Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Trisequens Kullananların Yorumları – Hakkındaki Yorumlar – Güncel!

Trisequens Kullananların Yorumları – Hakkındaki Yorumlar – Güncel!

Trisequens Kullananların Yorumları ve Trisequens Hakkındaki Yorumlar yazımız ile karşınızdayız. Bu ilaç aslında bir hormon tedavisidir. Bunun yanında menopozal semptomları yani sıcak basmalarını, gece terlemelerini azaltır ve ortadan kaldırmaktadır. Yazımız içerisinde bu ilacı kullananlar yorumlarından, ne olduğundan, yan etkilerinden vs. bahsedeceğiz.

Trisequens Nedir?

Trisequens r tablet dişi cinsiyet hormonu olan östradiol ve noretisteron asetat içermektedir. Bu östradiol kadınların yumurtalıklarında üretilen östradiol ile aynıdır. Bununla birlikte doğal östrojen olarak sınıflandırılır. Noretisteron asetat ise bir diğer önemli kadın cinsiyet hormonu olan progesteron ile benzer biçimde etki göstermektedir. Son zamanlarda merak edilen Trisequens Nedir? Sorusunun cevabı bu şekildedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Mucovit C Kullananlar ve Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Trisequens Hakkındaki Yorumlar

Genellikle menapoza giren kadınların kullandığı ve sıcak basmalar, terleme ve çeşitli ağrı durumlarında kullanılmaktadır. Ülkemizde de 40-45 yaş üstündeki kadınlar tarafından çok sık bir şekilde kullanılmaktadır. Şimdi sizlere Trisequens Hakkındaki Yorumlar arasından bazı örnekler vereceğiz:

 • Yaklaşık 8-10 gündür kullanıyorum baya faydası oldu. Rahatladım.
 • Doktorumun tavsiyesi üzerine bir süredir kullanmaktayım, terlemiyorum artık bir miktar da olsa rahatladım.
 • Bilmiyorum bende etkisi olmadı gibi halen sıcak basıyor. Doktoruma danışacağım.

Trisequens Nasıl Kullanılır?

Trisequens Nasıl Kullanılır?
Trisequens Nasıl Kullanılır?

Doktorunuzun size söylediği şekilde kullanılmalıdır. Fakat normalde kullanımı günde bir adet bir bardak su ile tüketilmelidir. Her gün aynı saatte içilirse daha iyi olur. Adet görmeyen ve HRT almayan kadınlarda veya düzensiz kanamaları olan kadınlarda Trisequens tablet tedavisine uygun olan herhangi bir günde başlanabilir. Trisequens Nasıl Kullanılır? Sorusunun cevabı bu şekildedir.

Trisequens Kullanırken Ne Zaman Adet Olunur?

Bu ilacı kullanırken ne zaman adet olunacağı tam belli değildir. Fakat bu ilacı kullanırken adet dönemindeyseniz kadınlarda tedavi adetin 5. gününde başlamalıdır. Oldukça merak edilen Trisequens Kullanırken Ne Zaman Adet Olunur? Sorusunun cevabı bu şekildedir.

Trisequens Fiyat

Eczanelerde reçeteli olarak satılan Trisequens Fiyat 62 TL‘dir. İlacı satın alırken lütfen açılmamış ve kullanılmamış olduğundan emin olunuz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Ozaprin Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Trisequens Yan Etkileri

Her ilaçta olduğu gibi bu ilaçta da yan etkiler bulunmaktadır. Fakat bu yan etkilerden herhangi birini görürseniz lütfen ilacı kullanmayı bırakıp en yakınınızdaki hastaneye gidiniz. Trisequens Kullananlar nadiren de olsa bu yan etkilerin görüldüğünü söylemişlerdir. İşte Trisequens Yan Etkileri şunlardır;

 • Adet düzensizliği
 • Meme ağrısı
 • Depresyon
 • Bulantı
 • Baş ağrısı
 • Sırt ağrısı
 • Kilo artışı

Trisequens Kullananların Yorumları

Trisequens Kullananların Yorumları sayesinde bu ilacın güvenilir ve işe yaradığını öğrenmiş olduk. Sizlerin de fikir sahibi olması için bu ilaç hakkındaki yorumları sizlerle paylaşacağız. İşte o kullanıcı yorumları karşınızda;

Doktorum önerdiği için kullanıyorum, umarım işime yarar.

Kullanıcı Yorumu

Gece terlemelerim için kullanmıştım söylenildiği gibi gayet de işe yarayan bir ilaçtır.

Kullanıcı Yorumu

Araştırdığımda çok bilgi bulamamıştım, fakat bir bildikleri vardır diye kullanıyorum.

Kullanıcı Yorumu

Trisequens Kilo Yapar mı?

Trisequens, menopoz sonrası kadınların hormon dengesini düzenlemek için kullanılan bir ilaçtır. Bu ilacın kilo yapma etkisi olduğuna dair bazı söylentiler var ama gerçekte durum böyle değil.

Kilo alımının nedeni genellikle kalori alımına ve fiziksel aktivite seviyelerine bağlıdır. Trisequens gibi hormonal ilaçlar, kişinin vücut ağırlığı üzerinde doğrudan bir etkiye sahip değildir.

Trisequens Bitince mi Adet Olunur?

Trisequens’in bitmesiyle birlikte vücutta östrojen seviyelerinde azalma görülür ve bu da adet kanamasına neden olabilir. Ancak, herkesin deneyimi farklıdır ve bazen adet kanamalarının başlaması için Trisequens’i bıraktıktan sonra birkaç gün veya hafta beklemek gerekebilir.

Bunun yanında Trisequens Hakkındaki Yorumlar ile alakalı soru ve cevaplar aşağıdaki gibidir:

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Trisequens Kullananların Yorumları yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

4.7/5 - (12 Oy)
“Trisequens Kullananların Yorumları – Hakkındaki Yorumlar – Güncel!” üzerine 10 yorum
 1. 2 gün kulandım sinir sistemim alt üst oldu huzursuzluk titreme bütün yan etkilerini yaşadım bıraktım

  Cevapla
 2. Doktorumun tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım birkaç farklı ilaç kullandım hiç biri bunun kadar rahatlatmadı ateş basmalarım ve terlemelerim geçti kesinlikle tavsiye ediyorum tüm sıkıntılarım geçti çok şükür

  Cevapla
 3. Doktorumun tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım birkaç farklı ilaç kullandım hiç biri bunun kadar rahatlatmadı ateş basmalarım ve terlemelerim geçti kesinlikle tavsiye ediyorum tüm sıkıntılarım geçti çok şükür

  Cevapla
 4. 28 yaşındayım iki çocuğun var ama adet düzensizliği var ilaçlar la oluyorum ama oda az o yüzden bu ilacı yazdı bu yasda menaapoza girmem herhalde amA artı bı sıkıntı olur mu acaba

  Cevapla
Yorum yapın