Ana Sayfa » Okunacak Dualar » Üzerinde Taşınacak Şirinlik Duası – Çekicilik Duası!

Üzerinde Taşınacak Şirinlik Duası – Çekicilik Duası!

Üzerinde Taşınacak Şirinlik Duası yazımız ile karşınızdayız. Bu güzel duayı okuyan kadın ve erkek, özel hayatlarında arzu ettikleri hedefe kolaylıkla ulaşırlar. Kişiye kısa süre içerisinde mutluluk kapılarını açar.

Bu yazımızda aşk dualarının nasıl kılınacağı hakkında detaylı bilgiler veriyoruz. Kişi için uygulamalardan hangisi daha kolaysa, bu duayı okumakla neticeye ulaşabilirsiniz.

Cazibe Ve Çekicilik Duası

Onunla yapılan şirinlik duasını da tam bir sohbet olarak okuyabilirsiniz. Kemal’in sevgi ifadesi, sevginin herkes içindir, evrensel olduğu anlamına gelir. Bununla birlikte bu duayı okuyan kişi, sevdiği kişi de dahil olmak üzere çevresindeki herkesi büyük bir sevgi ve şefkatle selamlar.

Cazibe Ve Çekicilik Duası
Cazibe Ve Çekicilik Duası

Duanın Türkçe Okunuşu:

Kale bel sevvelet leküm enfüsüküm emra fe sabrun cemıl asellahü ey ye’tiyenı bihim cemıa innehu hüvel alımül hakım.

Anlamı:

Yâkub (a.s) şöyle dedi: “Hayır, nefsiniz sizi bu işe teşvik etti.” Artık bundan sonrası güzel sabırdır. Umarım ki; Allah, onların hepsini bana getirir. Muhakkak ki; O Alîm (en iyi bilen) ve Hakîm (hikmet ve hüküm sahibi) olandır.

Suya Okunan Şirinlik Duası

Onun için ettiğiniz şirinlik duasını ancak o bir kişinin kalbini kazanmak için edebilirsiniz. Bu durumda başvuranın sosyal hayatı eskisi gibi devam edecektir. Başka bir deyişle, uygulama üçüncü şahısları etkilemez. Bunun yanında kim tatlı duayı okursa bütün duyguları kontrol altındadır. Hasr-ı muhabbet denir. Hasr-ı muhabbet ifadesinin anlamı ise “sevgiyi belirli bir yere yoğunlaştırmak demektir.

Duanın Türkçe Okunuşu:

Ma enzelna aleykel kur’ane li teşka İlla tezkiraten limen yehşa Tenziylen mimmen halekal erda ves semavatil ula Errahmanü alel arşisteva Lehu ma fis semavati ve ma fil erdi ve ma beynhüma ve ma tahtes sera Ve in tevher bil kavli fe innehu ya’lemüs sirra ve ahfa Allahü la ilahe illa hu lehül esmaül husna

En Etkili Şirinlik Duası

Sevilen birinin taşıma duasının sözleri çoğunlukla bekarlar okuyor. Bekar erkek ve kadınlar, sevdiklerinin gözünde güzel görünmek ve iyi bir evliliğe sahip olmak için bu duayı okurlar. Ancak bunun yanında belirtmek gerekir ki evli kişiler bu duayı eşleri ile aralarındaki sohbeti artırmak için isteyebilirler.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Son olarak Üzerinde Taşınacak Şirinlik Duası yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (1 Oy)
“Üzerinde Taşınacak Şirinlik Duası – Çekicilik Duası!” üzerine bir yorum
Yorum yapın