Ana Sayfa » Rehber » Snapchat Emoji Anlamları 2024

Snapchat Emoji Anlamları 2024

Snapchat Emoji Anlamları yazımız ile karşınızdayız. Snapchat, uygulama kullanımınızı takip eder ve diğer kişiyle ne sıklıkta iletişim kurduğunuza bağlı olarak arkadaşlığınıza emoji atar. Bu nedenle, diğer Snapchat kullanıcılarının adının yanında bir emoji görüyorsanız ve bunun ne anlama geldiğini merak ediyorsanız, tüm Snapchat emoji anlamlarını öğrenmek için okumaya devam edin ve hevesli bir Snapchatter olun. Sarı kalpten alev emojisine, bu yazıda her Snapchat emojisinin ne anlama geldiğine bir göz atacağız.

İki Pembe Kalp (Süper BFF) 💕

Bir arkadaşınızın kullanıcı adının yanında iki pembe kalp görüyorsanız, bu arkadaşınız iki ay üst üste Snapchat’te bir numaralı en iyi arkadaşınız veya “Süper BFF’niz” olmuştur. Aynı zamanda, o arkadaşının iki aydır tüm arkadaşları arasında en çok konuştuğu bir numaralı en iyi arkadaşı olduğun anlamına gelir.

Snapchat Güneş gözlüğü 😎 Anlamı

Bir kullanıcı adının yanında güneş gözlüğü takan bir gülen yüz görürseniz, en iyi arkadaşlarınızdan birinin de en iyi arkadaşlarından biri olduğu anlamına gelir.

Buna benzer olan Kuzeni Rehbere Kaydetme İsimleri yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Sarı Kalp Ne Demek?

Snapchat uygulaması, arkadaşlarınızla mesajlaşma alışkanlıklarınızı takip eder ve diğer kullanıcılarla etkileşim düzeyinizin mevcut durumunu temsil etmek için Arkadaş emojileri atmaktadır. Siz mesaj gönderip almaya devam ettikçe emojiler zamanla değişecektir. Aynı şekilde, birisiyle bir süre mesajlaşmayı bırakırsanız, emoji tamamen kaybolabilir. Arkadaşınızın emojileri herkese açık değil; onlar sadece size görünür. Snapchatte sarı kalp ne demek diye merak ediyorsanız birbirinizin en iyi arkadaşıysanız, o kişinin en iyi arkadaşınız olduğunu belirtmek için sarı kalp simgesini göreceksiniz. Söylemeye gerek yok, bu muhtemelen en derin sırlarınızı paylaştığınız kişidir.

Snapchat Emoji Anlamları
Snapchat Emoji Anlamları

Sarı Kalp (En İyiler) 💛

İkiniz de birbirinizin en iyi arkadaşısınız. En çok fotoğrafı bu arkadaşınıza gönderiyorsunuz ve en çok fotoğrafı size gönderiyorlar.

Işıltılar ✨

Grup olarak birden fazla arkadaşınızla sohbet ediyorsanız, grup sohbetlerine dahil ettiğiniz tüm arkadaşlarınızı belirlemenize yardımcı olabilecek ışıltılı emoji’nin göründüğünü görürsünüz.

Snapchat Emojilerin Anlamı

Diğer mesajlaşma uygulamalarında kullanılan emojilerin aksine Snapchat emojilerinin kesin bir amacı vardır. Arkadaş emojisi olarak adlandırılan, fotoğraf merkezli kısa ömürlü mesajlaşma platformu, emojileri diğer Snapchat kullanıcılarıyla ilişkinizi tanımlamanın eğlenceli bir yolu olarak kullanır. Snapchat emojilerin anlamı, sizin ve arkadaşınızın platformda birbirinizle nasıl etkileşime girdiğine bağlı olarak atanır. Snap’lerin ve mesajların sıklığına bağlı olarak, size onu temsil edecek bir emoji ile birlikte bir arkadaş kategorisi atanır.

Snapchat Gülen Yüz 😊 Anlamı

Snapchatte gülen yüz emojisi görürseniz bu o arkadaşınızla çok konuştuğunuz anlamına gelmektedir. Bunun ikinizin de birbirinizin en iyi arkadaşı olduğunuz anlamına gelmediğini unutmayın. Bu emoji birden fazla kişinin yanında da gözükebilmektedir.

Ateş 🔥

Snapchat’te çok aktifseniz, birinin adının yanında ateşli bir alev emojisi görebilirsiniz, bu da bir “anlık çizgi” içinde olduğunuz anlamına gelir. Son birkaç gündür onlarla çok fazla ileri geri konuşuyorsunuz ve buna ne kadar uzun süre bağlı kalırsanız, Ateş emojisinin yanında göreceğiniz enstantane sayısı o kadar yüksek olur.

Buna benzer olan Yaratıcı Rehber İsimleri yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Snap Emoji Anlamları

Arkadaşlarıyla birden fazla anlık görüntü gönderen ve alan Snapchat kullanıcıları, sohbet sekmesinde arkadaşlarının adlarının yanında küçük emoji simgelerinin göründüğünü fark edecekler. Sizde emojiler ne anlama gelir diye merak ediyorsanız bu yazımızda sizlere bunu açıklayacağız.

Snapchat Yüz buruş 😬 Anlamı

Bir arkadaşının adının yanında sanki yüzünü ekşitmiş gibi dişlerini taşıyan bir gülen yüz, bir numaralı en iyi arkadaşının onların da başka bir numaralı en iyi arkadaşı olduğu anlamına gelir. Başka bir deyişle, en iyi arkadaşınızı başka biriyle daha paylaşıyorsunuz.

Kum saati ⌛

Zamanı dolmak üzere olan bir kum saati görürseniz, kısa süre sonra kısa sürede sona erecek demektir. Kaydetmek ve devam etmek için şimdi yakalamaya başlayın.

Snapchat Sevgili Emojisi

Snapchat Sevgili Emojisi hangisidir? Diye merak ediyorsanız bu tanıma uyacak bire bir emoji yoktur. Fakat sarı kalp, kırmızı kalp ve pembe kalp sevgili olma yolunda ilerlediğinizi belirtmektedir.

Kırmızı Kalp (BFF) ❤️

İki haftadan uzun bir süre boyunca birbirinizin en yakın arkadaşı olarak kaldığınızda sarı kalp kırmızı kalbe dönüşmektedir.

Snapchat Doğum günü Pasta 🎂 Emojisi

Bir arkadaşınızın adının yanında bir doğum günü pastası emojisi gördüğünüzde, ona mutlu yıllar dileyin! Bu Snapchat emojisi, bir kullanıcının platforma kaydolurken doğum günü olarak girdiği tarihte görünür.

Snapchat Sarı Kalp Kaç Kişide Olur?

Arkadaş listenizden yalnızca bir kişiye sarı kalp verilmektedir. Hem sizde hem de onda olacak şekilde sarı kalp oluşur. Böylece Snapchat Sarı Kalp Kaç Kişide Olur? Sorusunu cevaplamış olduk.

Snapchat Emoji Anlamları yazımızın sonuna geldik. Bu tarz isimler ile alakalı yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte Kalın.

Rehber kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ana sayfaya gitmek için bizdekalmasin.com bağlantısına tıklayabilirsiniz.

5/5 - (3 Oy)
Yorum yapın