Ana Sayfa » Coin Geleceği » Tron Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Tron Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki TRON Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. TRON Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Tron Coin Nedir?

Tron, Tronix veya TRX adı verilen kendi kripto para birimine sahip blok zinciri tabanlı merkezi olmayan bir dijital platformdur. 2017 yılında Singapur’da kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olan Tron Foundation tarafından kurulan Tron, dijital içeriğin uygun maliyetli paylaşımı için küresel bir eğlence sistemine ev sahipliği yapmayı hedefliyor. Başlangıçta öncelikle Asya’da pazarlanan Tron, artık küreselleşmişti. Platformun Ağustos 2021 itibariyle 50 milyondan fazla hesabı vardı. Şu anda CEO’su olan Justin Sun tarafından kurulan Tron’un Singapur ve San Francisco’da ofisleri bulunuyor. 1990 doğumlu olan Sun, aynı zamanda dosya paylaşım programı BitTorrent’in de CEO’sudur.

Bu içeriğimize benzer olan MILAN Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

TRON Coin Özellikleri:

 • Tron, öncelikle eğlence uygulamalarına ev sahipliği yapan blok zinciri tabanlı bir dijital platformdur.
 • Tronix veya TRX adı verilen kendi kurum içi kripto para birimine sahiptir.
 • TRX, piyasa değerinde kripto para birimleri arasında 31. sırada yer alıyor.

TRON Coin Sahibi Kim?

Başlangıçta öncelikle Asya’da pazarlanan Tron, artık küreselleşmişti. Platformun Ağustos 2021 itibariyle 50 milyondan fazla hesabı vardı. Şu anda CEO’su olan Justin Sun tarafından kurulan Tron’un Singapur ve San Francisco’da ofisleri bulunuyor. 1990 doğumlu olan Sun, aynı zamanda dosya paylaşım programı BitTorrent’in de CEO’sudur.

Bu içeriğimize benzer olan Elf Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

TRON (TRX) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında TRON Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Tron Coin Geleceği

TRX coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

Yıl Minimum Fiyat Ortalama Fiyat Maksimum Fiyat
2022 0.130.130.15
20230.180.190.22
2024 0.270.270.32
2025 0.380.400.46
2026 0.550.560.67
2027 0.810.830.96
2028 1.151.191.43
2029 1.631.682.00
2030 2.352.412.84

TRON Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 0,15dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

TRON Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 0,22$ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

TRX Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 0,32$ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

TRON Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 0,46$ değerine ulaşacak.

TRX Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan TRON için 2030 yılında en düşük 2,35$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan MDT Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Tron Coin Yorum 2022

Önce TRON Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, TRX, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, TRX projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Eğlence uygulamalarına ev sahipliği yapan Tron, kendi kurum içi kripto parasına sahip çok destekçisi olan bir kripto para. Bunun yanında Asya pazarında önemli bir kitlesi ve sermayesi de olan Tron oldukça etkin ve diğer coinlerden ayrışan özelliklere sahiptir.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Tron Coin Hangi Borsalarda Var?

Trx yani Tron’un listelendiği kripto para borsaları ise şunlardır:

 • Binance
 • Huobi Global
 • Poloniex
 • Kucoin
 • Gate io
 • Bithumb
 • Bitfinex
 • FTX
 • Kraken

Tron Coin Grafik

Nisan ayının ikinci haftalarında $0.179 seviyelerine kadar çıkmış ve tüm zamanların en yüksek değerine ulaşmıştır. Daha sonra değer kaybetmiştir. Eylül sonlarına doğru belli seviyelerine çıksa da tepe noktalarında alanlar için pek de yeterli bir yükseliş göstermiş diyemeyiz. Güncel fiyat ve diğer bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

TRON Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. TRON Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden TRON Coin ara ara olsa da düşüyor.

TRON (TRX) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda TRON Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece TRON Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

TRON (TRX) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi TRON Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak TRON Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.7/5 - (7 Oy)
Yorum yapın