Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Tarlusal Kullananlar Yorumları – Tarlusal Zayıflatır Mı?

Tarlusal Kullananlar Yorumları – Tarlusal Zayıflatır Mı?

Tarlusal Kullananlar Yorumları Tarlusal Zayıflatır Mı? yazımız ile karşınızdayız. Genellikle kadınların adet dönemlerini düzenlemeye yarayan bu ilacı ülkemizde birçok kişi kullanmaktadır. Böylece bu kullanan kişilerin yorumlarını da sizlerle paylaşacağız. Bunun yanında diğer ilaç kullananlar ile alakalı yazılarımıza da bağlantıdan erişebilirsiniz.

Tarlusal Nedir Ne İşe Yarar?

Tarlusal Nedir Ne İşe Yarar
Tarlusal Nedir Ne İşe Yarar

Öncelikle Tarlusal Nedir Ne İşe Yarar bu konuya değinelim. Tarlusal, yumurtlamayı ve adet dönemlerini düzenlemeye yardımcı olan bir kadın hormonu olan bir progestindir. Özellikle Tarlusal, adet görmeme veya düzensiz adet dönemleri veya anormal uterin kanama gibi durumları tedavi etmek için kullanılmaktadır.

Tarlusal ayrıca östrojen alırken endometriyal hiperplazi (rahim kanserine yol açabilecek bir durum) riskini azaltmak için kullanılmaktadır. Ayrıca Tarlusal östrojen hormonu replasman tedavisi alan postmenopozal kadınlarda uterus astarında aşırı büyümeyi önlemek için kullanılmaktadır.

Tarlusal Yan Etkileri

Her ilaçta olduğu gibi Tarlusal’da da çeşitli yan etkiler görülmektedir. Aşağıda Tarlusal Yan Etkileri sizlerle:

 • Baş Ağrısı
 • Görme Kaybı
 • Damarlarla ilgili bozukluklar
 • Ateş
 • El ve ayaklarda şişme
 • Depresyon
 • Halsizlik, sersemlik hali
 • Baş dönmesi
 • Kilo artışı

Tarlusal Kullananlar Yorumları

İlaç kullanımıyla ilgili kişilerin düşünceleri önemlidir. Çünkü bu ilacın gerçekten işe yarayıp yaramadığını anlamamızda etkilidir. Çeşitli sitelerden Tarlusal Kullananlar Yorumları sıklıkla araştırılmaktadır. İşte sizler için ilaç hakkında yapılan olumlu ve olumsuz yorumlar:

 • İlk olarak yan etkilerin hiçbirini yaşamadım, bende ilaç işe yaradı.
 • Bu ilaç benim hayatımı mahvetti neredeyse tüm yan etkileri yaşadım. Yan etkilerinden dolayı bıraktım. Doktorunuza danışmadan kullanmayın.

Tarlusal 5 Mg Kullananların Yorumları

Tarlusal 5 Mg Kullananların Yorumları
Tarlusal 5 Mg Kullananların Yorumları

Her ilaçta belirli dozajlar bulunmaktadır. Bu dozlar kişinin kilosuna, boyuna, yaşına, cinsiyetine göre doktorlar tarafından ayarlanmaktadır. Şimdi sizlere Tarlusal 5 Mg Kullananların Yorumları hakkında bilgi vereceğiz.

Herhangi bir yan etki oluşturmadı, adet sorunuma tamamen çözüm oldu.

Eczacımın önerisiyle kullandım bende pek etkisi olmadı.

Tarlusal Zayıflatır Mı?

Öncelikle Tarlusal yan etkileri incelendiğinde, bazı kişilerde kilo artışı gözlemlenmiştir. Fakat bu yan etki kişiden kişiye göre değişkenlik göstermektedir. Tarlusal Zayıflatır Mı konusunda ise kişilerin herhangi bir yorumu bulunmamaktadır.

Diğer Benzer Konulara Göz Atın iburamin Zero – İburamin Zero Ne İşe Yarar? Kullananlar Yorumları

Tarlusal Kullanırken Adet Belirtileri

Ayrıca Tarlusal kullananların genel yorumlarında ilacın belirtilen süre içerisinde etkili olduğu söylenmektedir. Tarlusal Kullanırken Adet Belirtileri yaşamanız çok normaldir. İlacın kullanılmasına müteakiben 1-2 gün içerisinde adetiniz gelecektir.

Tarlusal Günde 2 Tane İçilir Mi?

Özellikle Tarlusal Günde 2 Tane İçilir Mi sorusu ilacı kullanmak isteyen kişilerin en önemli sorularından biridir. Tarlusal doktorlar tarafından reçeteyle günde en fazla 3 kez ve en az 2 kez kullanılmaktadır. Kutunun içerisinde 12 adet tablet bulunmaktadır. 5 günlük süreyle ilaç kullanılmaktadır ve ilacın bitiminde adet olma beklenmektedir.

Son olarak güncel paylaşılan diğer kullananlar yazılarımızı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Tüm merak ettikleriniz için bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı görüntüleyebilirsiniz.

Tarlusal Kullananlar Yorumları yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Daha fazla kullananlar yazılarımız için takipte kalınız!

4.4/5 - (5 Oy)
Yorum yapın