AST Coin Yorum – Airswap Geleceği 2022

AST Coin Nedir, AST Coin Geleceği, Airswap Coin Amacı, AST Coin Yorum ve düşünceleri şu sıralar çok sık araştırılıyor. Bizde bugün AST Coin konusunu detaylı olarak ele alacağız. Amacımız Airswap Coin Projesi hakkında merak ettiğiniz tüm cevapları sizlere sunmak.

Önce hemen belirtelim. AST Coin çok bilinen coinlerden biri. Birçok büyük borsada listeleniyor.  Aynı zamanda oldukça yüksek kâr bırakan coinler arasında yer almakta.  Okumaya başlamadan önce kahvenizi alabilirsiniz. Zira konuyu tüm yönleri ile ele almayı plânlıyoruz. Hazırsanız başlayalım.

AST Coin Nedir?

Kuşkusuz bir coine yatırım yapmadan önce onu tanımanız iyi bir strateji. Dolayısı ile önce AST Coin Nedir sorusunun cevabını vererek başlayalım. Böylece onu daha yakından tanımış olacaksınız. Airswap Coin, Ethereum jetonlarının eşler arası ticareti için bir platformdur; bu, kullanıcıların jetonlarını doğrudan birbirleriyle takas ettiği anlamına gelir. Platform, merkezi değildir çünkü AirSwap, kullanıcıların fonlarını kontrol etmez ve alım satım işlemleri akıllı sözleşmelerle yapılır .

AirSwap platformu, kullanıcıların hangi jetonları hangi fiyattan takas etmek istediklerini birbirleriyle iletişim kurmasını sağlayarak çalışır. Her iki taraf da değişimi tamamlamaya hazır olduğunda, bir Ethereum akıllı sözleşmesi olan Takas Protokolü, ticareti yürütür.

Airswap Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: Merkezi olmayan bir borsa avantajına sahiptir, çünkü kullanıcılar alım satım gerçekleşene kadar fonları üzerinde tam kontrole sahiptir, böylece her iki taraf da takas ettiklerini alır veya hiçbiri almaz.

Bu içeriğimize benzer olan SKL Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

AST Coin Sahibi – Kurucusu Kimdir?

Bunun yanında AST Coin’in kurucusu ve CEO ’su AirSwap’ın ana şirketi olan Fluidity’nin kurucu ortakları olan Michael Oved, Sam Tabar ve Don Mosites’dir. 

AST Coin Yorum 2022

AST Coin Yorum ve düşünceleri de belirtelim. Zira yorumlar son derece olumlu. AST henüz gelişiminin erken aşamalarında. Ancak proje yoğun ilgi görüyor. AirSwap’ta alım satım işlemi aynı anda doğrudan bir cüzdandan başka bir cüzdana yapılır, bu nedenle önden çalışma tehlikesi yoktur. Müzakereler ayrıca blok zincirinde değil özel olarak gerçekleşir, bu nedenle mahremiyet korunur. Şimdi AST Coin’in özelliklerine daha yakından bakalım.

AST Coin Özellikleri:

 •  AirSwap Token (AST) satışı 36 milyon dolar topladı.
 • AirSwap Spaces, grupların potansiyel merkezi olmayan ticaretleri iletmesine, müzakere etmesine ve koordine etmesine olanak tanır
 • DexIndex, Ethereum’daki merkezi olmayan borsalarda farklı jetonların fiyatlarını araştıran ve listeleyen açık kaynaklı bir araç olarak piyasaya çıktı.

Kısacası yatırımcılarda, Airswap Coin Projesi konusunda güven oluşursa oldukça kar ettirebilecek bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu tarz yazılarımız Coin Geleceği kapsamında detaylı olarak değerlendirilmektedir. Daha farklı yazılarımıza ulaşmak istiyorsanız eğer bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Airswap Coin Yorumları

Aşağıda alanında uzman kişilerin bu kripto para ile alakalı yaptıkları yorumları sizlerle:

“Airswap Coin, son derece kaliteli ve etkin bir coin, listemde yerini aldı.”

“Bu AST coin baya iyi ama fazla arttı gibi biraz düşmesini bekliyorum.”

AST Coin Geleceği 2022

Ast Coin Geleceği
Ast Coin Geleceği

Bu başlığın altında AST Coin Fiyat Tahmini 2022 hakkında detaylı bilgiler paylaşıyor olacağız. Bu sayede AST Coin Geleceği hakkında daha net fikir edinebilirsiniz.

2022 yılından itibaren Airswap Coin Geleceği hakkında yorum yapmadan önce şunu belirtelim. Özellikle 2022 yılında uzmanlar ve çeşitli yorumcular coinin, ilerleyen süreçte artacağını düşünüyor.  Bu önemli. Ayrıca coinin bu yıl içerisinde 0.095$ seviyelerine ulaşacağı da tahmin ediliyor.

AST Coin 2023 Fiyat Tahmini

2023 yılı için tahminler bu madeni para için büyük fırsatların olduğu yıl olarak düşünülmekte. Ayrıca fiyat bakımından da yorum yapalım. Coinin 0.18$ fiyat seviyesine ulaşacağını geçeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Konu uzmanlarının tahminleri bu yönde.

AST Coin Geleceği 2025

2025 yılı itibari ile kripto paraların büyümesi ve piyasa değerinin artacağına yönelik heyecan verici zamanları görmek mümkün. Uzun vadeli yatırım yapmak isteyenler için AST Coin ‘de olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var. Zira fiyat 0.32$ değerine ulaşabilir.

Airswap Geleceği 2030

Hakkında oldukça çelişkili yorumlar da var.  Şunu tekrar hatırlatalım. AST Coin özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi.  Peki AST Coin 2030 yılında ne olur? Uzmanların tahmini 2030 yılında en düşük 1.7$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği yönünde.

Bu içeriğimize benzer olan BIFI Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

AST Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Airswap Coin bulabilirsiniz. Üyelik kaydınızı oluşturup alım veya satım işlemi gerçekleştirmeniz mümkün.

 • Binance
 • Huobi Global
 • Gate io
 • Okx
 • Uniswap
 • Coinex
 • Xt.com
 • Coindcx
 • Giottus
 • Bkex

AST Coin Fiyat Tahmini 2022 (Hedef Fiyat)

AST Coin Fiyat tahmini konusuna değinelim şimdi. Bunun yanında AST kripto para piyasasında sevilen coinlerden birisi.  olan Hakkında en fazla konuşulan coinler arasında yer alıyor. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Airswap Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 2.514 dolar seviyelerinde diyebiliriz.

Feragatname:  Bunu belirtmemiz çok önemli. Elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür.  Dolayısı ile dikkatli olmanız ve bilerek hareket etmeniz gerekmekte. Sitemizdeki bilgiler sadece tanıtım ve bilgilendirme amaçlıdır. Asla bir yatırım tavsiyesi değildir.

AST Coin Yükselir mi?

AST Coin Yükselir mi sorusunun cevabını dünya çapında çok sayıda insan merak ediyor. Cevabı öğrenmek için yüzbinlerce araştırma yapılıyor.  Biz şu belirtelim. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı vardır.

Dezavantajlarından birisi ise fazla aşağı yukarı oynamasıdır. Özellikle uzun vadeli düşünülen bir coin olduğu için anlık yükseliş ve düşüşler olması çok normaldir. Bir sonraki süreçte yükselip yükselmeyeceğini zaman gösterecektir diyebiliriz.

Bu içeriğimize benzer olan FIS Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

AST (Airswap) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların iştah seviyeleri mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedeni de budur. O sebeple kripto paralarda genellikle alıcılar doyuma ulaştığında coin düşüşe geçer. Bu da AST neden düşüyor sorunuzun cevabıdır.

Airswap Coin Hakkında Sık Sorulan Sorular

AST Coin geleceği ile ilgili sorulan bazı sorulara aşağıda yanıt veriyor olacağız;

 • Ayrıca AST Coin en yüksek kaçı gördü?

1 Haziran 2021 tarihinde Airswap, ATH’sine ulaşıp tam 1.69$ seviyelerine ulaşmıştır. Gördüğü en yüksek değer budur.

 • AST 2022 yılında kaç dolar olur?

Coinin bu yıl içerisinde 0.09- 0.1$ seviyelerine ulaşacağı uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

 • Airswap Coin 1 dolar olur mu?

İlerleyen süreçte 1 dolar olur mu bilemeyiz. Ancak çok büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirtelim.

AST Coin Geleceği – Airswap Coin Yorum 2022 makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Yukarıdaki sorular haricinde sizin de bir sorunuz varsa yorum bölümüne yazabilirsiniz. Detaylı olarak cevaplıyor olacağız. Ayrıca bu tarz yazıların devamını görmek için bağlantılara tıklayabilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com bağlantısından da ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Yazımızı Değerlendirin.

Yorum yapın