Ana Sayfa » Rehber » Gerçekten Bitiren Erkek Nasıl Davranır? – Ayrılmak İsteyen Erkek

Gerçekten Bitiren Erkek Nasıl Davranır? – Ayrılmak İsteyen Erkek

Gerçekten Bitiren Erkek Nasıl Davranır? yazımız ile karşınızdayız. Özellikle son zamanlarda pek çok kadın bir şeylerden şikayetçi. Bu şikayetin ana başlığı “düne kadar beni sevdiğini söyleyen ne ara bugün benden ayrılmak istediğini söyleyen adam oldu” dur. Bu noktada bazen farkında olmayız ama bizden önceki bazı kişilerin durum ve hareketlerinden yola çıkarak gelecekte nelerle karşılaşabileceğimizi anlamak mümkün olabilir.

Bu nedenle, söylediğimiz her şeyin doğru olması pek olası değildir. Ancak ortalama orana ilişkin çeşitli kaynaklardan (yabancı kaynaklar dahil) derlediğimiz verileri paylaşıyoruz. Şüphelerinizi gidermek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Şimdi, daha fazla uzatmadan, gerçekten pes etmiş bir adam nasıl davranır? Bitiren erkek geri döner mi? Bakalım.

Ayrılmak İsteyen Erkek Nasıl Davranır?

Eşinizle veya sevgilinizle aranızda zamanla mesafeler oluştu ve sizden uzaklaşıyor. Gerçekten Ayrılmak İsteyen Erkek Nasıl Davranır? Bu yazımızda bu ilişkiyi tamamen bitiren erkeklerin zihinlerinde ve davranışlarında nelerin değiştiğinden bahsedeceğiz. Aynı zamanda bu yazımıza benzer olan Bağlanan Erkek Davranışları adlı yazımıza bağlantıya tıklayarak da ulaşabilirsiniz.

Ayrılmak İsteyen Erkek Nasıl Davranır?
Ayrılmak İsteyen Erkek Nasıl Davranır?

İlgisiz Davranır

Eskisinden daha az ilgi gösterir. Elbette, ilgisini kaybetmiş olması sizden tamamen vazgeçtiği anlamına gelmez. Takıntılı olduğu başka bir olay onu meşgul ettiği için başka bir kişi ya da olaya bir süre kayıtsız kalabilir. İlgisinin azalmış olması, mutlaka ilişkiyi bitirdiği anlamına gelmez, ancak diğer faktörlerin yanı sıra, ilişkinin bitip bitmediğini belirlemeye yardımcı olur.

Size Ve İlişkinize Vakit Ayırmaz

Eskisi gibi hep sizinle olmak istemiyor. Sizinle vakit geçirmek istemiyor. Şunu da belirtmekte fayda var ki iş hayatı yoğunsa, yorulursa dinlenmek istediği için dışarı çıkamayabilir. Sizinle vakit geçirmek istemiyorsa, yorucu iş hayatının dışında rahat bir hayatı varsa sizden uzaklaştığını anlayabilirsiniz.

İlişkinin Geleceği Hakkında Konuşmak İstemez

Gelecek planlarından bahsetmekten kaçınması ve konuyu değiştirmesi, sizinle gelecek planları yapmak istemediğinin göstergesi olabilir. Rüyada uzun süre gelecekten bahsetmek istemiyorsa bu, sizden uzak olduğu ve gelecek için planlar yapmak istemediği anlamına gelebilir.

Siz Aramadığınızda Aramaz

Sıklıkla görüştüğünüz zamanların ardından siz aramadığınızda o da sizi aramıyorsa Bu, ilişki de bir kopmanın en büyük göstergelerindendir ve çok yaygın olan erkek davranışlarından biridir. Tabii ki, bir gün oldu diye bu etiketi yapıştıramayız. O gün sorunlarla karşılaşabilir. Genel olarak durum buysa, bir sorun var demektir.

Kafasında Bitiren Erkek Geri Döner Mi?

Halk “kafasında bitirmek” terimini çok sık kullanır. Bu iki insan arasındaki ilişkinin sonu mu yoksa bittiğini mi düşünüyorlar? Özellikle erkekler için. Çünkü bir erkek ve bir kadın arasındaki uçurum gerçekten onun zihninde sona eriyor, farklılıklar var.

Kafasında Bitiren Erkek Geri Döner Mi?
Kafasında Bitiren Erkek Geri Döner Mi?

Sayısal verilerin neyi gerektirdiğini size cevaplıyoruz. Kesinlikle evet, bitiren erkek bir süre sonra derisini çevirebilir. Çünkü bir erkeğin beyni, kolayca hareket etme ve anında duygusal kararlar alma potansiyeline sahiptir. Kadınlar gibi derin ve isabetli kararlar verecek şekilde düşünemezler. Bu şekilde, bir adam işim bitti dese bile, geri döneceği günü bekleyebilirsiniz.

Ayrılmak İsteyen Erkeğe Nasıl Davranmalı?

Öncelikle ayrılmak isteyen bir erkek, çok düşük bir ihtimal de olsa gerçekten sevdiyse geri dönebilir. Ya da size dönmüş gibi gelir fakat ve birkaç hafta sonra eski haline geri döner. Kafasında kurduklarını hayata geçirmek için vakit kaybetmek istemiyor ama kafasındaki pozisyonda seni bırakıyor, Ufak tefek şanslar verip ilişkiyi değerlendirebilirsiniz. Ama fazla zorlamanın kimseye bir faydası yok. Hem kendinizin hem de karşınızdaki kişinin bunalmasını ve yorulmasını istemiyorsanız uzatmamalısınız. Kimsenin yerinin doldurulamaz olmadığını unutmayın.

Ayrıca buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Gerçekten Bitiren Erkek Nasıl Davranır? yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın