Ana Sayfa » Coin Geleceği » Grt Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Grt Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Grt Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Grt Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Grt Coin nedir?

Grafik (GRT), Ethereum blok zincirinde çalışan bir ERC20 belirtecidir. Ethereum Vakfı, OpenZeppelin ve Decentraland’dan bir öbek geliştirici tarafınca kimilerini adlandırmak için kurulmuştur.

Bunun yanında uzman ekipleri, blok zinciri mühendisliğinde ustalaşmış deneyime sahiptir. Ayrıca en son projelerine gelince, takım değişmez API’ler ve veri erişimi kurmayı hedefliyor. Böylece, The Graph kripto para birimi doğdu.

The Graph (Grt) Özellikleri

GRT teknolojisi, blok zincirlerinden gelen verilerin endekslenmesine ve sorgulanmasına odaklanır. Bunun yanında Ethereum, Gezegenler Arası Dosya Sistemi (IPFS) ve POA teknolojilerinden endeksleme verilerini destekler.

Bugün GRT protokolü, Uniswap, Synthetic, AAVE ve daha fazlası şeklinde değişik DApp türleri için konuşlandırıldı.Grafik, AB, İngiltere ve öteki Asya ülkeleri şeklinde ülkelerden yardımcı almaktadır. Sonuç olarak, daha çok tüccar kendi devletlerinde GRT ticaretine katılabilir ve bundan yararlanabilir.

Grt Coin Sahibi Kim?

Grt coin sahibi ile alakalı bilgiler şu şekilde, The Graph , daha önce geliştirici araçları oluşturmaya odaklanan birkaç girişimde birlikte çalışan Yaniv Tal, Jannis Pohlmann ve Brandon Ramirez tarafından 2018 yılında kuruldu . The Graph, Ekim 2020’deki halka açık satışından elde ettiği 10 milyon dolar da dahil olmak üzere 2019’dan bu yana toplam 19,5 milyon dolarlık token satışı topladı.

Bu içeriğimize benzer olan Slp Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Grt (The Graph) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Grt Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

The Graph coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.981.021.18
20231.401.451.70
20242.092.152.50
20253.073.153.61
20264.644.765.30
20276.536.728.08
20289.229.4911.19
202913.5413.9216.07
203019.8720.4323.57

Grt Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 1,02 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz. Bununla beraber hepinizin bildiği gibi bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesinde ve sürekli büyüyen birçok altcoin ve Defi coin var. Yani bu coin fiyatında muhteşem bir büyüme göreceksiniz.

Grt Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 1,45 $ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

The Graph Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 2,15 $ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Grt Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 3,15 $ değerine ulaşacak.

The Graph Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Grt için 2030 yılında en düşük 20,43 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Etc Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Grt Coin Yorum 2022

Öncelikle Grt Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, The Graph, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. 

Kullanıcılar, The Graph projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Grt Hangi Borsalarda Var?

Grt Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Binance
  • Coinbase
  • Huobi
  • Gate io
  • Kucoin
  • FTX
  • Bithumb
  • Gemini
  • Kraken
  • Bybit

Grt Coin Grafik

The Graph Coin hem çok artan hem de azalan coinler arasındadır. Nisanın sonuna doğru aşırı artan ve 45 dolarlara yaklaşan The Graph coin sonrasında çok düşmüş ve 12-13 dolar bandına gerilemiştir.

Grt Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Grt Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Grt Coin ara ara olsa da düşüyor.

Grt (The Graph) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Grt Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Grt Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

The Graph Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Grt Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Coin geleceği kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Grt Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.4/5 - (19 Oy)
Yorum yapın