Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Anrecta Krem Kullananlar ve Yorumları

Anrecta Krem Kullananlar ve Yorumları

Anrecta krem kullananlar ve yorumları bakıldığı zaman rahatsız edici olan makat bölgesinde meydana gelen kaşıntı, ağrı ve kanamaya sebep olan sorunları önemli ölçüde düzelttiği görülmektedir. Kanamaya sebep olan küçük sıyrıkların iyileştirilmesi durumunda ve makat çatlaklarında ağrıyı gidermek için üretilmiştir. Mavi ve beyaz rengi bulunan Anrecta kremi organik nitratlar ilaç grubunda bulunmaktadır. Diğer önemli ilaçlar için Kullananlar yorumları neler olduğunu ve bu tarz yazıların daha fazlasını görmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

İçeriğinde kortizon bulunmamaktadır. Halk arasında da makat çatlağı kremi denir ve aile hekimleri de Anrecta kremi reçete edebilmektedir. Anrecta krem genel olarak makat bölgesinde meydana gelen sorunlara iyi gelmektedir. Bu sebeple 7’den 70’e herkes tarafından etkili şekilde kullanılan kremler olmaktadır.

Anrecta Krem Ne İşe Yarar

Anrecta krem ne işe yarar bakıldığında birçok alanda pratik bir şekilde kullanımı bulunmaktadır. Makat bölgesinde meydana gelen sorunlarda reçete edilen Anrecta krem ne işe yarar konusunda merak konusu olmaktadır. Bunun yanında Anrecta krem faydaları açısından bakıldığı zaman makat bölgesinin sağlığını koruma amacı ile kullanılmaktadır. Anrecta kreminin faydaları konusunda bilinmesi gerekenler şu şekilde olmaktadır,

 • Anal bölgede meydana gelen sızı, ağrı, kaşıntı ile beraber kızarıklık durumlarına iyi gelir, makat bölgesindeki sorunlarına iyi gelir.
 • Kanamaya sebep olan Makat bölgesindeki küçük sıyrıkları gidermektedir. Kronik makat çatlaklarına bağlı ağrıları geçirmektedir. Anrecta krem hamile ve gebe kişiler de kullanılmamalıdır.
 • Makat bölgesinde bağlı ağrılar geçirilmektedir. Ayrıca kan akışı hızlanır ve makat bölgesindeki basınç azaltılmaktadır. 18 yaşından küçüklere Anrecta krem kesinlikle sürülmemektedir.
 • Makat bölgesinde meydana gelen hafif yırtıkları tedavi edilmektedir. Ve böylece bölgenin rahatlamasını sağlar. Hafif bir şekilde anal kanala sokularak sürülmektedir.
 • Makat bölgesindeki sorunlar hızlı bir şekilde Anrecta krem ile giderilmektedir. Ve mutlaka kullanım önerilerine uyulması gereken krem olmaktadır.

Bu içeriğimize benzer olan Perge Hap Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Anrecta Krem Yan Etkileri

Ayrıca Anrecta krem yan etkileri konusunda içeriğindeki maddelere karşı duyarlı olan kişilerde yan etki riski bulunmaktadır. Haricen kullanılan bu maddenin yan etki riski az olmaktadır. Çok yaygın olarak görülen yan etkiler genel olarak çok şiddetli bir baş ağrısıdır. Yaygın görülen diğer yan etkiler mide bulantısı, hafif bir baş ağrısı, başta dönme meydana gelmesidir. Yaygın olmayan yan etkiler makat bölgesinde yanma, kaşıntı durumu olmaktadır.

Ayrıca Anrecta krem yaygın olmayan yan etkisi konusunda ishal durumu, makatta kanama, kalp atım sayısının artması, göğüs ağrısı, Rektal düzensizlik durumu, kuma durumu ve aynı zamanda alerjik deri reaksiyonu görülmektedir.

Anrecta Krem Kullanıcı Yorumları

Anrecta Krem Kullanıcı Yorumları
Anrecta Krem Kullanıcı Yorumları

Makat çatlağı kremi olarak da geçen bu ilaç, kalçamızda bulunan çatlaklardaki ağrılara da iyi gelmektedir. Ülkemizde de sıklıkla kullanılan ve çok faydası olduğuna inanılan bu ilaç birçok farklı kişi tarafından kullanılmaktadır. Bunun yanında Anrecta Krem Kullanıcı Yorumları aşağıda sizlerle olacak.

 • İlacı kullanalı 2,5 ay oldu. Çok faydalı olduğunu söyleyebilirim.
 • İlk başlarda sıklıkla ve düzenli bir şekilde kullandığım ilaç iyi geliyordu. Fakat sonrasında benim düzensiz kullanmamla birlikte etkisini yitirdi.

Anrecta Krem Kullananlar

Anrecta krem kullananlar özellikle makat bölgesinde meydana gelen sorunlara iyi geldiğini söylemektedir. Bununla birlikte yan etkilerinin görülmemesi açısından doktor ile görüşülmesi gerekmektedir. Makat bölgesinde meydana gelen kaşıntı durumu insanlar için sorunlu bir durumdur. Bu sebeple kişilerin mutlaka tedavi amaçlı bu kremi kullanması önerilmektedir. Anrecta krem kullananlar bakıldığı zaman özellikleri,

 • Doktorların kullanım önerisi ile reçete edilen Anrecta krem kullanımında kullanım talimatlarına uyulması gerekmektedir.
 • Haricen anal bölgede Anrecta krem kullanılmaktadır ve reklam krem tüpü kutusunda doz ölçüm çizgisi bulunmaktadır.
 • Doz ölçüm çizgisine göre nasıl kullanılacağı belirlenir ve dairesel olarak anal bölgesine sürülmektedir.
 • Genel olarak 2 kez 12 saat ara ile sürülmektedir ve ağrı ortadan kalktıktan sonrasında 14 gün daha kreme devam edilmektedir.
 • Makat bölgesinde meydana gelen ağrı sızı gibi durumların giderilmesinde kullanılmaktadır ve makat bölgesindeki sıyrıklarında giderilmesinde etkili olmaktadır.
 • Anal bölgeye uygulandığı zaman Anrecta krem aynı zamanda özel bölgeye uygulandığı için makat bölgesindeki sorunları etkili bir şekilde gidermektedir.
 • Anal bölge dışında Anrecta krem kullanılmaz bu sebeple kesinlikle kullanılmamalıdır.

Bu içeriğimize benzer olan Calcimax d3 Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Anrecta Krem Kullananlar Yorumları

Özellikle belirli sosyal medyalardan edindiğimiz gerçek anectra kullanıcı yorumları sizlerle. Sizin de bu tarz yorumlarınız varsa alt kısımda bizimle paylaşmayı unutmayınız.

Anrecta Krem Olumlu Kullananlar Yorumları:

 • “Anrecta kremi yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum ve cildimde belirgin bir iyileşme gözlemliyorum. Özellikle sivilce izlerindeki azalma dikkatimi çekti.”
 • “Cilt tipim oldukça hassas olduğu için herhangi bir ürünü kullanmadan önce endişeli oluyordum ancak Anrecta kremle ilgili olumlu yorumlar okuduktan sonra denemeye karar verdim ve sonuçtan çok memnun kaldım.”
 • “Kızarıklıklarımın önlenmesine yardımcı olan bu kremi düzenli olarak kullanmaya başladığımdan beri cildimde daha sağlıklı bir görünüm fark ettim.”

Anrecta Krem Olumsuz Kullananlar Yorumları:

Kullanıcıların yaşadığı yan etkiler sebebiyle bazı olumsuz yorumlar bulunmaktadır.

 • “Ürünü satın almadan önce içeriğini kontrol etmediğim için pişman oldum. İçerisinde bazı kimyasallar olduğunu görünce cildime uygulamaktan vazgeçtim.”
 • “Birkaç kez denedim ama ne yazık ki benim cildime uygun değil gibi görünüyor. Ciltte tahrişe neden oldu ve bunun üzerine bırakmak zorunda kaldım.”
 • “Üründen hiçbir fayda görmemiş olmama rağmen fiyatının oldukça yüksek olması beni hayal kırıklığına uğrattı.”

Anrecta Krem Yorumları

Özellikle Anrecta krem yorumları içerisinde başarılı bir ilaç olduğu görülmektedir ve bununla beraber hem ağrı hem kaşıntı hem de sızı sorunlarına iyi gelmektedir. Yan etkisi konusunda az bir etki gösteren Anrecta krem düzenli kullanımla birlikte ameliyat olma durumundan kurtulan kişiler de görülmektedir. Anrecta krem yorumları içerisinde ilk kullanımdan itibaren yakma yapıldığı da denilmektedir fakat yine de başarılı bir krem olduğu söylenmektedir.

Anrecta kremler normal reçete ile satılan bir kremdir fakat reçetesiz olarak da Anrecta krem alınabilir. Makat bölgesinde meydana gelen sorunlar için etkili olan Anrecta kremin beyaz renkteki görünümü bulunur ve en fazla sorun yaratan kaşıntı sorununu gidermektedir.

Anrecta Krem Yakar Mı?

Anrecta krem, içeriğinde bulunan bazı aktif maddeler nedeniyle ciltte hafif bir yanma veya karıncalanma hissi yaratabilir. Ancak bu durum genellikle geçicidir ve kullanıcıların çoğu tarafından rahatsız edici olarak algılanmaz.

Eğer herhangi bir alerjiniz varsa veya cildiniz çok hassassa, öncelikle küçük bir bölgede deneyerek reaksiyon gösterip göstermediğini kontrol etmenizi öneriyoruz. Ayrıca, ürünü doğru şekilde kullanmak da önemlidir ve talimatları takip etmek gerekir.

Bu içeriğimize benzer olan Levmont Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Sağlık kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Anrecta Krem Kullananlar ve Yorumları yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4.6/5 - (58 Oy)
“Anrecta Krem Kullananlar ve Yorumları” üzerine 7 yorum
 1. Arkadaşlar kremi sürdüğüm an başlayan baş ağrısı ile doktora gittim. Aralıklı tansiyon ölçtüler. 11 e 6 dan başladı yarım saat içinde 10`a 5 indi. Kullananlar ona göre kullansın

  Cevapla
 2. Arkadaşlar ben anal fissür sebebiyle sabahlara kadar ağzı sızı içinde kıvradım resmen bu kremin sayesinde şuan hiç bişeyim kalmadı acayip baş ağrısı yapıyor fakat o çekilen acının yanında vızıltı kalır

  Cevapla
 3. Kesinlikle faydalı çok kremler kullandım anrecta tek geçerim düzenli kullanımda süper ama ilk 15dk enseden kafama bir ağrı oldu ama geçiyor diğer ağrının yanında tırı vırı

  Cevapla
 4. Krem nasıl daha bilmiyorum iki kere kullandım başım inanılmaz ağrıyor ve bıraktım fayda yerine zarar baş ağrısı çekilmez bu ağrı yetiyor zaten tansiyon düşürüyor 😔

  Cevapla
 5. 5 dk oldu süreli ilk kez kullanıyorum bu kremi sürdükten resmen 10 saniye sonra şiddetli baş ağrısı çektim hala da çekiyorum uzandım sanırım tansiyonum da düştü ama eger makat catlagima iyi gelirse baş ağrısına rağmen kullanacağım 6 aydır catlaktan çekiyorum berbat bisey Allahim düşmanıma vermesin

  Cevapla
Yorum yapın