Ana Sayfa » Rehber » Limon Emojisi Ne Demek? – Elraen Limon Anlamı

Limon Emojisi Ne Demek? – Elraen Limon Anlamı

Limon Emojisi Ne Demek ve Elraen Limon yazımız ile karşınızdayız. Limon atmak ne demek? 🍋 Öncelikle bu konuya değinmek gerekiyor. Günümüz ilişkilerinde insanlar yeni birisi ile tanışmak için yeni yeni anlamlandırılmaya çalışılan emojiler, kelimeler veya davranışlar sergiliyor. Buradaki amaç diğer insanlardan farklı gözükmek ve başkalarının dikkatini çekmek olabilir. Bu olayı ortaya çıkartan ise bir Twitch yayıncısı olan Elraen’dir. Şimdi olayın aslı nedir ve kıza limon atmak neyi ifade ediyor bunu yazımızın devamında anlatalım.

Limon Emojisi Ne Demek? 🍋

Limon Emojisi Ne Demek? Aslında limon emojisinin limon olmaktan başka hiç bir anlamı yoktur. Fakat günümüz ilişkilerini ve tanışma durumlarında artık sosyal medya üzerinden daha sık gerçekleştirmekteyiz. Hal böyle olunca insanlar farklı davranışlar arıyor veya sergilemek istiyor. Çünkü tanışmak istedikleri kişi ile sıradan muhabbetler ile tanışmak istemiyorlar. Ben farklı olmak istiyorum deyip limon veya herhangi bir emojiyi yollamak karşıdaki kişinin diğer mesajları arasından sıyrılması manasına gelebiliyor. Farklılık her zaman iyidir. Bu yüzden Elraen Limon taktiğini kullanmakta fayda olabilir.

Ayrıca, benzer bir yazımız olan Mavi Tik Emoji içeriğimize de bakabilirsiniz.

Elraen Limon Emoji Anlamı Nedir?

Elraen Limon
Elraen Limon

Sıkça sorulan Elraen limon olayı nedir? veya Limon Emoji Anlamı Nedir gibi sorular hakkında bilgi verelim. İşin aslına gelirsek ünlü bir Twitch yayıncısı olan Elraen, yayın yaparken o an ikili ilişkiler üzerinde muhabbet ediyor. Konu arasında farklı olmak mı istiyorsunuz o zaman bir limon emojisi at ve karşındaki bu ne anlama geliyor diye düşünsün tarzında bir cümle kurdu ve kendisi uygulamalı olarak Mine Tugay’a bu emojiyi attı. Böylece olay bir trend haline geldi ve bu emoji yeni bir anlama kavuştu.

Ayrıca, benzer bir yazımız olan Snapchat Emoji Anlamları içeriğimize de bakabilirsiniz.

Limon Emojisi Ne Anlama Gelir?

Sıkça merak edilen bir konu olan limon emoji anlamı nedir? Ünlü Twitch yayıncısı Elraen üzerinden kıza limon atmak olayı popüler bir hale geldi. Bildiğiniz üzere Elraen, Twitch platformunda izleyicileri ile bol sohbetli bol etkileşimli yayınlar yapmaktadır. Bu yayınların birisinde de Elraen’e bir mesaj gelir ve o mesajda “tanışmak istediğim kıza mesaj atıyorum ama hiç dikkatini çekemiyorum tarzında bir yazı yazdı. Elraen’de dedi ki: Git limon emojisi at da karşındaki kız bu mesaj ne diye düşünsün ve geri sana mesaj atsın.

Kısacası Elraen limon taktiği tam olarak buradan çıkmaktadır. Yani beğendiğiniz ve tanışmak istediğiniz birisine diğer insanlardan farklı olmak için düşünülmüş bir taktiktir. Buradaki limon değil de başka bir emoji de olabilirdi. Sadece o an aklına limon gelmiş ve bu olay bir viral olmuştur. Böylece Limon Emojisi Ne Anlama Gelir? sorusunu sizlere açıklamış olduk

Kıza limon emojisi atmak olayı da tam olarak Elraen üzerinden çıkmıştır. Bizce çok mantıklı ve bir o kadarda eğlenceli bir fikir. Farklı olmak her zaman dikkat çeker. Bu yüzden Dm den limon atmak veya Mesajda limon atmak gibi taktikler işe yarayabilir.

Elraen limon ne demek? ile alakalı sıkça sorulan sorulardan bazılarını bir araya getirdik.

Ayrıca, rehber kategorimizdeki son yazılara ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, ana sayfaya dönmek için bizdekalmasin.com bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Son olarak Elraen Limon yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın