Ana Sayfa » Coin Geleceği » Swrv Coin Yorum – Swerve Coin Geleceği 2022

Swrv Coin Yorum – Swerve Coin Geleceği 2022

En çok merak edilen kripto paralardan olan Swrv Coin nedir, Swerve Coin Geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle Swrv Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan Swrv, coin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Swrv(Swerve) Coin Nedir?

Öncelikle Swrv Coin nedir sorusunu cevaplayalım. Swerve, Curve’den çatallanan merkezi olmayan bir likidite değişim havuzudur . Curve’e benzer şekilde, öncelikle stablecoin havuzlarına odaklanıyor. Yalnızca bir Dai (DAI), USD Coin (USDC), Tether (USDT) ve TrueUSD (TUSD) havuzuyla piyasaya sürüldü. Aralık ayında bu proje, havuzun kilitli toplam değerinin yaklaşık 1 milyar dolara ulaştığını bildirdi .

Merkezi olmayan özerk bir kuruluş olarak Swerve, likidite sağlayıcılarını ödüllendirmenin yanı sıra yönetişim için Ethereum tarafından verilen bir ERC-20 belirteci olan SWRV’yi kullanır.

Swrv Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: Swerve, Curve’e toplum odaklı bir alternatif olarak piyasaya sürüldü. Swerve’nin kurucusu, platformun adil bir biçimde yönetilmediğini ve kurucusunun oldukça fazla güce sahip olduğunu söyleyerek Curve’u çok eleştirdi . Swerve’nin kurucusu, diğer platformlardan daha iyi takas fiyatlandırması ve stabilcoinlerde daha yüksek yıllık yüzde getirisi sunduğunu söyledi .

Swerve ayrıca, SWRV’yi kilitleyen likidite sağlayıcılarının, artırmayanlardan daha yüksek bir APY alabileceği “Boost” adlı bir ödül oyun mekanizması kullanır. Bir kişinin APY’sinin yükseltilme oranı, diğer faktörlerin yanı sıra, kullanıcı tarafından kilitlenen jeton sayısını ve kilitlenen toplam miktarı içeren bir hesaplama ile belirlenir .

Swerve – Kurucusu Kimdir?

Bu coinin sahibi ve kurucusu ile alakalı bilinen veri şu şekilde, Swerve, tam zamanlı işinin dışında bir tutku projesi olarak başlatan “John Deere” olarak bilinen takma adlı bir geliştirici tarafından piyasaya sürüldü. “Bana herhangi bir şey sor” oturumunda kişisel geçmişi sorulduğunda, “akıllı token dağıtımlarını” seven “sadece düşük seviye bir çiftçi” olduğunu belirtti . Ayrıca yazılım geliştirme ve kripto konusunda deneyime sahip olduğunu söyledi .

John Deere, kendisi tarafından başlatılmış olmasına rağmen, tasarımında ve uygulanmasında yardımcı olduğu için topluluğa kredi vermiştir. İlk büyümesi sırasında projeye rehberlik ederken, gelişimini topluma aktarmayı umduğunu söyledi .

Bu içeriğimize benzer olan Axs Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Swrv Coin Yorum

Swrv Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, Bu nedenle, gelecek için Swrv Coin umut verici görünüyor. Ancak yukarıdaki detaylar sadece yorumdur ve piyasanın oynaklığı göz önünde bulundurularak yatırım yapılırken dikkatli olunmalıdır.

Artık Swerve coin‘in ne olduğunu bildiğinize göre, muhtemelen yatırıma değip değmediğini merak ediyorsunuzdur. Swerve coin‘in özelliklerine daha yakından bakalım.

Kullanıcılar, Swrv projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Swrv(Swerve) Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın Swerve hakkında coin yorumları sizlerle. İşte Swrv Coin ile alakalı uzman görüşleri;

Son dönemlerde ilgimi çeken Swrv teknik açıdan da oldukça iyi.

Proje açısından son derece yenilikçi ve önü açık bir platform. Değerlendirmek gerekir.

Swrv oldukça başarılı ve son derece etkin bir proje. Takdir edilesi.

Teknik ve temel açıdan oldukça kaliteli ve yatırım olarak düşünülebilen kripto paralar arasındadır.

Swrv Coin Geleceği (Swerve)

Swrv coin geleceği
Swrv coin geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Swerve coin fiyat tahmini sizlerle… Böylece Swrv Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

Swerve ile alakalı gelecek yılların Swrv coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece Swrv Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.290.310.38
20230.460.470.55
20240.660.670.79
20250.970.991.13
20261.401.511.64
20272.042.112.42
20283.013.103.59
20294.264.425.23
20306.396.607.61

Swrv Coin Geleceği 2022

Swrv Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular Swrv ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 0.31$ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Swrv Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 0.47$ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu Token teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

Swerve Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 0.67$ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

Swrv Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 0.99$ değerine ulaşabilir.

Swerve Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Swerve için 2030 yılında en düşük 6.60$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Coin Geleceği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Swrv Coin Güvenilir mi?

Swerve coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası Swrv Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • Swrv coin projesi

Swrv Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Swrv Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Huobi Global
 • Gate.io
 • OKX
 • MEXC
 • BKEX
 • AEX
 • Hoo
 • Pionex

Bu içeriğimize benzer olan Slp Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Swrv Coin Nasıl Alınır?

Swrv Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Borsalar üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek Swerve Coin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz Swerve Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet Swrv alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada Swrv Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

Swrv Coin (Swerve) Fiyatı

Aşağıdaki grafikten Swerve Coin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Swrv Coin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan  Tlm Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Swrv Coin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan Swerve, oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Swrv Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 0.31 dolar seviyelerinde diyebiliriz. Elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

Swrv Coin Grafik Yorum ve Analizi

Swrv Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerden birisi olan Swerve Coin, 9 Eylül 2020 tarihinde inanılmaz yükselişi ile yatırımcılarına çok ciddi miktarda kar sağlamıştır. Fakat sonrasındaki düşüş ile oldukça değer kaybetmiştir. Bundan sonraki zaman diliminde ne olacağı belli olacaktır.

Swrv (Swerve ) Yükselir Mi, Düşer Mi?

Swrv Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal.

Swerve Coin baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Swrv (Swerve) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların iştah seviyeleri mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Bu yüzden Swrv Coin’de de aynı durum söz konusudur.

Swrv Coin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Swrv Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak Swrv Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Swrv Coin Yorum – SwrvCoin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.5/5 - (11 Oy)
Yorum yapın