Agld Coin Yorum – Adventure Gold Coin Geleceği 2022

En çok merak edilen kripto paralardan olan Agld Coin nedir, Adventure Gold Coin Geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle Agld Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan Agld, coin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Agld (Adventure Gold) Coin Nedir?

Öncelikle Agld Coin nedir sorusunu cevaplayalım. Adventure Gold (AGLD), Ethereum platformuna dayalı bir ERC20 jetonudur. Loot NFT projesi için oylama gücü ve yönetim özellikleri satın almak için kullanılabilir ve muhtemelen henüz piyasaya sürülmemiş bir oyun içi para birimi olarak hizmet edecektir. Loot, AGLD jeton sahiplerinin, zincir üzerinde depolanan, esasen fantezi temalı, metin tabanlı macera teçhizatı öğeleri olan, rastgele oluşturulmuş, değiştirilemez jetonların (NFT’ler) bir listesi olan “Loot Bag” satın almalarını sağlar.

Agld Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: Adventure Gold jetonunun Loot projesinde çeşitli kullanımları vardır. En önemlisi toplum yönetimidir . Para birimi sahipleri, oy vermek ve projeyi ilerletmek için belirteçleri kullanmaktadır. Bu, hikayenin ve diğer oyun içi özelliklerin belirlenmesini içermektedir.
Adventure Gold (AGLD) kriptosu, Loot NFT oyununun yönetim belirteci olarak hizmet edecek. Yönetişim belirteçlerinin genellikle yaptığı şey, bir projenin kullanıcılarının platformun nasıl çalıştığına karar vermek için birden fazla konuda oy kullanmalarına izin vermektir.

Adventure Gold – Kurucusu Kimdir?

Bu coinin sahibi ve kurucusu ile alakalı bilinen veri şu şekilde, Adventure Gold, Vine kurucu ortağı Dom Hoffmann’ın Loot adlı iddialı NFT projesinin altında yatan simgedir. Bir Loot topluluğu üyesi olan Will Papper, daha sonra Adventure Gold’u geliştirdi.

Bu içeriğimize benzer olan BLOK Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Agld Coin Yorum

Agld Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, Adventure Gold şu anda en hızlı büyüyen kripto para birimlerinden biridir. Belirteç, blok zinciri oyunları, topluluk yönetimi ve değiştirilemez belirteçler (NFT’ler) dahil olmak üzere birçok sıcak temayı birbirine bağlar. Bu özel nitelik karışımı, AGLD kriptosunun yalnızca kısa bir süre içinde önemli ölçüde değer kazanmasına yardımcı oluyor. Bu nedenle, gelecek için Agld Coin umut verici görünüyor. Ancak yukarıdaki detaylar sadece yorumdur ve piyasanın oynaklığı göz önünde bulundurularak yatırım yapılırken dikkatli olunmalıdır.

Artık Adventure Gold coin‘in ne olduğunu bildiğinize göre, muhtemelen yatırıma değip değmediğini merak ediyorsunuzdur. Adventure Gold coin‘in özelliklerine daha yakından bakalım.

Kullanıcılar, Agld projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Agld (Adventure Gold) Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın Adventure Gold hakkında coin yorumları sizlerle. İşte Agld Coin ile alakalı uzman görüşleri;

Son dönemlerde ilgimi çeken Agld teknik açıdan da oldukça iyi.

Proje açısından son derece yenilikçi ve önü açık bir platform. Değerlendirmek gerekir.

Agld oldukça başarılı ve son derece etkin bir proje. Takdir edilesi.

Teknik ve temel açıdan oldukça kaliteli ve yatırım olarak düşünülebilen kripto paralar arasındadır.

Agld Coin Geleceği (Adventure Gold)

Agld coin geleceği
Agld Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Adventure Gold coin fiyat tahmini 2022 sizlerle… Böylece AgldCoin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

Adventure Gold ile alakalı gelecek yılların Agld coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece Agld Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20221.992.092.32
20232.993.123.53
20244.264.475.10
20256.266.487.60
20269.269.5911.01
202712.9413.4116.00
202818.7719.3322.67
202928.1128.8732.90
203040.3941.5848.92

Agld Coin Geleceği 2022

Agld Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular Agld ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 2.09$ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Agld Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 3.12$ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu Token teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

Adventure Gold Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 4.47$ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

Agld Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 6.48$ değerine ulaşabilir.

Adventure Gold Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Adventure Gold için 2030 yılında en düşük 41.58$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Agld Coin Güvenilir mi?

Adventure Gold coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası Agld Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • Agld coin projesi

Agld Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Agld Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Gate.io
 • Coinbase
 • Poloniex
 • Huobi Global
 • OKX
 • LBank
 • Phemex
 • WazirX

Bu içeriğimize benzer olan Juventus Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Agld Coin Nasıl Alınır?

Agld Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Borsalar üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek Adventure Gold Coin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz Adventure Gold Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet Agld alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada Agld Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

Agld Coin (Adventure Gold) Fiyatı

Aşağıdaki grafikten Adventure Gold Coin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece AgldCoin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan FIL Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Agld Coin Fiyat Tahmini 2022

Coinin Fiyat tahminine gelecek olursak. Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan Adventure Gold, oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Agld Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 2.09 dolar seviyelerinde diyebiliriz. Elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

Agld Coin Grafik Yorum ve Analizi

Agld Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerden birisi olan Adventure Gold Coin, belirli tarihlerde inanılmaz yükselişi ile yatırımcılarına çok ciddi miktarda kar sağlamıştır. Fakat sonrasındaki düşüş ile oldukça değer kaybetmiştir. Bundan sonraki zaman diliminde ne olacağı belli olacaktır.

Agld (Adventure Gold) Yükselir Mi, Düşer Mi?

Agld Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal.

Adventure Gold Coin baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Agld (Adventure Gold) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların iştah seviyeleri mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Bu gibi durumlarda Agld Coin Fiyat Tahmini yapmakta zor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Bu yüzden Agld Coin’de de aynı durum söz konusudur.

Agld Coin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Agld Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak Agld Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Agld Coin Yorum – Adventure Gold Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın