Ana Sayfa » Rehber » Whatsapp Durum Açılmıyor – Başkasının Durumunu Göremiyorum

Whatsapp Durum Açılmıyor – Başkasının Durumunu Göremiyorum

Whatsapp Durum Açılmıyor yazısı ile sizlerle birlikteyiz. Whatsapp, kısa bir süre önce durum paylaşma özelliğini kullanıcılarına sunmuştur. Bu özellik sayesinde kullanıcılar istedikleri zaman 24 saat geçerli anlık paylaşımlar yapabilmektedir. Aynı zamanda kullanıcıların paylaştıkları durumları kimlerin izlediklerini görmeleri de mümkündür. Aynı zamanda diğer Rehber adlı yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Whatsapp Durum Neden Açılmıyor?

Whatsapp Durum Neden Açılmıyor?
Whatsapp Durum Neden Açılmıyor?

Telefonlarda Whatsapp kişilerin durumunu göremiyorum diyorsanız eğer muhtemel olarak karşı kişiler sizlere durumlarını gizlemiştir. Kullanıcıların istedikleri kişilere gizli olarak paylaşım yapmaları son güncellemeden sonra mümkün olmaktadır. Eğer bir kişinin paylaşmış olduğu Whatsapp durumunu göremiyorsanız, gizlilik ayarlarından size, belki de sizinle beraber başka kişilere de durumunu gizlemiş olabilir.

Whatsapp Durum Fotoğraf Açılmıyor

Whatsapp durum fotoğraflarının açılmamasının birkaç sebebi olabilir. Bunlar;

  • internette meydana gelmiş olabilecek bazı sorunlar,
  • Saat ve tarihlerde ki yanlışlıklar,
  • SD kartta yeterli alan olmaması gibi etkenler olabilmektedir.

Özellikle telefonunuzun güncellemelerini kontrol etmeniz ve daha sonra tekrar denemenizde fayda vardır. Farklı bir bakış açısı olarak hiçbir sorun olmayabilir, sadece karşı tarafın sizi engellemesinden veya durumunu gizlemesinden de kaynaklanabilir.

Whatsapp Durum Videoları Görünmüyor

Whatsapp uygulamasında fotoğrafların görünmesinde sorunlar yaşanabildiği gibi videolarda da aynı sorunlarla karşılaşılabiliyor. Karşı tarafın sadece seçtiği kişilere videoları göstermek istemesinden de kaynaklanabilmektedir. Whatsapp durumda videoların görünmemesinin gizlilik durumlarından farklı bir sebep olarak internet bağlantısında meydana gelen sorunlardan da kaynaklanıyor olmaktadır. Whatsapp durumda videolar görünmüyorsa Wi-Fi ayarlarını veya mobil veri ayarlarını kontrol etmenizde, aç kapa yapmanızda fayda vardır.

Başkasının Durumunu Göremiyorum

Başkasının durumunu göremiyorsanız bunun en büyük sebebi karşı tarafın sizi durumunu görmemeniz için engellemesi yani durumunu size karşı gizlemesidir. Whatsapp’ın özelliklerinden biri de istediğiniz kişiye durumunuzu gizleyebiliyor olmanızdır. Aynı zamanda durumunuzu kimlerin gördüğünü görebiliyorsunuz.

Whatsapp Durum Paylaşma Sorunu

Whatsapp’ta durum paylaşmakta ya da paylaşılan durumları görmekte sıkıntı çekiyorsanız eğer ağ ayarlarınızı kontrol etmelisiniz. Kontrol ettikten sonra yine aynı sorunları yaşıyorsanız eğer ağ ayarlarını sıfırlayabilirsiniz. Ardından tekrar da deneyebilirsiniz. Whatsapp durumunu sıkıntısız bir şekilde paylaşmak istiyorsanız eğer, Whatsapp sürümünü en son sürüme yükseltmenizde fayda vardır.

Whatsapp Durum Silme

Whatsapp’ta paylaşmakta olduğunuz durumu silmeniz oldukça basit bir işlemdir. Bunun için yapmanız gerekenler sırası ile şu şekildedir:

  1. Whatsapp’ı açmalısınız.
  2. Duruma dokunmalısınız.
  3. Silmek istediğiniz durum güncellemesinin üzerine dokunmalısınız.
  4. Ardından sil seçeneğine tıklamalısınız ve silmelisiniz.

Whatsapp Durum Ayarları

Whatsapp durum ayarlarına uygulamaya girerek kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Whatsapp’a girerek durum kısmına geldiğiniz zaman, ayarlar bölümünden durumunuzu kime gizleyeceğini seçebilirsiniz. Seçenekler arasında, kişilerim, şunlar hariç kişilerim ve sadece şu kişilere paylaş bulunmaktadır.

Ayrıca diğer Rehber kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Whatsapp Durum Açılmıyor adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi takip etmeyi unutmayın.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın