Snapchatte Streak Ne Demek?

Snapchatte Streak Ne Demek? Yazımız ile karşınızdayız. Snapchat uygulaması ülkemizde yaygın olarak kullanılan uygulamalardan biri haline geldi. Yıllardır sosyal medya uygulamaları arasında adını sıklıkla duyduğumuz ve bir çoğumuzun da severek kullandığı Snapchat uygulamasının özelliklerinden biri de Snapchat Streaktir fakat bu kelimenin ne demek olduğunu kullanıcılar halâ bilmiyor olabilirler. Hiç merak etmeyin size bu konuyu detaylıca anlatacağız.

Snapchat Streak Ne Demek?

Snapchat streak iki snapchat kullanıcısının birbirlerine 3 gün boyunca günde en az bir kere karşılıklı olarak gönderim yapmasıdır diyebiliriz. Bu gönderim fotoğraf ve video şeklinde de olabilir. 3 gün boyunca bunu eksiksiz yaparsanız iki kullanıcının da adının yanında konuştukları gün sayısı ve alev emojisi oluşur.

Snapchatte Streak Ne Zaman Gider?

Eğer streak yaptığınız kişiyle 24 saat boyunca video veya fotoğraf paylaşmazsanız kullanıcı adınızın yanındaki konuşulan gün sayısı ve alev emojiniz kalkacaktır. Böylece streak bozulmuş olacaktır. Fakat konuşmaya devam ederseniz gün sayısı artacaktır.

St Ne Demek Snapchat

Snapchat uygulamasındaki st, streak kelimesinin kısaltılmış halidir. Yani Snapchat st iki kullanıcının birbirlerine 3 gün boyunca fotoğraf, video veya emoji paylaşması demektir.

Snapchatte Streak Ne Demek
Snapchatte Streak Ne Demek?

Snapchat Streak Neden Gider?

Snapchat kullanıcıları arkadaşlarıyla günlük olarak anlık görüntü paylaşıyor. Bu olayın 3 gün boyunca tekrarlanması durumunda streak yapmış oluyoruz. Bu streak’i bozmamanız sizin elinizde. Arkadaşlarınızla 24 saat içerisinde tekrar iletişime geçip video, fotoğraf veya emoji paylaşırsanız snapchat streakiniz gitmemiş olur.

Snapchat Ateş Nasıl Yükselir?

Snapchat puanınızı yükseltmek istiyorsanız aşağıdaki adımları yapmanız gerekmektedir. Bu adımları yaptıkça snapchat puanınız artacaktır.

  • Snapchat uygulamasını aktif bir şekilde kullanın.
  • Arkadaşlarınızla birbirinize bol bol snap atın.
  • Arkadaş isteklerini kabul edin.
  • Profilinize olabildiğince hikaye ekleyin.

Snap Gn Ne Demek?

Aslında bu durumu sadece Snapchat ile sınırlamamak gerekir. Diğer sosyal medya uygulamalarında da Gn kısaltmasını görüyoruz. Gn kısaltmasının açılımı “Good Night” olarak bilinmektedir. Yani iyi geceler anlamında kullanılmaktadır.

Snapchatte Streak Ne Demek? Yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Aşağıdan rehber kategorisindeki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Dilerseniz bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfaya ulaşabilirsiniz.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın