Ana Sayfa » Rehber » Whatsapp Duruma Kaç Kere Baktı Görme Yolları!

Whatsapp Duruma Kaç Kere Baktı Görme Yolları!

Whatsapp Duruma Kaç Kere Baktı yazımız ile karşınızdayız. Dünyanın büyük şirketlerinden olan Facebook bünyesinde geliştirilen ve yayınlanan Wp, sohbet dünyasının en popüler uygulamalarından birisidir. Aynı zamanda çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olmaktadır. Popler bir uygulama olan Whatsapp akıllı telefonlar için tasarlanmış bir mesajlaşma ve arama uygulamasıdır. Bir sohbet uygulaması olan Whatsapp’ta durumunuzun altında yer alan göz işaretine basınca Whatsapp durumuma kim baktı, ne zaman baktığını görme imkanına sahip oluyorsunuz fakat durumunuza kim kaç kere baktı bilgisi mevcut değildir.

Whatsapp Durumuma Kim Kaç Kere Baktı?

Whatsapp Durumuma Kim Kaç Kere Baktı?
Whatsapp Durumuma Kim Kaç Kere Baktı?

Sıkça sorulan Whatsapp Durumuma Kim Kaç Kere Baktı sorusunun cevabına gelelim. Eğer Whatsapp durumlarınıza kimlerin baktığını görebiliyorsunuz ancak kimlerin kaç kere baktığını görebilmek halen mümkün değildir. Yazılımcılar hala böyle bir özelliği getirmemiş olsa da gelecek zamanlarda bu özelliği getireceklerini düşünüyoruz. Yani yalnızca durumunuza bakanları görebiliyorsunuz. Kısacası bir kişi 10 kere bakmış, diğeri 5 kere bakmış diye bir bilgi mevcut değil.

Neden durumunuza birinin kaç kere baktığı önemlidir? Çünkü birileriyle özel bir durumunuz olup olmadığını bu tür ufak işaretlerden tahmin edebiliyorsunuz.

Eğer bir kişi her durumunuza en az bir kere bakıyorsa o kişi sizinle ilgilidir. Fakat bundan büyük bir anlam çıkarmaya gerek yoktur.

Eğer bir kişi  Whatsapp durumlarınıza defalarca bakıyorsa o kişiyle özel bir durumunuz var demektir. En azında özel durumlar oluşmasına müsait bir ortam olduğunu göstermektedir.

Eğer bir kişi Whatsapp durumlarınıza bakmakla yetinmeyip sıklıkla cevap da yazıyorsa bazı durumlar anlaşılır oluyor. Ayrıca bu içeriğimize benzer olan Whatsapp Kamera Ayarları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Whatsapp Duruma Kaç Kere Baktı

Whatsapp durumlara kim kaç kere baktı bilgisi vermediği için bunu öğrenme şansınız olmamaktadır. Fakat insanlardaki merak duygusu kuvvetli olduğu için imkansızın peşine gitmek amacıyla gereksiz risklere girerler.

Kısacası Whatsapp durumuma kim kaç kere baktı sorusuna cevap verilemeyeceğini bilen teknoloji insanların kişisel bilgilerini elde etmek için ürettiği uygulama ve programlara yönlendirmek için bu soruyu bir amaç olarak kullanmaktadırlar. Değerli okuyucularımız, ister gayri resmi bir Whatsapp uygulaması bunu yapabileceğini söylesin, ister Youtube videosu ile tanıtılsın isterse de uygulama olarak gösterilsin bu gibi durumlara kanmayınız.

Üzgünüz ki sadece o kişinin Whatsapp durumunuza bakıp bakmadığını bilmekle yetineceksiniz, kaç kere baktığı bilgisi bulunmamaktadır.

Whatsapp Durumuma Kim Kaç Kez Baktı?

Whatsapp’ta durum attığınız zaman durum kısmının altında bulunan göz işaretine tıklayınca durumunuza kimlerin baktığını görebilirsiniz. Bununla birlikte kimin hangi saatte baktığını da görebilirsiniz. Fakat durumunuza kimin kaç kere baktığı bilgisi henüz mevcut değildir. Böylece Whatsapp Durumuma Kim Kaç Kez Baktı? Sorusunu cevaplamış olduk.

Whatsapp Durumuna Birden Fazla Bakmak Nasıl Anlaşılır?

Whatsapp Durumuna neden birden fazla bakıldığı her insan için çok önemlidir. Belki defalarca kez bakan bir insan ona karşı başka bir şey hissediyor olabilir. Fakat whatsapp’ta henüz durumunuza kaç kere bakıldığıyla ilgili bir özellik bulunmamaktadır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Whatsapp Bağlantınız Kontrol Ediliyor Ne Demek yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Whatsapp Durum Görmeyi Gizleme

Öncelikle Whatsapp Durum Görmeyi Gizleme nasıl yapılır bunlardan bahsedeceğiz. Durum güncellemeleriniz, sadece telefon numarası telefonunuzun rehberinde kayıtlı olan ve sizin telefon numaranızı kendi rehberine kaydetmiş kişiler tarafından görülebilmektedir. Durum güncellemelerinizi tüm kişilerinizle ya da yalnızca belirli kişilerle paylaşmayı seçebilirsiniz. Varsayılan olarak durum güncellemeleriniz tüm kişilerinizle paylaşılmaktadır.

Durum gizliliğinizi değiştirmek için;

1. Durum‘a tıklayın.

  • Android‘de sağ üst köşede üç noktaya tıklayarak “Durum Gizliliği” demeniz gerekiyor.
  • İphone‘da Gizlilik‘e dokunun.

2. Aşağıdaki seçenekler arasından bir seçim yapınız:

  • Kişilerim: Telefonunuzdaki tüm kişileriniz durum güncellemelerinizi görebilmektedir.
  • Şunlar hariç kişilerim…: Seçtiğiniz kişiler dışındaki tüm herkes durum güncellemelerinizi görebilmektedir.
  • Sadece şu kişilerle paylaş…: Durum güncellemelerinizi yalnızca seçtiğiniz kişiler görebilmektedir.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Whatsapp Duruma Kaç Kere Baktı yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Takipte kalın.

5/5 - (3 Oy)
Yorum yapın