Ana Sayfa » Rehber » İphone Mail Bildirimleri Gelmiyor – Kesin Çözüm

İphone Mail Bildirimleri Gelmiyor – Kesin Çözüm

İphone Mail Bildirimleri Gelmiyor diye endişeleniyorsanız bunun çözümü oldukça basittir. Teknoloji her geçen gün daha da ileriye gitmekte ve her geçen yıl daha iyisi ortaya çıkmaktadır. Bu teknolojik ürünlerden en önemlisi de cep telefonudur. Ülkemizdeki insanların yaklaşık olarak %90’ın da cep telefonu vardır ve hayatımızın çok önemli bir parçası haline gelmiştir. Cep telefonları sadece iletişim için değil çeşitli yönlerden de birçok işimiz için bize fayda sağlamaktadır.

Bu cihazlarda yapabileceğiniz şeylerden biri de mail atabilmenizdir. Fakat bazı insanlar telefonuma mail gelmiyor diye internette araştırma yapmaktadır. Bunun çözümü ise mail uygulaması için doğru bildirim ayarlarını kullanmanız gerekmektedir. Bunun çözümü için şunu yapmalısınız:

  • Ayarlara girin.
  • Bildirimler sekmesine gidin.
  • Mail’e, ardından bir e posta hesabına tıklayınız.
  • Uyarılar, sesler ve işaretler’i ayarlayın.

E posta Alamıyorum İphone Sorun Nedir?

E posta Alamıyorum İphone Sorun Nedir?
E posta Alamıyorum İphone Sorun Nedir?

Cep telefonu kullanımı çocuklar da dahil olmak üzere her yaştan insana hitap etmektedir. Mesela bir çocuk verilen ödevi yapabilmek için cep telefonunun internetinden bakıp derslerini yapabilir. Yine cep telefonlarını kullanarak büyüklerimiz faturalarını bile internet bankacılığı aracılığıyla ödeyebiliyor. Bununla birlikte cep telefonları ile alışverişinizi bile yapabilirsiniz. Bu yüzden cep telefonları bizim için çok önemli bir konuma sahiptir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Almanya Telefon Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Fakat E posta Alamıyorum İphone Sorun Nedir? Sorusu son zamanlarda karşımıza çok çıkmaktadır. Bunun için birçok sebep vardır. Bunları şöyle açıklayabiliriz:

  • Bildirimler bölümünde kapalı olabilir.
  • Hesaplar bölümünde “Yeni veriler al” kapalı, saat başı, elle, 30 dakika da bir ve 15 dakika olarak ayarlanmıştır.
  • Mail hesabınızda anında ilet diye bir özellik yoksa bu durum karşınıza çıkar.
  • Düşük güç modu açık olduğundan dolayı mail gelmemesi de bir ihtimaldir..

İphone 7 Mail Gelmiyor Neden Olabilir?

Cep telefonlarının hayatımızda ne kadar önemli bir yeri olsa da amacına uygun kullanılmadığı zaman bize büyük zararları vardır. Gereksiz ve fazla kullanımda insanları sosyal ortamdan uzaklaştırır. Özellikle küçük çocuklara cep telefonunun verilmesi onların gelişimi açısından oldukça zararlıdır. Telefon bakımından revaçta olan telefon markası İphone’dur.

Fakat bazı insanlar İphone 7 Mail Gelmiyor neden olabilir? Diye merak etmektedir. Bunun için ayarlar kısmına girip oradan mail uygulamasına girmeniz gerekmektedir. Daha sonra hesaplar kısmından Anında ilet seçeneğine tıklayın. Üst tarafta yer alan İcloud anında ilet olarak düzeltin. Böylece sizlere mail gelecektir.

İcloud Mail Gelmiyor Nasıl Çözebilirim?

İphone cihazınıza gelen maillerin bildirimlerini alamıyorsanız birkaç ayar değişikliği yapmanız gerekmektedir. Normalde bu ayarlar manuel olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu da siz mail uygulamasına girmeden maillerinize bakamayacağınız anlamına gelmektedir. El ile yenile yaptığınız zaman bildirimler gelmeye başlar. Bunun anında ilet bildirimiyle değiştirmeniz gerekmektedir. İcloud Mail Gelmiyor Nasıl Çözebilirim? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Rehber kategorimizdeki diğer yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Bizdekalmasin.com bağlantısı ile ana sayfaya erişim sağlayabilirsiniz.

İphone Mail Bildirimleri Gelmiyor yazımızın sonuna geldik. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın