizi takipten çıkan insanları tek tek aramak oldukça fazla zamanınızı alır. Bu yüzden birçok uygulama yapılmıştır. Bu uygulamalar sayesinde takip etmeyenleri bulmak sizin için oldukça kısa sürecektir.

İnstagram Takip Bırakanlar

İnstagram beni takip etmeyenler şifresiz için bir yol arıyorsanız birçok uygulama sayesinde bunu öğrenebilirsiniz. Geri takip etmeyenleri bulmak için önereceğimiz yollardan birini denerseniz, toplu silme imkânı bulacak, sizi instagram’da takipten çıkaran tüm arkadaşlarınızı görebileceksiniz. Bazı programlarda hiçbir şifre veya kişisel bilgi girmeden programı kullanabileceksiniz. Böylece instagram gt yapmayanlar da belli olacaktır. Dilerseniz buna benzer Instagram Story İzlenmeleri Neye Göre Sıralanıyor? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

İnstagram Takip Etmeyenleri Bulma Ücretsiz

İnstagram Takip Etmeyenleri Bulma Ücretsiz
İnstagram Takip Etmeyenleri Bulma Ücretsiz

Birden fazla İnstagram takip etmeyenler uygulama yolu mevcuttur. Bu yollardan birisi şöyledir. Bu adımı uygulayabilmeniz için öncelikle instagram hesabınızı “Herkese Açık” durumuna getirin. Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise, takip ettiklerinizin veya takipçi sayınız 7000 ve üstü olmamalıdır. Aksi halde sizi gt yapmayanları göremezsiniz. İnstagram’da seni takip etmeyenleri görme işlemi için Takipci.shop sitesinde şu adımları uygulamanız gerekmektedir.

 • İlk olarak sitedeki giriş yapıp kullanıcı adınızı yazmanız gerekmektedir.
 • Daha sonra ‘sorgula’ butonuna tıklayıp, robot olmadığınızı kanıtlamanız gerekmektedir.
 • Doğrulama sonrasında instagram’da çıkan takipçileri görme fırsatınız olacaktır.

İnstagram Takip Etmeyenleri Görme

En çok kullanılan sosyal medya platformu olan İnstagram günlük hayatımızın değişmez bir parçası haline gelmiştir. Hâl böyle olunca takipçi sayısı da bir o kadar önem kazanıyor. Fakat bazı kullanıcılar hangi arkadaşlarının takipten çıktığını öğrenmek isteyebilirler. Bunun için Google Play Store’dan ve App Store’dan indirilebilen uygulamalar sayesinde İnstagram Takip Etmeyenleri Görme şansı yakalayacaksınız. Ayrıca bazı uygulamalarda İnstagram Kim Takip Etmiyor? Sorusunun cevabını öğrenip otomatik olarak silme özelliği de mevcuttur. Buna bağlı olarak İnstagram takibi bırakanlar ücretsiz uygulamaları şunlardır;

 • Unfollowers 4 instagram
 • InsPlus – İnstagram için takibi bırakanlar
 • KeepStalk
 • Twitly
 • FindWho

İnstagram Takibi Bırakanlar Uygulama

İnstagram seni takip etmeyenleri görmek için birden fazla uygulama vardır. Bu uygulamalar sayesinde hangi arkadaşınız sizi takipten çıkmış bunu öğreneceksiniz. Son zamanlarda oldukça fazla merak edilen konulardan biri olan instagram unf programlarını sizin için hazırladık. Buna bağlı olarak instagram takibi bırakanlar şifresiz olarak da giriş yapabilirsiniz. Dilerseniz buna benzer Instagram Reels Keşfete Düşme Taktikleri yazımızı da inceleyebilirsiniz.

 • Unfollow Users
 • Followers – Unfollowers
 • Followers Asistant Lite
 • SocialTool

İnstagram Takip Etmeyenler Şifresiz

Şifresiz takip etmeyenleri öğrenmek için birçok kullanıcı arama yapmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde geri takip edilmeyenler, takipçi olmayıp hikayelerini görüntüleyen hesapları da görme imkanı bulacaksınız. Ücretsiz bir şekilde indirip bunları öğrenebilirsiniz.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com ulaşabilirsiniz.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımıza da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak İnstagram Unfollow Sitesi yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın