Ana Sayfa » Rehber » Vestel TV YouTube Açılmıyor – Vestel YouTube Sorunu – Çözüldü!

Vestel TV YouTube Açılmıyor – Vestel YouTube Sorunu – Çözüldü!

Vestel TV YouTube Açılmıyor ve Vestel YouTube Sorunu yazımız ile sizlerleyiz. Bugünlerde internete bağlanabilen akıllı televizyonlar, hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Ancak, teknolojik cihazlarda bazı sorunlarla karşılaşmak kaçınılmazdır. Bizler de bu yazımızda Vestel TV’lerde yaşanan Youtube sorunu ile ilgili çözüm önerilerini sizlerle paylaşacağız. Ayrıca dilerseniz Rehber kategorimizdeki yazılara bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Vestel TV YouTube Açılmıyor

Günümüzde Smart TV’lerin çoğu, YouTube uygulamasına sahiptir. Bu sayede kullanıcılar televizyonlarında YouTube videolarını izleyebilmektedir. Smart Tv özelliği sunan birçok marka bulunmaktadır. Bunlardan biri de Vestel markasıdır. Kullanıcılar kimi zaman Vestel TV YouTube Açılmıyor sorunu ile karşılaşmaktadır. Bu sorunun birkaç nedeni olabilir. Aşağıdaki adımları izleyerek sorunu çözmeyi deneyebilirsiniz:

 • İnternet bağlantınızı kontrol edin,
 • Güncelleme yapın,
 • Önbellek temizleme yapın,
 • Fabrika ayarlarına dönüş yapın.

Yukarıdaki adımlar sonucunda hala Vestel TV YouTube Girmiyor ise Vestel Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilmesi tavsiye edilmektedir.

Vestel TV YouTube Sorunu

Vestel TV YouTube Sorunu
Vestel TV YouTube Sorunu

2017 senesinden önce Vestel tarafından üretilmiş televizyonlarda Youtube uygulaması sorununun olduğunu bildirmektedir. Bu yüzden Vestel Smart TV YouTube Sorunu çözümü için yukarıda bahsettiğimiz adımları takip etmeniz gerekmektedir. Ek olarak aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

 • Televizyonu kumanda üzerinden kapatarak fişten çekin.
 • Modemi kapatıp fişten çıkarın.
 • Birkaç dakika kadar bekleyin ve iki cihazı da tekrar çalıştırın.
 • Youtube uygulamasını yeniden açmayı deneyin.
 • Bu adımlar sonrasında sorun halen devam ediyorsa: Youtube uygulamasını sırasıyla güncelleyin ve sıfırlayın. Sonrasında ise Vestel TV yazılımınızı güncelleyin.

Ayrıca dilerseniz Exxen Açılmıyor yazımızı bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Vestel TV YouTube Nasıl Açılır?

Vestel televizyon kullanan vatandaşlar için Vestel TV YouTube Nasıl Açılır? sorusu aşağıdaki yollar izlenerek cevaplandırılabilir:

 • Vestel televizyonunuzda kumanda üzerindeki “Smart” veya “Akıllı” butonuna basın. Bu buton Vestel televizyonlarında genellikle YouTube, Netflix ve diğer akıllı uygulamalara hızlı erişim sağlamaktadır.
 • Eğer televizyonunuzun kumandasında “Smart” veya “Akıllı” butonu yoksa, Vestel televizyonunuzun ana menüsüne gidin ve YouTube uygulamasını bulun. Bu genellikle “Uygulamalar” veya “Akıllı Uygulamalar” gibi bir seçenek altında yer almaktadır.
 • YouTube uygulamasını seçin ve açmak için “OK” veya “Enter” tuşuna basın.
 • Uygulama açıldıktan sonra, Vestel televizyonunuzun kumandasındaki tuşları kullanarak YouTube’da gezinip arama yapabilirsiniz.

Son olarak Vestel TV YouTube Sorunu ile alakalı çeşitli soruları sizler için yanıtlayacağız.

Ayrıca Vestel TV YouTube Açılmıyor yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Eğer isterseniz Rehber kategorimizdeki yazıları da aşağıdan ve bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın