Ana Sayfa » Rehber » Whatsapp Duruma Gizlice Bakmak İçin Ne Yapılır?

Whatsapp Duruma Gizlice Bakmak İçin Ne Yapılır?

Whatsapp Duruma Gizlice Bakmak yazımız ile karşınızdayız. Bunun için herhangi bir uygulama indirmenize gerek yoktur. Bunun için sadece birkaç basit adımı takip ederek görüntülediğiniz hikayelerde adınızın görünmemesini sağlayabilirsiniz. Whatsapp’ın içerisinde birçok çeşitli özellik bulunmaktadır. Dahası, sizin için hazırladığımız diğer yazımızı da okuyarak konuya daha derinlemesine hakim olabilirsiniz.

İlk çıktığı zaman içinde sadece yazışma özelliği barındırıyorken ilerleyen süreçlerde sesli arama, görüntülü arama ve durum atabilme gibi özellikle eklenmiştir. Paylaştığınız durumu 24 saatin sonunda gitmektedir. Bununla birlikte Whatsapp durumları gizlice görmek için yapmanız gerekenleri yazımız içerisinde anlattık.

Whatsapp Durumuna Gizlice Bakmak İçin Ne Yapabilirim?

Whatsapp Durumuna Gizlice Bakmak İçin Ne Yapabilirim?
Whatsapp Durumuna Gizlice Bakmak İçin Ne Yapabilirim?

Özellikle Whatsapp uygulaması içerisinde kullanıcılar video ve fotoğraf paylaşabilirler. Bu video ve fotoğraflar tam bir gün boyunca durur ve ardından otomatik olarak kendini siler. Bununla birlikte durumlarınıza kimin baktığını görebilirsiniz. Fakat bunun için kişilerin karşılıklı olarak birbirlerini telefon rehberine kaydetmesi gerekmektedir.

Whatsapp durumuna görünmeden bakmak istiyorsanız öncelikle ayarlar kısmından gizlilik ve güvenlik başlığından menüye girmelisiniz. Daha sonra bu başlığın altında okundu bilgisine ait bir alan yer almaktadır. Okundu bilgisini kapatırsanız hikayelere gizli bir şekilde bakabilirsiniz. Böylece Whatsapp Durumuna Gizlice Bakmak İçin Ne Yapabilirim? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Whatsapp Durumları Görünmeden Bakma

Whatsapp uygulamasının durum atma özelliği sayesinde kimlerin durumunuza baktığını görebilirsiniz. Durumunuza tıklayıp orada karşınıza çıkan göz işaretine basarak kaç kişinin ve kimlerin baktığını görebilirsiniz. Fakat bazı insanlar okundu bilgisini kapattığı için durumlarınıza baktıklarını anlayamayacaksınız. Bu yüzden Whatsapp Durumları Görünmeden Bakmak için ayarlar kısmından okundu bilgisini kapatmanız gerekmektedir. Böylece whatsapp durumları gizlice görmek mümkündür.

Whatsapp Gizli Durumu Görmek İçin Ne Yapmalıyız?

Whatsapp Gizli Durumu Görmek İçin Ne Yapmalıyız? Diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bazı kullanıcılar başkalarının durumuna bakarken kendilerinin baktığını görmemelerini ister. Bunun için whatsapp ayarlarından okundu bilgisini kapatarak durumlara gizlice bakabilirler. Fakat bu gizli bakanları siz göremezsiniz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Whatsapp Duruma Kaç Kere Baktı Görme Yolları! yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Whatsapp Durumlara bakıp Görünmemek

Whatsapp Durumlara bakıp Görünmemek istiyorsanız uygulama indirmeniz gerek yoktur. Bunun için yapmanız gereken sadece whatsapp’tan gizlilik ve güvenlik kısmına girip oradan okundu bilgisini kapatmanız gerekir. Böylece whatsapp durumlarına gizli bir şekilde bakabilirsiniz.

Whatsapp Durumuna Gizlice Bakma 2022

Whatsapp Durumuna Gizlice Bakma 2022 konusu son zamanlarda oldukça merak edilmektedir. Attığınız durumlar 24 saat boyunca wp durum kısmında kalmaktadır. 24 saatin sonunda ise otomatik olarak silinmektedir. Bu whatsapp durumlarına gizlice bakmak için yapmanız gereken adımlar şunlardır:

  • Whatsapp ayarlar kısmına giriniz.
  • Buradan ise hesap ve gizlilik bölümüne tıklayınız.
  • “Okundu Bilgisi” seçeneği ise kapatmanız yeterlidir.

Whatsapp Durumuna Gizlice Bakma Programı

Whatsapp’ta ana ekranda bulunan durum yazan yerden yaptığınız paylaşımlar 24 saat boyunca rehberinizdeki ekli kişiler tarafından görünmektedir. Sizde paylaştığınız video, yazı veya fotoğrafı kimlerin gördüğünü merak ediyorsanız bakabilirsiniz. Bunun için attığınız durumda bulunan göze tıklamalısınız. Fakat bazı insanlar sizin durumuna baksa bile bu gözükmez çünkü gizliye almışlardır. Bunu sizde yapmak istiyorsanız ayarlar kısmına girmeniz gerekir. Buradan “Okundu Bilgisi” ni kapatırsanız siz de gizlice bakabilirsiniz. Ayrıca Whatsapp Durumuna Gizlice Bakma Programı diye bir program yoktur.

Whatsapp Durumuna Görünmeden Bakmak İphone

Whatsapp Durumuna Görünmeden Bakmak İphone için farklı bir şey yapmanız gerek yoktur. Bunun içinde whatsapp ayarlar kısmına girip hesap ve güvenlik menüsünden okundu bilgisini kapatmak yeterli olacaktır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Kodsuz Whatsapp Mesaj Okuma yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Uçak Modunda Whatsapp Durumuna Bakma

Uçak Modunda Whatsapp Durumuna Bakma konusu oldukça merak edilmektedir. Fakat telefonunuzu uçak moduna alırsanız mobil verinin aktif olması imkansızdır. Bu yüzden daha önce izlemediğiniz whatsapp durumlarını göremezsiniz. Gizli bir şekilde bakamazsınız. Bunun için ayarlar kısmına gitmeniz gerekir.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz. 

Son olarak Whatsapp Duruma Gizlice Bakmak Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ilaç hakkında yorumlarınızı yorum kısmında belirtebilirsiniz.

5/5 - (3 Oy)
Yorum yapın