Ana Sayfa » Rehber » iPhone Bazı Kişiler Silinemedi Hatası – Çözüldü!

iPhone Bazı Kişiler Silinemedi Hatası – Çözüldü!

iPhone Bazı Kişiler Silinemedi yazımız ile beraberiz. Eğer bir iPhone kullanıcısı iseniz ve rehberinizdeki birini silmek istiyor olabilirsiniz. Fakat iPhone kişi silinmiyor veya iPhone numara silinmiyor gibi bu tarz hatalarla karşılaşabilirsiniz. Bu hatanın çözümü için sizlere gerekli çözüm yollarını burada anlatacağız. Bunun için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

iPhone Bazı Kişiler Silinemedi Hatası

iPhone Bazı Kişiler Silinemedi
iPhone Bazı Kişiler Silinemedi

Apple marka kullanıcılar telefon rehberindeki herhangi bir kişiyi silmek istediklerinde iPhone bazı kişiler silinemedi hatası almaktadır. Yani kısacası bu oldukça can sıkıcı bir durum olmakta. Bu sorunun çözümü için aşağıdaki adımları uygulayınız. Ayrıca, benzer bir içeriğimiz olan Almanya Telefon Fiyatları yazımızdan iPphone fiyatlarına da bakabilirsiniz.

  • İlk olarak bu hata ile karşılaşıyorsanız Whatsapp uygulamasını açınız.
  • Daha sonra Whatsapp uygulaması üzerinden silmek istediğiniz kişinin profilini bulup içerisine giriniz.
  • Son olarak ise silmek istediğiniz kişinin profiline girdikten sonra kişi bilgilerine girip “Kişiyi Sil” tuşuna tıklayınız.

Yukarıdaki adımları doğru yaptığınızda bazı kişiler silinemedi hatası ile karşılaşmayacaksınız. Fakat tüm bu adımlara rağmen hala aynı hatayı alıyor iseniz, ikinci bir yöntemimiz var. İkinci yol ise telefonunuzdan “Ayarlar” kısmına girmeniz gerekiyor.

iPhone telefonunuzda Ayarlar > İsminiz > iCloud > Kişiler şeklinde adımları takip ediniz. Kişiler bölümüne geldiğinizde bu kısmı devre dışı bırakınız.

Bu uygulamayı yaptığınızda büyük ihtimal bu sorun ile karşılaşmayacaksınız. Yukarıda anlattığımız şekilde iCloud hesabınızda “Kişiler” bölümünü kapatırsanız artık bundan sonra bu tarz bir kişiler silinemedi hatası ile bir daha karşılaşmayacaksınız. Ayrıca Whatsapp uygulaması üzerinde sileceğiniz kişinin sesli arama ya da görüntülü arama kayıtlarını silerek bu hata mesajını ortadan kaldırabilirsiniz.

Bazı Kişiler Silinemedi iPhone

iPhone rehberden kişi silemiyorum hatası ile karşılaşan kullanıcılar elbet olmuştur. Bu durum işlerinizi aksatabilir fakat yukarıda Bazı Kişiler Silinemedi iPhone hatası hakkında bahsettiğimiz yöntemler ile beraber iki adet çözüm yolu sunmaktayız. Ayrıca, benzer bir konumuz olan iPhone Son Hat Artık Kullanılamıyor içeriğimize de göz atabilirsiniz. Apple marka cihazlardaki rehberde bulunan bir kişiyi silme konusunda karşınıza çıkan bu hata ne kadar can sıkıcı olsa da bu tarz hataların elbet çözümü olur. Bu yüzden telaşa kapılmamak gerekir. Bu yazımızda anlattığımız yöntemlerden öncelikle ilk yöntemi denemelisiniz. Fakat düzelme olmaz ise ikinci yöntemi deneyiniz.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın