Ana Sayfa » Rehber » Sevgiliyle Konuşulacak Konular

Sevgiliyle Konuşulacak Konular

Sevgiliyle Konuşulacak Konular yazımız ile karşınızdayız. Mesajlaşırken veya telefonda konuşurken kız veya erkek arkadaşınız ile konuşacak bir konu bulamıyorsanız, bu yazımız tam da size göre. Sevgiliye açılacak konulardan, konu başlıklarına kadar her türlü tüyoyu sizlerle paylaşacağız.

Flörtle Konuşulacak Konular

Flörtle Konuşulacak Konular
Flörtle Konuşulacak Konular

İlişkinizin en keyifli olan flört zamanlarınızda kız veya erkek arkadaşınızla konuşurken konu arıyorsunuzdur. Bu sebeple sizlere birbirinden keyifli ve farklı konular bulduk. İşte Flörtle Konuşulacak Konular:

1. Ortak nokta bulmaya çalışın

Sohbet ederken veya sosyal medya vasıtasıyla ortak bir ilgi alanınız varsa onu keşfetmeye çalışın. Bu bir aktivite , spor, film veya kitap da olabilmektedir. O konuyu keşfedip üzerinde konuşma yapılabilmektedir.

2. Arkadaşlarız ile alakalı konuşun

Arkadaşlar güzel bir sohbet konusu kaynağıdır. Ortak veya farklı arkadaşlarınız hakkında konuşabilirsiniz Ve dedikodunun belini kırabilirsiniz.

3. Birbiriniz ile çocukluk anılarınızı paylaşın

Herkes çocukluğunda bir sürü farklı, keyifli olay yaşamıştır. Onları anlatarak eğlenebilirsiniz. Ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

4. Hobileriniz hakkında konuşun

Flörtle ne konuşulur? Diye soruyorsanız bir diğer konu başlığı hobiler. Özellikle resim yapmak, fotoğraf çekmek, müzikler gibi hobiler uzun bir süre konuşmanıza olanak tanıyacak.

5. Utandığınız veya gülünç anları paylaşın

Partnerinizi güldürmek için en güzel yollardan birisi de gülünç anıları paylaşmaktır. Bununla birlikte çok abartıya kaçmadan komik anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

6. Sevdiğiniz yemeklerden bahsedin

Yemek artık günümüzün en çok konuşulan ve varyasyonları olan aktivite çeşidi. O nedenle siz hangi mutfakları beğendiğini veya yemek yapıp yapmadığını sorabilirsiniz.

Sevgiliyle Konuşulacak Konular

Sevgiliyle Konuşulacak Konular

İster 1 aylık ister 10 yıllık sevgili olun birbirinden keyifli konuları listeledik. Bu konular arasında romantik olan da mevcut komik olan da. Sevgiliyle sohbet konuları arayanlar için en güzel alternatifler:

1. Gelecek ve hayalleriniz hakkında konuşun

İleride iş hayatıyla alakalı olsun, evlilik veya farklı hayaller ile alakalı konuşularak bol bol zaman geçirebilirsiniz. Bunun yanında ortak hayaller ile romantik bir muhabbette olabilmektedir.

2. Gün içinde yaşadığınız ve ilginç olan birtakım şeylerden bahsedin

Hemen hemen her gün ilginç birtakım olaylarla karşılaşıyoruz. Sevgilimle neler konuşabilirim diyenler için gayet de güzel bir alternatif. Bunun yanında eğer paylaşımınız azaldıysa ve nedenini öğrenmek istiyorsanız Sevgilisinden Soğuyan Erkek Nasıl Davranır? Yazımıza bakabilirsiniz.

3. Beraber gittiğiniz yerlerden bahsedin

Önceden bir yerlere seyahat ettiyseniz veya farklı bir mekan, müze, sergi gibi yerleri dolaştıysanız oralardan muhabbet açabilirsiniz. Gitmediyseniz de gitme planları yapabilirsiniz.

4. Fobiler ve korkularınız hakkında konuşun

İlişkilerde açık ve dürüst olmak çok önemlidir. Özellikle karşınızdaki kişiyle duygularınızı (korkularınızı) paylaşırsanız daha iyi bir iletişim elde edebilirsiniz. Sevgili ile konuşulacak konular yazımıza devam edelim.

5. İlk tanıştığınız günle alakalı geçmişe dönün

Romantik ve özellikle kadınların en çok hoşlandığı konulardan bir tanesi de ilk tanışılan gündür. O gün ile alakalı hisler, duygular, ortam ve hareketleriniz ile alakalı konuşabilirsiniz.

Manitayla Konuşulacak Konular

Kız veya erkek arkadaşınızla telefonda konuşurken veya mesajda bazen boşluğa düştüğünüz mutlaka olmuştur. “Şimdi ne konuşacağız” Gibi sorular da illa ki sorulmuştur. İşte o şekilde boşluklara düşmemeniz için sizlere birbirinden güzel Manitayla Konuşulacak Konular listeledik.

Manitayla Konuşulacak Konular
Manitayla Konuşulacak Konular

1. Sırlarınızdan bahsedin

Sevgiliniz ile sıkılmadan konuşacak konulardan biri de sırlardır. Birbirinize daha çok güven duymak ve paylaşmak için sırlar söylenebilmektedir.

2. İşyeri veya okulunuz ile alakalı konuşun

Çalıştığınız yer veya okuduğunuz okul ile alakalı paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve yaşadığınız olaylardan bahsedebilirsiniz.

3. Pişmanlıklarınızdan bahsedin

Her insanın geçmişte yaşadığı bazı pişmanlıkları vardır. Bu nedenle hem karşınızdakine sorun hem de siz pişmanlıklarınızı anlatın.

4. Burçlar ve rüyalar hakkında konuşun

Kimi insanlar burçları çok fazla takip ederler. Sevgili ile konuşulacak konulara arasında oldukça önemli bir başlıktır. Ayrıca partneriniz böyle birisiyse mutlaka onunla bu konuları konuşun. Bunun yanında birde gördüğünüz rüyalar hakkında konuşmakta oldukça etkili olmaktadır.

5. Evcil hayvanlar ile alakalı konuşun

Kız veya erkek arkadaşınız var ama konuşacak konu bulmak mı zor geliyor. Eğer eşinizin bir evcil hayvanı varsa onunla alakalı konuşabilirsiniz. Yoksa da kedi, köpek, balık veya kuş beslemek ister mi sorabilirsiniz.

Sevgiliyle Konuşulacak Eğlenceli Konular

Sevgiliye konu açma ilişkideki en zor olaylardan biridir. Ayrıca ilişkinin başındaysanız ve karşınızdakini tam olarak tanımıyorsanız bu konuda zorlanabilirsiniz. Bu konuda sizlere yardımcı olmak bizim için çok önemli. İşte Sevgiliyle Konuşulacak Eğlenceli Konular:

1. Tatil Planları yapın

Beraber ister yaz ister bir kış tatili planı yapmak ve araştırmak hem çok güzel bir aktivite yapmanızı sağlar. Hem de konuşacağınız bir konunuz olmuş olur.

2. Beraber oynanabilecek oyunları bulmaya çalışın

Sevgilinizle sadece konuşmak ile kalmayıp beraber oyun oynamayı da düşünüyorsanız. Oyun seçebilirsiniz. Ayrıca PUBG gibi bir oyun seçerseniz benzer kullanıcı isimleri için PUBG Sevgili İsimleri yazımızı da inceleyebilirsiniz.

3. Müzik zevkleri ve dinlediği sanatçılar

Kızla konuşulacak konular arasında müzik zevki ve sanatçılar da vardır. Hangi tarz müzik dinlemeyi seviyorsa o alanla alakalı konuşabilirsiniz. Örneğin Rap seviyorsa Ceza, Sagopa gibi rapçilerden bahsedebilirsiniz.

4. Sosyal medyada veya TV’de sevdiği, takip ettiği bir ünlü var mı?

Sosyal medya veya ünlüler konusu erkeklerle konuşulacak eğlenceli konular arasında yer almaktadır. Günümüzde Tiktok, Youtube, Instagram gibi araçlarda binlerce ünlü kişi bulunmaktadır. Ortak izlediğiniz kişileri bulabilirsiniz. Ve onlarla alakalı konuşabilirsiniz.

5. Birbirinizi rehbere nasıl kaydedeceğinizi konuşun

Sevgilinizi telefona ister romantik ister de komik bir şekilde kaydedebilirsiniz. Bunu konuşabilirsiniz. Ve ortak bir isim de bulabilirsiniz. Bu konuda size örnek olması için Erkek Sevgiliyi Telefona Kaydetme İsimleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Sevgiliyle Ne Konuşulur?

Konuşacak konu bulamamak hemen hemen her ilişkinin ortak problemlerindendir. Bu sebeple günlük hayattan, geçmiş ve gelecek zamanlardan konular açarak muhabbete devam edebilirsiniz. Sizin için derlediğiniz Sevgilinizle yapabileceğiniz muhabbet konuları:

1. Aile ve çevre hakkında konuşun

Partnerinizin özel bir durumu yoksa, ailesi hakkında sorular sorabilirsiniz. Bunun yanında çevresiyle alakalı da sorular sorabilirsiniz.

2. En son ne için ağladığını sorun

Belki de en güzel ve duygusal konulardan birisi de budur. Karşınızdaki kişiye ne için ağladığını sorarsanız hem onu düşündüğünüzü gösterirsiniz. Hem de konuşacak bir konunuz olur.

3. Şimdiye kadarki en kötü kararını sorun

Geçmiş dönemde istemediğimiz kararları vermek zorunda kalabiliyoruz. Bunun yanında bu gibi durumları insanlar bazen paylaşmak isterler. Siz de sevgilinize bunu sorun ve muhabbet edin.

4. Sevgililiğin ne ifade ettiğini öğrenin ve konuşun

Konu nasıl açılır sorunuza birçok varyasyon ile yanıt verdik. Son olarak da sevgililik eşiniz için ne ifade ediyor onu sorun ve bu konu hakkında konuşun.

Uzun Süreli İlişkide Konuşulacak Konular

Yıllar süren ilişkilerde muhabbetin daha derin olması ve ilişkideki kişilerin birbirlerini daha yakından tanımaları muhtemeldir. Bunun yanında uzun ilişkilerdeki kişilerin konuştukları konular ve sohbette farklı bir seviyededir. Örnek olarak verebileceğimiz konular aşağıdaki gibidir:

  • Boş kaldığı zamanlarda karşı tarafla alakalı hayaller kuruyor mu?
  • Maddi durumlar ve planlamalar konuşun
  • Çocuk ve aile planları yapın
  • Geleceğinizi kurun ve hayallerinizi süsleyin

Yeni İlişkide Konuşulacak konular

Birbirini yeni yeni tanıyan iki insanın çok detay ve özele girmeden sohbet etmesi gerekir. Özellikle hassas konulardan uzaklaşıp daha karşıdaki kişiyi tanımaya odaklanmalıdır. Bu gibi durumlarda Sevgiliyle Konuşulacak Konular ise şunlardır:

  • Eğitim öğretim ve istekleri
  • Okul yıllarındaki anılar
  • Büyüdüğü yer ile alakalı çeşitli bilgiler
  • Yaşam tarzı ve hoşlandığı her tür müzik, hobi, yeme içme…

Sevgiliyle Konuşulacak Konular yazımızın sonuna geldik. Rehber kategorimizdeki diğer yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

bizdekalmasin.com bağlantısı aracılığıyla ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

5/5 - (3 Oy)
Yorum yapın