fbpx

Tron Coin Geleceği 2022

Tron Coin Geleceği 2022 ve Tron Coin Nedir? Gibi sorulara değineceğiz. Binance ve çeşitli büyük borsalarda listelenen ve Coinmarketcap sıralamasında 31. Sırada olan Tron Coin, oldukça popüler olan coinlerden bir tanesi. Tron, kendi kripto para birimine sahip blok zinciri tabanlı merkezi olmayan bir dijital platformdur. Bu yazımızda Tron’un tanımı, yorumları ve de grafik bilgisiyle sizlerle olacağız. Ayrıca bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Tron Coin Nedir?

Tron, Tronix veya TRX adı verilen kendi kripto para birimine sahip blok zinciri tabanlı merkezi olmayan bir dijital platformdur. 2017 yılında Singapur’da kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olan Tron Foundation tarafından kurulan Tron, dijital içeriğin uygun maliyetli paylaşımı için küresel bir eğlence sistemine ev sahipliği yapmayı hedefliyor. Başlangıçta öncelikle Asya’da pazarlanan Tron, artık küreselleşmişti. Platformun Ağustos 2021 itibariyle 50 milyondan fazla hesabı vardı. Şu anda CEO’su olan Justin Sun tarafından kurulan Tron’un Singapur ve San Francisco’da ofisleri bulunuyor. 1990 doğumlu olan Sun, aynı zamanda dosya paylaşım programı BitTorrent’in de CEO’sudur.

Tron Coin özellikleri:

 • Tron, öncelikle eğlence uygulamalarına ev sahipliği yapan blok zinciri tabanlı bir dijital platformdur.
 • Tronix veya TRX adı verilen kendi kurum içi kripto para birimine sahiptir.
 • TRX, piyasa değerinde kripto para birimleri arasında 31. sırada yer alıyor.

Tron Coin Geleceği 2022 ve Tron Coin Yorum

Eğlence uygulamalarına ev sahipliği yapan Tron, kendi kurum içi kripto parasına sahip çok destekçisi olan bir kripto para. Bunun yanında Asya pazarında önemli bir kitlesi ve sermayesi de olan Tron oldukça etkin ve diğer coinlerden ayrışan özelliklere sahiptir.

Bunun yanında grafiğine bakacak olursak eğer nisanın ikinci haftasında oldukça artan Tron sonrasında oldukça düşüyor. Eylülün ikinci haftasına doğru tekrar artış göstermiştir. Fakat her ne kadar biraz toplasa da eski seviyelerine ulaşamamıştır. Tron Coin Fiyat tahmini yapmak istersek. Gelecek için hem olumlu hem de olumsuz yorum yapanlar mevcut. Gelecekteki fiyat hareketini bize zaman gösterecek.

Tron Coin Grafik

Nisan ayının ikinci haftalarında $0.179 seviyelerine kadar çıkmış ve tüm zamanların en yüksek değerine ulaşmıştır. Daha sonra değer kaybetmiştir. Eylül sonlarına doğru belli seviyelerine çıksa da tepe noktalarında alanlar için pek de yeterli bir yükseliş göstermiş diyemeyiz. Güncel fiyat ve diğer bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Tron Coin Hangi Borsalarda Var?

Trx yani Tron’un listelendiği kripto para borsaları ise şunlardır:

 • Binance
 • Huobi Global
 • Poloniex
 • Kucoin
 • Gate io
 • Bithumb
 • Bitfinex
 • FTX
 • Kraken
Anasayfa » Teknoloji Ve Ekonomi » Kripto Para » Tron Coin Geleceği 2022

Diğer kripto para yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Tron Coin’in kendi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Ana sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Tron Coin Geleceği 2021 yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Yorum yapın